Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Sobota bo lepa, prav tako nedelja dopoldan :evilgrin: (popoldan nimam časa). Vama pa za tele želje ...... :krneki:

Veliko "sreče" pri izpitih oziroma za karkoli se že učita.

Na žalost vremena prej ne bo za vikend vožnje kot pa druga polovica junija, tako da se imamo sedaj čas pripraviti za akcijo. Ali ima kdo kakšen predlog razen mene za Gorensko(Bohinj,Bled,...)? :? L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm tud za tako smer proti Gorenjski :naughty: - seveda v drugi polovici junija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

ja, Gorenjska je ob lepem vremenu zelo lepa. Lahko bi šli do Bleda, okrog jezera, pri Pristavi zavili na Bohinj pa mimo jezera (do slapa Savice, če se nam bo dalo ali kdor bi želel to pogledat), nato nazaj in skozi tipične gorenjske - bohinjske vasi: Stara fužina, Srednja vas in Češnjica. Nato bi šli na Koprivnik in se povzpeli na Vodnikov razglednik, od koder se vidi celotna bohinjska dolina, pa na Pokljuko, čez Zatrnik nazaj proti Bledu, nato na kšno pico med potjo (v Radovljici?) in domov.

Kaj menite?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

ja, Gorenjska je ob lepem vremenu zelo lepa. Lahko bi šli do Bleda, okrog jezera, pri Pristavi zavili na Bohinj pa mimo jezera (do slapa Savice, če se nam bo dalo ali kdor bi želel to pogledat), nato nazaj in skozi tipične gorenjske - bohinjske vasi: Stara fužina, Srednja vas in Češnjica. Nato bi šli na Koprivnik in se povzpeli na Vodnikov razglednik, od koder se vidi celotna bohinjska dolina, pa na Pokljuko, čez Zatrnik nazaj proti Bledu, nato na kšno pico med potjo (v Radovljici?) in domov.

Kaj menite?

LP

Enkratna zamisel in tudi lepa tura. Za te kraje pa moramo res počakat na lepo vreme da bo res enkraten izlet. Vodič pa bodi kar Body35, ker vidim da poznaš te prelepe kraje. :worship: L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

ja, Gorenjska je ob lepem vremenu zelo lepa. Lahko bi šli do Bleda, okrog jezera, pri Pristavi zavili na Bohinj pa mimo jezera (do slapa Savice, če se nam bo dalo ali kdor bi želel to pogledat), nato nazaj in skozi tipične gorenjske - bohinjske vasi: Stara fužina, Srednja vas in Češnjica. Nato bi šli na Koprivnik in se povzpeli na Vodnikov razglednik, od koder se vidi celotna bohinjska dolina, pa na Pokljuko, čez Zatrnik nazaj proti Bledu, nato na kšno pico med potjo (v Radovljici?) in domov.

Kaj menite?

LP

Uuu... lepa trasa, čeprav, kaj ni od Bohinja na Pokljuko še vedno makedam?

Drugače pa, res lepa in turistična turca, kjer bi jaz samo še dodal, da se do Bleda gre čez Kropo, če so tam kolikor toliko zrihtali ceste, seveda. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, na Pokljuko je sicer makadam po glavni cesti od Koprivnika preko Gorij, a ubrali bomo drugo, asfaltno cesto :)

Ja, če bi želeli pa ravno skozi Kropo, moramo pa na Škofjo Loko, Železnike in Dražgoše, vn pa pridemo v Radovljici. Je kar ovinek, cesta pa kar OK, okrog Krope sicer še popravljajo, z dobrimi ovinki :naughty:

Glede na čas, bomo spet prilagajali postanke in oglede. Bi spet štartali najkasneje ob 10h iz LJ? Same time same place? Datum pa...ko bo žgalo sonce! :worship:

LP

PS.: Obljubim, da bomo šli počasi, turistično :whistle:

Uuu... lepa trasa, čeprav, kaj ni od Bohinja na Pokljuko še vedno makedam?

Drugače pa, res lepa in turistična turca, kjer bi jaz samo še dodal, da se do Bleda gre čez Kropo, če so tam kolikor toliko zrihtali ceste, seveda. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na čas, bomo spet prilagajali postanke in oglede. Bi spet štartali najkasneje ob 10h iz LJ? Same time same place? Datum pa...ko bo žgalo sonce! :worship:

Ja vremenska more biti brez oblačka :yes: , drugače pa imam čas 15.6(vprašlivo vreme :hmm: ), naslednji vikend se pravi 20-22.6 pa vprašanje kako bo ker grem gledat dirkače na GHD Rogla :kva2: .

Smo pa 25.6 prosti, če niste vsi na LD-ju bi lahko razmislili tudi o tem datumu.

Skratka spremljam dogajanje.

P.S. @605 kako je s izletom po AUT

P.S.2 @Matic7 in @Symride sta mogoče že naštudirala vozni red splavov na Muri B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 15.6 jaz ne morem, bom grizel kolena na Franji, bo kdo tu spremljevalec? Lahko pa v soboto :) vreme pa ne vem kako bo, bi moral pogledat.

Za gorenjsko: lahko Škofja-Železniki-Dražgoše a s svojih kolesarskih furc se spomnim tudi ene variante iz Kranja, pol pa nekje pred Dražgošam v klanc in v Kropi ven. Bom pogledal na zemljevid...

ura in lokacija je vredi, tempo pa bo tudi sigurno pravi, tokrat se vozim zadaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. @605 kako je s izletom po AUT

tudi jaz cakam na 605... :?

p.s.

Zelo koristna informacija: preko zvone500 ( :worship: ) so mi spolirali pleksi steklo (vetrobran). Je kot nov. Opral sem ga namreč z krtačo za avte prat. Ko je bilo mokro, je blo ok, ko se je posušilo je bilo pa grozno - 1000 drobnih prask. Ko sem ga poskušal spolirati sam, mi ga je na več mestih uspelo osmoditi (prevelik pritisk vrtalnika... ), dodatno spraskati, praktično sem ga uničil. :headbang: Torej za spraskan vetrobran z motorja in čelade zdaj vem, na koga se moram obrniti. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 15.6 jaz ne morem, bom grizel kolena na Franji, bo kdo tu spremljevalec?

...tempo pa bo tudi sigurno pravi, tokrat se vozim zadaj :naughty:

Pazi ti njega, že išče kak se bo švercal z motopomočjo :naughty:

Saj tvoj tempo ni vprašljiv po mojih izkušnjah. Znaš na vsakem pomembnem križišču počakat, drugo pa ni važno, glavno, da vsi uživamo v svojem tempu.

Meni je "gorenjska" trasa noro všeč, upam samo, da bom imel takrat, ko se bo šlo, čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Kateri termin vam bolj odgovarja-prvi ali drugi vikend v JULIJU?? (pol so pa že verjetno dopusti) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Kateri termin vam bolj odgovarja-prvi ali drugi vikend v JULIJU?? (pol so pa že verjetno dopusti) LP

:headbang: Tretji, ker prva dva sem jaz na dopustu. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Tretji, ker prva dva sem jaz na dopustu. :worship:

Hja,tak odgovor sem tudi pričakoval,sam da ne tko hitr. :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 15.6 jaz ne morem, bom grizel kolena na Franji, bo kdo tu spremljevalec? ...

U, U... me, me :OK: A greš na ta zaresni maraton? Jaz bom verjetno spremljal na malem, 97 km. Vzamem štrik s seboj? :naughty:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Kateri termin vam bolj odgovarja-prvi ali drugi vikend v JULIJU?? (pol so pa že verjetno dopusti) LP

za julij mi je vseeno, kadarkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, U... me, me :OK: A greš na ta zaresni maraton? Jaz bom verjetno spremljal na malem, 97 km. Vzamem štrik s seboj? :naughty:

ja, ja, tavelzega bom grizu, slabih 160 km. Štrika ne rabim bi mi pa prav prišel kdo za vlakeca, da se za njem pelem v zavetrju :naughty:

ne, ne, saj ni panike, smo dobro pripravljeni pa še to bo moja že peta Franja, tako, da ne pričakujem težav. Da le ne zataji oprema, ostalo bomo že kako.

Upam pa, da se res vidimo kje na trasi, bom čekiral če kje vidim kako TDM-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene naslednjo soboto ni - mamo turnir v beach volleyu tko da če se le da kasneje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo Gorenska odvijala slučajno naslednjo soboto grema zraven.

:winkiss: Dejmo se z organizirat za 25.06.2008, če bo lepo vreme. :rolleyes:

Če bi nas bilo zadostno število lahko bi naredili kako turistično turco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zraven! :OK:

upam, da "un tm gor" najde koledarček ter prilagodi luč in ogrevanje temu ustrezno. To kar imamo sedaj ni več ničemur podobno! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zraven! :OK:

upam, da "un tm gor" najde koledarček ter prilagodi luč in ogrevanje temu ustrezno. To kar imamo sedaj ni več ničemur podobno! :headbang:

Danes bi mogel iti v Izolo, ker me zebe kot cucka pa moram z avtom. Najbrž bo treba še na gretje malo obrniti gumb, upajmo da bo saj konec naslednjega tedna boljše. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ssabic. Upam, da nisi rinu po regionalki in si bil na avtocesti. Ker v Postojni je bil neprevozen prometni zamašek :headbang:

Matic7. A si se danes okol 13.30 'španciral' mim Pragerskega, z zasedenim zadnjim sedežem?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ssabic. Upam, da nisi rinu po regionalki in si bil na avtocesti. Ker v Postojni je bil neprevozen prometni zamašek :headbang:

:worship: Še sreča, ko sem šel iz Ljubljane proti morju je bila kolona od cestninske postaje Log do viadukta Verd za Vrhniko.

Pri Postojni pa par kilometrov kolona na izvozu z avtoceste, tako da sem prispel do Izole brez problemov.

Nazaj grede pa v Logatcu na staro cesto in glej ga zlomka kolona še zmeraj od Vrhnike do cestninske postaje Log.

So mi se tisti v koloni kar malo smilili, jaz sem imel kar neki sreče. :worship:

Kaj se je dogajalo v Postojni da je bila taka gužva.

Danes sem se odpravil z motorjem do Kočevja ob 13-ti uri, lepo vreme sonček gremo malo okrog.

Pridem v Kočevje se usedem spijem pijačo in že začnejo kapljice dežja padati. Popokam nazaj pridem v Ljubljano se pa uščije do konca. Nad tem vremenom sem čisto obupal, naj gre nekam. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meteorolog Brane Gregorčič z Agencije za okolje je za 24ur.com povedal, da junija že 10 do 15 let ni bilo tako nestanovitno in hladno vreme, vendar pojasnil, da je bolj normalno kot vročinski udari, ki smo jih bili vajeni doslej. Napovedal je, da še vsaj kakšen teden ne bo resne vročine, predvideva pa, da bo poletje lepo. Predvsem vroč bo julij, ki bo ''vrhunec poletja'', avgusta naj bi bilo manj vročine. Prav tako bo poletje povprečno namočeno, zato večje suše ni pričakovati.

vir: 24kur.com

Torej, obetajo se nam lepi dnevi. Kdo je julija doma in kdo na dopustu? Imamo najmanj dva izleta za narediti, Gorenjska in Prekmurje, pa tudi v Belo krajino bi lahko šli.

A 25.6. velja? Zgleda, da vreme bo....

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matic7. A si se danes okol 13.30 'španciral' mim Pragerskega, z zasedenim zadnjim sedežem?? :naughty:

Ja, je blo tam nekje, dobil si me :unsure: :rolleyes: Ampak ne ravno pri Pragerskem, šel sem od Cirkovc proti Framu. Upam, da sem vsaj pozdravil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!