Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

Sploh ni Schumacher tokrat vpleten v nesreče kot ti mislš!

Ta sloves si je on pridobu pred leti,zdej pa postaja oz.je postal velik bol fer voznik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želostno, da morajo omejiti pravila, da bi lahko konkurenca sledila Ferrariju. Šele sedaj so jih konkurentje lahko dohiteli, po tem ko so zadnjih nekaj let Ferrarijevci dominirali. Se vidi kdo je seronja.

Kaj bojo nardil potem, če Maher tudi letos zmaga prvenstvo? Mu bojo prepovedal vozt!? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v bistvu si zdej naredu točno to kar si reku da nej ne delajo/mo. Šinfat kdo je usrane.

Sem pač vrgu kost nazaj in dau primerjavo. Se prav: Če je Šumaher seronja, jih je potem v karavani še veliko večjih seronj. S tem, da sm jest velikat bolj realen in pošten tud do drugih kot je pa večina anti šumijevcev do njega samega. Še zmer sm reku, da je danes pač naredu napako in jo je tut dostkrat prej, samo vsi vi vedno šimfate šumaherja kjerkol in kadarkol ga lahko - če ne zmaga je že drekec, če zmaga itd itd. Mislm ok sej velik folka ga ne mara sam večina je zeloooo nepoštena pri komentarjih in to vemo vsi.

Sicer mi pa dol visi, jest naum meu od tega nč, sam pomoje da smo tolk stari, da priznamo tako napake, kot tudi kvaliteto voznika tega ali onega. Je pa itaq zmer blo tko, da je biu nekdo vedno boljši od drugega, tako kot je biu Senna No. 1 v svojih cajtih, pa je verjetno povzročil prav toliko incidentov na pisti in izven nje, kot sam Šumaher.

Sploh ni Schumacher tokrat vpleten v nesreče kot ti mislš!

Ta sloves si je on pridobu pred leti,zdej pa postaja oz.je postal velik bol fer voznik!

To je res ja. Sam drugi očitno gledajo vedno le slabo plat, nikol dobro.

Pa še citat @Netopir:

evo vam zdej Schumacherja... :SS

žalostno, da ni mogel priti dlje!!

pravi seronja! :slap:

Ne vem, zakaj naj bi biu seronja? Ker je po dolgem času s5 odstopil? Ker je mel pač slab vikend in ni bil v ospredju?

Men osebno grejo na živce komentarji ki nimajo repa in glave. Ok da je kreten, pizdek, bradonja.... to še nekak gre, ampak take kot seronja, ne zna vozt, nej gre raj spat in podobne, take mi grejo pa res na živce sorry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jure007, ti in tebi podobni ste pred sezono srali, da bo Schumacher pometu z vsemi že na prvi dirki in zato takšen moj komentar...

kar se pa Montoye tiče, je pa sigurno voznik, ki si upa malo več, in takšnih kot je on bi moralo biti več, da bi bila stvar še bolj zanimiva!!

glede crasha med Schumacherjem in Heidfieldom, čista dirkaška nesreča, ki ji je nemogoče določit krivca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
jure007, ti in tebi podobni ste pred sezono srali, da bo Schumacher pometu z vsemi že na prvi dirki in zato takšen moj komentar...

kar se pa Montoye tiče, je pa sigurno voznik, ki si upa malo več, in takšnih kot je on bi moralo biti več, da bi bila stvar še bolj zanimiva!!

res ne vem, kdaj sem JAZ osebno razglašu tle na forumu, da bo Šumaher zmagu že na prvi dirki :hmm: Mogoče sm pozabu, lahk pa mi najdeš moj post, kjer sem to reku in se bom pred vsemi posipu s pepelom. Če ne pa vzameš svoje besede nazaj. Pošteno? Aja pa še :beer1: si mi dolžen pol :P

Kukr se spomnem, si ti na glas govoru: Montoya bo svetovni prvak tukaj

Montoya je res voznik, ki si upa več in tut sam sem že enkat reku, da imata on in Šumaher podobna karakterja, sam kukr pravm: vsi vidjo samo Šumaherjeve napake. Kar se unga mojga posta tiče, da je Montoya seronja, vzamem nazaj. Vrgu sem samo kost in primerjavo, ker je pač karakter ala Šumaher: ne popušča tudi za ceno odstopa. Ker če priznam po pravici, je Montoya vedno moj drugi favorit, samo ne vem no, zaenkat me je v vseh teh letih mal razočaru.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da je Montoya dobr voznik sam se mi pa zdi da zna bit prevec furjast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jure007, preberi si tvoj post dne 31.januarja ob 15:02, eden tvojih manjših samozavestnih izlivov...

kar se pa tiče primerjave Schumacher (danes):Montoya!

Schumacher je "bil" takšen tip voznika kot je Montoya danes, ampak je z leti in pa predvsem z rojstvom otrok izgubil na ostrosti in brezkompromisnosti...

žalostno ampak resnično!!

imel je jajca ampak jih je izgubil, tu mislim predvsem na njegova leta pri Benettonu... :grim

Jacque,tebi pa tole!

pravila so enaka za vse, štos novih pravil je pa, da se zmanjšajo stroški, ki so leteli v neskončnost in tako so lahko uspevali tisti z ogromno $$$$$!!

vsa moštva pač nimajo na razpolago neomejenih sredstev ali pa jim pomaga celo država!!

pa še to, Ferrari je čakal 20 let, da so lahko spet začeli postajat prvaki, verjami, da se McLaren/Mercedesu kej takega ne bo zgodilo... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vam zdej Schumacherja... :SS

žalostno, da ni mogel priti dlje!!

pravi seronja! :slap:

:OK: to mi delaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jure007, preberi si tvoj post dne 31.januarja ob 15:02, eden tvojih manjših samozavestnih izlivov...

kar se pa tiče primerjave Schumacher (danes):Montoya!

Schumacher je "bil" takšen tip voznika kot je Montoya danes, ampak je z leti in pa predvsem z rojstvom otrok izgubil na ostrosti in brezkompromisnosti...

žalostno ampak resnično!!

imel je jajca ampak jih je izgubil, tu mislim predvsem na njegova leta pri Benettonu... :grim

Točn tko, že neki let prhajamo na svoj račun, upam da bomo tut letos, čeprou se lahko kar naenkrat vse obrne.... No ja, pa dokler je Miha pr Ferrariju, bomo No.1 :OK:

Ja Ok, ampak še zmer ne vem, kje je tle razvidno, da sm reku, da bo Šumaher raztural že na prvi dirki :hmm:

In ne obrači mojih besed oz. svojih, ker si ti napisu da sm med drugim jaz reku, da bomo raztural na prvi dirki, kar jest nisem reku NIKOLI :fight2:

Kar pa se tiče jajc: po rojstvu otrok je še vseen osvoju kar nekaj naslovov, medtem, npr. ko se je Hakkinen po rojstvu sina povsem umiril in nato po eni sezoni dokončno zapustu svet F1,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...štos novih pravil je pa, da se zmanjšajo stroški, ki so leteli v neskončnost in tako so lahko uspevali tisti z ogromno $$$$$!!

:grrr wrong, povej kdaj porabiš več denarja...ko z 1.8 litrsko mašino dosežeš 120 konjev, ali ko jih z 1.4 litrsko??? Pri 1.4 si primoran uporabiti lažje in bolj eksotične materiale, s tem tudi veliko dražje, da bi dosegel enako moč... Se pravi, da so se stroški samo povečali oz. se niso "drastično" zmanjšali, kot je to napovedovala FIA, se pravi, da je to bolj lov na čarovnice oz. v tem primeru na Ferrari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr wrong, povej kdaj porabiš več denarja...ko z 1.8 litrsko mašino dosežeš 120 konjev, ali ko jih z 1.4 litrsko??? Pri 1.4 si primoran uporabiti lažje in bolj eksotične materiale, s tem tudi veliko dražje, da bi dosegel enako moč... Se pravi, da so se stroški samo povečali oz. se niso "drastično" zmanjšali, kot je to napovedovala FIA, se pravi, da je to bolj lov na čarovnice oz. v tem primeru na Ferrari.

ne prijatelj, stroški so se zmanjšali...

naj ti razložim!

tukaj ni štos samo v razvoju motorja, ampak so se stroški zmanjšali zaradi omejitev pri testiranjih, pri gumah, en motor za dve dirki, odvzem vse možne elektronike, ki je upravljala motor iz boksov in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr wrong, povej kdaj porabiš več denarja...ko z 1.8 litrsko mašino dosežeš 120 konjev, ali ko jih z 1.4 litrsko??? Pri 1.4 si primoran uporabiti lažje in bolj eksotične materiale, s tem tudi veliko dražje, da bi dosegel enako moč... Se pravi, da so se stroški samo povečali oz. se niso "drastično" zmanjšali, kot je to napovedovala FIA, se pravi, da je to bolj lov na čarovnice oz. v tem primeru na Ferrari.

:grrr wrong!! Tale teorija je napačna že pri temeljih. Oni že tko al tko uporabljajo najboljše materiale in tehnike. In je vseeno al delajo 3.0 V10 al pa 2.4 V8. Vedno gre samo najboljše v motorje.

Stroški razvoja se niso drastično spremenil ampak to ni bil namen zmanjšanja prostornine. Razlog za manjše motorje je v nižanju hitrosti in s tem 'kao' manjšanju nevarnosti. Ampak kar je v tej teoriji spregledano je, da bo imel V8 glih tako hitrost na ovinku kot V10, na ravnini pa bo razvil za recimo 20 kmh nižjo. Ampak nesreče se dogajajo na ovvinkih ne na ravnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno tole..

vsa ta leta sem spremljal to grandiozno formulo tako, od daleč..

nekako v stilu "...naj zmaga kdorkoli, samo da ni šumaher na stopnicah.."

pač.. zaradi nekaterih njegovih zgodnjih vedenjskih kiksov, na katere sem postal alergičen..

in letos, iz same ljubezni do maranelske rdečice, sem se odločil, da pa bom vseeno za ferrari navijal.. ne za šumaherja, ampak za ferrari..

pol ti pa naredi tako pušiono.. milo mater... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede novih pravil mislim, da bodo morali hitro en podzakon sprejet, ker se je že začelo taktiziranje.... BAR namenoma ni končal dirke (zadnji krog so zapeljali v bokse) da bodo lahko menjali motor za Malezijo.... Če se bo tak trend nadaljeval bodmo na vsaki dirki imeli 8 uvrščenih, ki bodo imeli hendikep na drugi dirki..... :BUA: :BUA: :BUA: oz. "uradno" uvrščenih bo več samo bodo vsi, ki so brez točk končali v boksih

Drugače se mi pa letos najbolj nevaren zdi Alonso.... ki je peljal hitreje kot Fisico... Barichello in Coulthard pa sta me res presenetila... Nič nista vozla v svojem stilu (medlo) ampak zelo napadalno in hitro - bravo !!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo pa kar fajn enkrat po dolgem času spet francosko himno slišat! :yea2:

Šumija pa zmer porinejo iz peska na stezo-zanima me zakaj ni tudi pri drugih tako? :hmm:

Po moje bo kar zanimiva F1 letos! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo pa kar fajn enkrat po dolgem času spet francosko himno slišat! :yea2:

Šumija pa zmer porinejo iz peska na stezo-zanima me zakaj ni tudi pri drugih tako? :hmm:

Po moje bo kar zanimiva F1 letos! :)

a nisi videl da je mahal ko "prometni v križišču" !! :kva2:

in če bi ti bil med onimi mandeljci ki mahajo z zastavami in metlami, a ne bi šel malo potisnit ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ross Brown je zelo pohvalil Rubensa ( baje je imel težave z zavorami !!! ) in je kljub temu odpeljal odlično dirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo pa kar fajn enkrat po dolgem času spet francosko himno slišat! :yea2:

Šumija pa zmer porinejo iz peska na stezo-zanima me zakaj ni tudi pri drugih tako? :hmm:

Po moje bo kar zanimiva F1 letos! :)

to je stvar, ki mene najbolj moti! :devil:

v pravilniku lepo piše, da varnostniki ne smejo poriniti avtomobil nazaj na stezo, če se ta zakoplje v pesku ali kaj podobnega in mora zato voznik sam čimprej izstopit in se umaknit na varno...

ne vem pa zakaj to ne velja za Schumacherja!?!?

mogoče se mu ne ljubi pešačit v bokse!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ross Brown je zelo pohvalil Rubensa ( baje je imel težave z zavorami !!! ) in je kljub temu odpeljal odlično dirko

on ima itak vedno nekakšne težave, če ne z avtom pa sam s sabo... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo? Boldrik ali Ross? :hmm:

Barichello, seveda...

se vedno nekaj zjoče in jamra!

polpride pa Ross pa ga mal potolaži... :friend1:

Popravljeno . Popravil netopir1930
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rubinjo je car sploh ga ne vidiš na tekmi pride pelje in stopi na stopnice vzame peharček za 2nd place in LIVE A LONG LIFE..... car :010

Alonso huda vožnja...... GO GO GO :yea2:

Red Bull dober konkurent.... popestril dirko :eek:

Montoja....NO WORD :?

Šumi....skp daje strategijo zmage, v njegovi glavi se prepleta :? :? :?

NAVIJAM: za moštvo BMW, za voznike Alonso & Rubinjo, za rezervo Montoja

Vsi ostali hmmmmmmm......... J..E se mi za ostale.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!