Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

brzina teh streamov je pa naravnost zanikrna!

ponoč ko ni obiska se še premakne, čez dan pa praktično nikamor.... a se to pričakuje kej u kratkem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi prebral bi vedl da ta stara verzija vec ne obstaja. Tko k da bi hotu nazaj met NMT telefonijo.

Mal pocakte. Al pa pac pejte na 24kur komentirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi za restore izbrisane vsebine v temi  BMW S1000XR, katera je bila na voljo v doticni temi pred nadgradnjo foruma.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh, bi se tur jst dosti bunu, ma na Pcju dela ok, na androidni zadevi malo zajebava. Pogrešam veliko čvekalnico, zdej nič ne klepetam kr ni več zabavno.

Tisti EOL je kar neki tut windosw XP so kao skenslali samo pri meni bo še dolgo živel. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da tole ne sodi v to temo ampak počasi mi gre na k...Večino dneva preživim za računalnikom, MotoSvet pa večinoma spremljam na kavču z iPadom. Odzivnost je vse slabša, pa ni kriv moj wi fi, ker vse ostalo dela normalno.  Če izberem " neprebrane teme" bi lahko šel vmes na krajši sprehod. Tablica melje in melje 5 minut in več. Podobno je tudi pri izbiri teme. Nekateri ste omenili, da so težave zaradi Androida, tudi z iOS ni nič bolje. Tisti, ki ste na PC jih, ali imate vi kaj boljšo odzivnost? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa začelo danes dogajati, da sem prijavljen pa nisem prijavljen. Prvi klik na stran se prijavim je o.k., grem na recimo najava dnevnih voženj sem že odjavljen, kliknem kam drugam sem spet prijavljen in tako se zadeva ponavlja v nedogled :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej no 12 minut da sem se prijavu pa do semle prišel. V aktivnost in zadnje objave pa sploh ni šanse da odpre in to na PC. Uglavnem zjebal ste vse kar se je zjebat dalo s to prenovo. Pa ne mi nakladat kaj moram postoriti in nastaviti da bo v redu, ker prej sem se prijavu in je delalo. Pa tud brisat me ni treba ker itak sam zapuščam ta forum dokler ga ne zrihtate.

No zdej ko bom stisnu Objavi odgovor bo pa spet mlelo vsaj 5 min če ne več.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 10. 2015, maus pravi:

zadnje čase se tudi meni dogaja, da dupliram objave, pa ne zanalašć .. kaj narobe storim :?

Verjetno enako kakor jaz. Klikneš Objavi odgovor in potem ko ta forum to shranjuje in shranjuje vsaj toliko časa, da seveda klikneš še enkrat, in če bi preden si kliknil še enkrat, odprl še eno okno s tem forumu bi videl, da dokler v prejšnjem oknu še vedno shranjuje je v drugem oknu že objavljeno in drugi klik na Objavi odgovor se tudi "naseli" pod že objavljeno objavo, ki pa v prvem oknu še ni bila vidna.

Daljši stavki so že normalnega človeka težji za sestavljanje, zato so zame še bolj in seveda upam, da bo razumljivo kar sem hotel napisati in za kar mislim, da je napaka v forumu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, RobiRoberto pravi:

Verjetno enako kakor jaz. Klikneš Objavi odgovor in potem ko ta forum to shranjuje in shranjuje vsaj toliko časa, da seveda klikneš še enkrat, in če bi preden si kliknil še enkrat, odprl še eno okno s tem forumu bi videl, da dokler v prejšnjem oknu še vedno shranjuje je v drugem oknu že objavljeno in drugi klik na Objavi odgovor se tudi "naseli" pod že objavljeno objavo, ki pa v prvem oknu še ni bila vidna.

Daljši stavki so že normalnega človeka težji za sestavljanje, zato so zame še bolj in seveda upam, da bo razumljivo kar sem hotel napisati in za kar mislim, da je napaka v forumu ...

kliknite shrani samo 1x, če nočete da melje udarite F5, pa bo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, dlicen pravi:

Jaz prav pazim, da kliknem samo 1x, pa vseeno podvoji post.

kateri brskalnik? Pa neb škodilo, da zbrišete mal vso zgodovino, licence za vsebino itd itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clean cache ni povezan z ping timeoutom, strežnik je večkrat dosegel bad request in slično ampak je od včeraj to odpravljeno v večjem delu.

Iste težave so se dogajale na 2 različnih browserjih in mobilni napravi brez zgododive/ predpomnilnika

Lepo da ste popravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Aynach pravi:

Clean cache ni povezan z ping timeoutom, strežnik je večkrat dosegel bad request in slično ampak je od včeraj to odpravljeno v večjem delu.

Nima. Ima pa s tem, da se v browserjev cache naložijo popravljene zadeve (ki so bile v zadnjih dneh popravljanje celo večkrat na dan), sploh pa popravljen javascript za vso AJAX navlako, "ki se jo gre forum".

Če veš kaj pomeni "ExpiresByType text/javascript "access plus 604800 seconds" potem bi ti moralo biti tudi jasno zakaj govorim o CTRL+F5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Aynach pravi:

Sem videl log ki si ga prilepil in mi je bilo vse jasno zakaj se server obeša, včerajšnje težave pa žal ni odpravil clean cache. Kr tako naprej.

V bistvu je bila včeraj fora v IP-ju 68.180.230.246 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp .. vse to je balast ... 

pisat bi moralo samo KAWASAKI ZX10-R

 

p.s.

js nimam teh težav 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

po prenovi oblike foruma imam pa težave z prijavo, in sicer mi vsakič napiše da je napačno geslo. Tako moram pred vsako prijavo resetirati geslo.

 

Prosim za pomoč ter odpravo.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!