Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

ne gre za to, da te ne bi brala in da ne bi hotela razumeti za kaj gre. Ampak meni je ta primer že tako dvigoval pritisk, ker so stalno omenjali ŠPORTNIKE... vsi ostali so pa niko in ništa. Pa tudi na začetku je konstantno pisalo, da je bil voznik golfa kriv..........

bil je samo intermezzo..... nič drugega...... ali po domače povedano :topic: in ni imelo veze z vsebino te teme........

sem pa mislila, da boš vseeno to razbrala <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem mislila, da se bo razbralo - kaj v bistvu ta opevani primer nas lahko nauči ... ali pa se vsaj začnemo zavedat ... .)

ne morem podajat primera o katerem nihče nima pojma ... kot na primer Dr. Rogelj ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja potem tud Rogelj ne bo držal... :blush:

Aha, tako, no, pol se pa Zuzika ni potrudla :lol1:

sej sm prou razumela? :hmm: :whistle:

kakorkoli - Nata, zal mi je ce si res brez noge (kaj se je zgodilo?), sigurno pa jst nisem tega kriva. In ce se ze ganjam po prazni cesti z MOTORJEM ogrozam sebe... Ce ze gremo v navrzeni primer - ce bi namesto golfa v astro(?) priletel motorist, vemo, za koga bi se slabo koncalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še koga zanima zakaj ni žensk v MC-jih???????????? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še koga zanima zakaj ni žensk v MC-jih????????????  :slap:

Grozno. Šovinist :)

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, tako, no, pol se pa Zuzika ni potrudla :lol1:

sej sm prou razumela? :hmm:  :whistle:

kakorkoli - Nata, zal mi je ce si res brez noge (kaj se je zgodilo?), sigurno pa jst nisem tega kriva. In ce se ze ganjam po prazni cesti z MOTORJEM ogrozam sebe... Ce ze gremo v navrzeni primer - ce bi namesto golfa v astro(?) priletel motorist, vemo, za koga bi se slabo koncalo.

upam da se ti ne bo enkrat orenk ustavlo, kajti šele takrat človek razume kaj pomeni "ogrožati" :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da se ti ne bo enkrat orenk ustavlo, kajti šele takrat človek razume kaj pomeni "ogrožati"  :glare:

A lahko malo bolj razlozis mogoce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vovin, pa kaj se sploh rineš zraven. ER5 itak ni taprav motor. Moraš met najmanj kakega Boss Hosa, da boš mogoče kot motoristka. :grrr

Pol se bomo pa naprej pogovarjal. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako zabavno mi je brati, kako vsi :o :o :o nad tem, da je pač punca vozila po celovški 100. Ampak poznam malo avtomobilistov še manj pa motoristov, ki ne bi na prazni cesti potegnili na več, kot 100!

Ampak to je pa zdej taka groza in strah, da samo čakam novice, koliko so jih odpeljali v klinični center zaradi kap, povečanega pritiska, holesterola ali ker se jim je noht zlomil ob prekomerni in premočni predvsem pa prehitri uporabi tipkovnice za pisanje teh :o :o postov po MS-ju!

:lol1:

:grrr :grrr :slap: :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grozno. Šovinist  :)

deklic v MCjih ni zato, ker se sodeč po že nekaj let trajajoči situacji na področju MKjev in MCjev, znajo fantje cist fino sami med sabo spričkat kot tanajvečje pičke :grrr

.)

Tako zabavno mi je brati, kako vsi  :o  :o  :o  nad tem, da je pač punca vozila po celovški 100. Ampak poznam malo avtomobilistov še manj pa motoristov, ki ne bi na prazni cesti potegnili na več, kot 100!

Ampak to je pa zdej taka groza in strah, da samo čakam novice, koliko so jih odpeljali v klinični center zaradi kap, povečanega pritiska, holesterola ali ker se jim je noht zlomil ob prekomerni in premočni predvsem pa prehitri uporabi tipkovnice za pisanje teh  :o  :o  postov po MS-ju!

:lol1:

:grrr  :grrr  :slap:  :grrr  :grrr

sej ti nas boš obvestila ko bos nardila izpit A kategorije...pa ti odpremo eno temo "najava pupinih voženj" ...da bomo obveščeni.... :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deklic v MCjih ni zato, ker se sodeč po že nekaj let trajajoči situacji na področju MKjev in MCjev, znajo fantje cist fino sami med sabo spričkat kot tanajvečje pičke :grrr

.)

Se strinjam da so tipi večje pa bolj opravljive pičke kot babe sam priznajo ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deklic v MCjih ni zato, ker se sodeč po že nekaj let trajajoči situacji na področju MKjev in MCjev, znajo fantje cist fino sami med sabo spričkat kot tanajvečje pičke :grrr

.)

Se strinjam da so tipi večje pa bolj opravljive pičke kot babe sam priznajo ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Sam medklic.......iluzija...nekdo te je dobr naplahtal :hmm: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam medklic.......iluzija...nekdo te je dobr naplahtal :hmm:  :doze:

ja klimbra :doze: .....bo že res če ti tko praviš :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja klimbra :doze: .....bo že res če ti tko praviš :004

ItaQ.... :004 :004

Zdej pa pričakujem nadaljevanje!!!!!!

Seveda vam bom......drage dame........stal ob strani in občasno nežno opozoril na manjše zgrešene misli.....morda opozoril na primere nevednosti in.........morda si lahko dovolim,da izrečem besede.....se naslajal do nezavesti,vrtel filmčke erotične vsebine povezane z motoristkami,obujal spomine,.....in spet in spet preverjal "realno stanje".

GO GO GOOOOOOO GIRLE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ItaQ.... :004  :004

Zdej pa pričakujem nadaljevanje!!!!!!

Seveda vam bom......drage dame........stal ob strani in občasno nežno opozoril na manjše zgrešene misli.....morda opozoril na primere nevednosti in.........morda si lahko dovolim,da izrečem besede.....se naslajal do nezavesti,vrtel filmčke erotične vsebine povezane z motoristkami,obujal spomine,.....in spet in spet preverjal "realno stanje".

GO GO GOOOOOOO GIRLE

jest mam vcasih obcutek da me zajebavas :blink: ...tko..... :doze: ....... subtilno :angry2:

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam vcasih obcutek da me zajebavas :blink: ...tko..... :doze: ....... subtilno :angry2:

:grrr

To pa ziher nikol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!