Skoči na vsebino

Dvorana slavnih

Najbolj popularna vsebina

Showing content with the highest reputation on 10. 03. 2024 v vseh kategorijah

  1. 7 let nazaj na današnji dan, sva s @Frenk 67občudovala "lokalne pljuskove potem pa še jadransko romantiko naslednji dan pa domov nisva mogla, k je tok pihalo
    6 točk
  2. Nekaj, kar se tiče tudi stavke naših dohtarjev.... https://www.instagram.com/ekostraza/reel/C4DjZoCsFqP/ na žalost, ga ni junaka v zdravstvu pri nas v SLO, kjer imajo vsi tako "visoka moralna načela", ki bi imel jajca, da bi povedal to kar je ON. Svaka mu čast 👍 sedaj ga za resnico j.... uzduž in popreko dol po "strokovnih" komisijah in medijih .....da bi ga diskreditirali 😕
    3 točk
  3. A nama teško palo 🙄
    3 točk
  4. Qatar ima nove ''Misano'' robnike. Ti so narejeni tako, da so rebra čedalje večja in bolj trese bolj kot greš čez rob. Na koncu jih pa kar odreže. Zaradi teh robnikov se ne ''splača'' čez, ker izgubljaš čas. Zaradi tega v Qatarju ni Track limit- zelenih con. V sprintu je bilo lepo videt, da kdor je šel čez robnik je to naredil kot po jajcih. Osebno mi je to bolj všeč. Žal pa nimajo na vseh pistah tega. https://www.gpone.com/en/2023/08/25/motogp/end-of-controversy-over-the-green-new-kerbs-at-marco-simoncelli-and-jerez.html
    3 točk
  5. Nekaj je narobe. Tale tema precej sameva. Le kaj bi lahko bilo...
    3 točk
  6. Jst mislm, da bi mi lohk dons en takle šopek podarila 😜
    2 točk
  7. Blokada konkurenčnih kanalov je nedopustna. Plačuješ paket s petsto kanali, potem pa odklopijo kanal, ki si ga plačal. To je čisti "tovarišijsko dogovorni korporativizem" iz nekega preteklega časa. Itak je pa vse skupaj še precenjeno. Za vodovod+odvoz smeti+elektriko+RTV naročnino plačam toliko kot za telekom osnovni paket. Je to normalno?
    2 točk
  8. fabricato in italia. new kids on the block.
    2 točk
  9. 2 točk
  10. 2 točk
  11. In še za ljubitelje francoske kuhinje...en japček
    2 točk
  12. Pa tri gare Podobno kot krap, se zadržujejo na dnu in čistijo ostanke hrane. Ca 10cm. Pa največja riba, ki je v domačem akvarju, lisička Ta je ca 15cm, ostali dve sta ca 10cm.
    2 točk
  13. Tak mišmaš motorjev, da je vseeno s čim dirkaš, vse je v vozniku. Še DR 350 je gor, lol.
    1 točka
  14. Mord se bom su pelat z indijskim hipsterskim bajkom
    1 točka
  15. Zajem posnetka zaslona z orodjem za izrezovanje - Microsoftova podpora
    1 točka
  16. Jutri sta še dve tretini. Na sprint pa sploh nism pomislu 😜 Bomo jutri šteli točke
    1 točka
  17. Sam, po tistem je 2 naslova svetovnega prvaka osvojil 😂 Tko da, lahko ga klices prvak, ne pa pijanec.
    1 točka
  18. Začni šah igrat. Pomirja. Al pa meto pij, če ne znaš šaha.🌱😂🤣
    1 točka
  19. Evo, zate, žalovalka se reče pasmi
    1 točka
  20. nč hudega, to se sam teb zdi tvoj gs je narjen na kitajskem, vsaj večin njaga ps. avta ne boš smel/mogel imeti kitajskega, ker bo eu nabila carine. In bodo cene šle v nebo.
    1 točka
  21. Iz Hamamatsuja, mimo Hutijev, domov v garazo. Ne vem kako se pelje, ker ima 0km na stevcu.
    1 točka
  22. Na AT 750 je z zmerno hitrostjo po asfaltu in off roadu brez namernih zlorab naredila 6000km +. Je pa potrebno upoštevati, da ima AT 750 le 62 konjev. Ima pa bistveno daljšo življensko dobo od TKC 80.
    1 točka
  23. 1 točka
  24. Pa, prasca jem...evo, ena iz domačga akvarija za vse, ki obožujete morske zadeve:
    1 točka
  25. Nastavitev ventilov "tavelik servis" #Aprilia #V4 #servis #MarincSpeedShop 20240223_150714.mp4.mp4
    1 točka
  26. ..bala vas utrujenost. Niti do ležišča ne zmorem....
    1 točka
  27. Ena sam za Bušija, k me že douh ni blo...evo ta momenat:
    1 točka
  28. A Tele spomine se bo mogoče @maus spominjAL
    1 točka
  29. 1 točka
  30. Nova pridobitev za staro kljuse. Navigacija in GPS nosilec Najprej par papirnatih modelčkov. Potem malo bolj "dodelanih" kartonskih modelčkov. Dodal sem še GPS iz stirodurja, ampak je slabo navigiral in se skos izgubljal Prenos modela v kovinsko obliko. Montaža spodnjega nosilca, ki je sicer hkrati še nosilec za varovalke za LED luči. Rdeča puščica kaže original priklop za GPS, ki dobi napajanje z vžigom (oz. s kontaktom). Konektor je Molex 03-09-2022, pini so Molex 02-09-2116. GPS se sam ugasne oz. gre v spanje, če zgubi napajanje in se sam prižge, ko dobi napajanje. Montaža zgornjega nosilca. Zdaj je pripravljeno za GPS. Evo GPS. Spodaj levo na sliki je on/off gumb. Slaba (ali pa dobra) stran te montaže je, da GPS enote ne morem natakniti, če je maska na motorju. Torej je treba za odstranitev GPS odstranit masko.
    1 točka
  31. Zakaj pa iskanje družbe in ne sam? Sem nekajkrat šel z znancem in vsak dan zvečer je bila požrtija in nalivanje s pirom do onemoglosti. Po devetih dneh pa zdravljenje prebavnih težav... Sprejemljiva bi bila partnerka ali res dobro poznan prijatelj. Drugače je pa zame poseben čar, če grem sam
    1 točka
  32. Pa sej lohka tut kakšen drugi dan presenetite 😉
    1 točka
Ta dvorana slavnih je nastavljena na %s/GMT%
  • Novice

    Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Prijavi se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!