Skoči na vsebino

Dvorana slavnih

Najbolj popularna vsebina

Showing content with the highest reputation on 02. 07. 2014 v vseh kategorijah

  1. Poglej - to valja na jadranki: Ko je prevroče in preveč gužve, se ustaviš v prvem zalivu, bućneš v vodo in odremaš 2 ure v senčki. Pol pa naprej... In ko v polsnu poslušaš šumenje vetra in morja se vprašaš: ima li što bolje u životu?
    12 točk
  2. Pravijo lepa beseda pravo mesto najde in to drži.Ljudje pa smo tako hujši od živali,vsaj pri obnašanju. Zakon je zakon in se ga da zaobit ali z gobcem sam sebe zašit.Zdaj pa si razlagajte kakor veste in znate.
    6 točk
  3. Da se ne vozim samo do Dinkota na ribo sem tokrat zavil po ulici do konca No, potem sem bil od Jadranke in plezanja vidno utrujen :yes:
    5 točk
  4. Samarkand - Uzbekistan (vse slike) (se nadaljuje . . )
    5 točk
  5. Ja čisto vsakič je na Jadranki kakšna takšna kamikaza,al pa zaprt ovinek pa po tvoji strani,skratka Jadranka je kur..a je treba pazit skoz!
    5 točk
  6. Cesta preko Avtovca proti Bileći kjer sem bil v vojski in Bilečko jezero z elektrarno
    4 točk
  7. Od doma - Dvor - Kočevje - Petrina - Delnice - G. Jelenje - Kraljevica (obrnil) - G Jelenje - Mrzla vodica - Crni Lug - Gerovo - Čabar - Prezid - Lož - Cerknica - Ride - Logatec - Vrhnika - AC do Ivancne - domov... Prvic sem se peljal od Jelenja do Prezida, zanimivi in dokaj lepi kraji, cesta po vecini lepo vozna, skoraj nic prometa. Od Babnega polja mal naprej proti Ložu sem mislu nardit mal pavze za pozirk vode, mrda sendvic in en tobak, pa sem kar naenkrat na pokosenem travniku vidu sprintat MEDVEDA! V 2eh sekundah me je spreletelo vse mozno, zato sem rajs odpeljal naprej...Na ridah ni blo zacuda nobenga, abstinenca? Nabral se je 380 km, hornetka pa je obrnila 64k km... Fajn! Kraljevica - murje Zledolom nekje v host...
    3 točk
  8. Če si lep in postaven boš lepo zgledal, če ne ti pa tudi motor ne more pomagat :lol:
    3 točk
  9. Nadrkan bi bil čist miren :grim
    3 točk
  10. Ima ... to + mrzel pir
    3 točk
  11. In pol pride en z razfukanim podstrešjem z travmami ki jih je pridobil v vojni z Srbi,poln orožja iz avta.............sam sem treniral veščine za onesposabljanje v danih trenutkih pa ti povem da sm se hitr usedu na motor in odpeljal!
    3 točk
  12. Pazte da vas kej takega ne preseneti https://www.youtube.com/watch?v=At1w0OQlWh8
    3 točk
  13. Nekoč, slabo leto nazaj, sem se odpravil na pot za 14 dni in prišel domov čez 4 mesece. Pot me je vodila od doma mimo Istanbula do Tbilisija in nazaj mimo UKC-ja ter Soče do doma: Trasa poti: Cilj oz. plan poti je bil skok do Gruzije in hiter ogled te dežele. 1 dan: pot od doma do Istanbula 2 dan: pot od Istanbula do Samsuna Most v Istanbulu Pot do Samsuna 3 dan: pot od Samsuna mimo samostana Sumela do letoviškega mesta Batumi v Gruziji. Samosta Sumela Meja med Turčijo in Gruzijo (pogled iz Gruzije (kopalci so na Gruzijski strani) proti Turčiji): Zemljevid potepanja po Gruziji: 4 dan: vožnja po Gruziji. Od Batumija mimo mesta Gori in mesta Uplistsikhe do glavnega mesta Tbilisi. Ob poti veliko raznih zanimivih prodajaln: V mestu Gori so izpred mestne hiše umaknili Stalinov kip (MiNa ga je leta 2010 še videl http://s4.mojalbum.com/17376154_17790124_21372022/armenija2010/21372022.jpg ) Starodavno mesto Uplistsikhe vklesano v skalo – kamnito steno: Prihod v mesto Tbilisi: 5 dan: od Tbilisija do nacionalnega parka Kazbegi Pot do Kazbegija Gorska veriga Kavkaz (tukaj tudi mejni prehod gruzija-russija) 6 dan: od Tbilisija do vasice Shatili (vas/mesto iz 12 stoletja): Pot se je začela dobro: Vmes je bila parkrat skušnjava da bi obrnil nazaj… … no na koncu sem le dosegel vasico in si jo na hitro ogledal 7 dan: pohajkovanje po glavnem mestu Tbilisi in mestu Mtskheta Tbilisi - Stekleni most, v ozadju teater v izgradnji »Bilo kuda – boxer svuda« ;-) - Tbilisi Rabil skoraj cel dan da sem končno našel ulico, kjer imajo pošni urad, poštnih nabiralnikov pač ne poznajo - Tbilisi: Mtskheta: 8 dan: Tbilisi, mimo David Gareje do Vardzije Samosta David Gareji Vardzia – še eno mesto vklesano v skalo: 9 dan: iz Vardzie (Gruzija) v Turčijo pogledat goro Ararat Ararat (zasnežena gora višine cca 5.1km - v ozadju): 10 dan:Turčija – izpod gore Ararat proto Nemrut Dagiju Iz tega dne ni slik – razbil fotoaparat med vožnjo in izgubil kartico 11 dan: Nemrut dagi Gora/hrib visok cca 2.1km. Na vrhu naj bi bila kraljeva grobnica 12 dan: Cappadocia – mesto Göreme in Istanbul Zvečer prihod v mest Istanbul Še zemljevid potepanja (z glavnimi postanki): Nazaj grede sem se od Istanbula do doma po svetu potikal še cele 3 mesece in pol predno sem privandral do doma. Motor na potovanju obrnil prvih 100000km. Kjub temu da je boxer in da ima kardanski prenos moči na zadnje kolo, z motorjem ni bilo nobenih težav. Prav tako nobenih težav na mejnih prehodih ali s predstavniki oblasti. Ljudje prijazni. Promet v Turčiji ok, v Gruziji pa je bilo potrebno malce več previdnosti na cesti. Kakšne nevarne situacije ni bilo. Prevoženih je bilo cca 8000km. Veliko od tega v lepem vremenu seveda pa nekaj tudi v dežju. Motoristov (popotnikov) na cesti hudo malo. Srečal 8 poljakov (2 poljakinji na boxerju :-) ), 6 russov ter 1 nemca.
    3 točk
  14. Evo. V soboto. Prejsnjic sm mogu z RAT-ovci it :-D
    2 točk
  15. Khm. Nočem sitnarit, ampak tale tema je bila namenjena slikovnim ugankam. Bolje je, če opise svojih potepanj "limate" v teme, ki so že odprte. Mirč
    2 točk
  16. ni bil..ko smo se zmenil so vse aprilie crknile in se noben ni mogu vozit
    2 točk
  17. Ja probaj te tvoje dih jemajoče rime in kliše fraze metat pred nadrkanim policajem. Nobena lepa beseda ne pomaga če je nekdo kreten. Velja za obe strani.
    2 točk
  18. Tako je, jaz sem po 800km AC uporabil vse možne kletvice ki obstajajo! :grim
    2 točk
  19. Men se to zgodi ko na motorju preživim več kot 700km na dan,takrat ni važn kaj maš al GS al pa Versys vse je isti sraje na koncu!
    2 točk
  20. sj verjetno bi se po par minutah glava ohladila in bi spet obrnil v pravo smer...videno se mi je že dogodilo enkrat pa ni bila cesta, kjer bi bilo varno obračat. mogoče je to samo izgovor, da še enkrat prevoziš cesto gor in dol
    2 točk
  21. Pol si pa električnga viličarja kup
    2 točk
  22. Ozkotirna muzejska železnica Mokra Gora Etno selo Emirja Kusturice
    2 točk
  23. Kazahstan Uzbekistan Uzbekistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Tajikistan Kazahstan Rusija (se nadaljuje . . )
    2 točk
  24. Ena ta najbolj frišna Aprilia RSV mille, letnik 2002 Dodelave: - custom barvna shema sestavljena iz več originalnih + nekaj delov oblepljenih v carbon folijo - odprt ror - odprt airbox - custom čip - pletene lajtnge (nove - rdeče, moram še montirat) - custom osvetlitev števca - regler mod - nove bremz/sklopka ročke - temna šipa - custom napeljava za polnjenje kamer - držalo za sopotnico Želje: - trenutno jih ni, sam dnarja/cajta da se bom lahko čim več vozil
    2 točk
  25. za katero stvar grejo evri pri registraciji "nadomestilo za uporabo cest" ? Ene par bi jih bilo res treba fejst za jajca stisnt .Nej dajo dnar nazaj, pa ga dam direkt Mujotu k bo nov asvalt polagal.
    2 točk
  26. "bencinska črpalka na vidiku" - Uzbekistan "tankanje" - Uzbekistan "tankanje" - Uzbekistan Hiva - Uzbekistan Hiva - Uzbekistan Hiva - Uzbekistan Hiva - Uzbekistan Hiva - Uzbekistan Hiva - Uzbekistan Hiva - Uzbekistan (se nadaljuje . . )
    2 točk
  27. Zadnji hit pri čiščenju verige oz. verižnika. V storitev zajeta kontrola napetosti verige in stanja profila zadnje gume.. Mucek s.p
    2 točk
  28. Anede? Daj Dadi, vsi lahko zafrknemo in kdaj se nam to tudi zgodi. Tedaj je pa vsaj treba met jajca in stat za tem, ne pa jokcat na forumu.
    1 točka
  29. evo, to vela zame, še moped lepo zgleda pr men :
    1 točka
  30. Pa Širnik če malo tarnaš za popust še ventile gratis da. Kolega gori s hondico pa če ti ni za ravno divjanje med ovinki, vzemi PilotRoad 4, boš naredil skoraj zagotovo nenormalno številko kilometrov z njimi. Pa ne pravim, da se z njimi ne da divjat, samo bolj so talentirane za ovinke katere druge. "..paranormalno občutljive čute in doživljajo več občutkov med vožnjo kot med kako posteljno aktivnostjo.." Tole mi je polepšalo zaključek delovnega dne
    1 točka
  31. O tem sem pisal nekaj strani nazaj. Zaenkrat bi rekel, da je manj težav, če je kupoprodajna overjena. Če bi spet kupoval, bi jo raje overil.
    1 točka
  32. Sem probal pa se enostavno ne počutim dobro,mam pa preko modrega zoba uštimano vso komunikacijo z ženo,garminom boh ne daj da še muziko poslušam
    1 točka
  33. Evo, "pikice" kot na šipi, ki ima gretje, gor daš mrežico in špricaš, je na youtube. Zahteva pa to natančnost, sploh, ker ni ravna linija.
    1 točka
  34. Očitno noben ne zna odgovort... Skratka naroču conti sport attack 2
    1 točka
  35. ........VREME BO!!!! :yes: :yes: :yes: :yes:
    1 točka
  36. Rsv turing plus sopotnica. Se da se kam prtljago nabasat?
    1 točka
  37. Kaj bi rad, da ima Teddybear samogovore?
    1 točka
  38. Izvirni greh je, da so Cestna podjetja olastninili, okradli, uničili itd... vsako mesto je imelo svoje cestno podjetje, ki je skrbelo za svoje območje. To bi moralo ostati pod občinskim okvirjem, saj so tudi ceste občinske. :krneki:
    1 točka
  39. Zadeva z romuni je zelo enostavna. So jim rekli, da jih bodo zaprli ko čelavog. Pa so se na vso silo uprli, češ da oni pa že niso taki cigani! Jaz jih razumem...
    1 točka
  40. Drugače pa wankel motor ni tak problem sploh pri mazdah in tudi ko je tesnenje slabo in reče klapa da je treba zamenjat motor. je potrebno motor samo razdreti in zamenjati ploščice in akcija dalje strošek ploščic je cca 50€ vem pa za to info iz prve roke
    1 točka
  41. Pozdravljeni TDM Ridersi. Pred kratkim sem postal lastnik črne TDM-ke.Prvih 500 km narejenih. Zelo zadovoljen. L.p. iz obale.
    1 točka
  42. Na zeleni kabel smo namestili ploščati konektor: Nato pa potegnili nov kabel do leve luči, na ta kabel namestili ploščati (kontra) konektor, vse skupaj pa zavili v termo bužirko. Da bi na strani konektorja za H4 žarnico vse naredili OK, bi potrebovali kotni ploščati konektor, pa ga žal nismo. Zato smo uporabili navadnega, ter kabel ustrezno prilagodili:: In rezultat - FZ6 - prižgane samo kratke luči: FZ6 prižgana še dolga luč: lp, D.
    1 točka
Ta dvorana slavnih je nastavljena na %s/GMT%
  • Novice

    Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Prijavi se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!