Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

Še vsaka trdnjava je padla in tud ta bo!  :grim  :grim  :grim  Sva z Denijem zvezde preučila!

hja to je zakon narave, ampak kot sem reku - še boš moral kar nekaj cajta čakat... :grim (pa ne vem če bodo glih tvoji to trdnjavo potem zavzeli :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal novic:

Ekipa F1 Red Bull je zamenjala športno vodstvo. Tony Purnell in David Pitchforth sta morala prepustiti mesto športnega direktorja Britancu Christianu Hornerju.

Christian Horner je v pretekli sezoni vodil ekipo Arden, za katero je tekmoval tudi zmagovalec formule 3000 Italijan Vitantonio Liuzzi. Pogodbo z ekipo Red Bulla je že prej podpisal tudi Liuzzi, ki se nadeja, da bo - ob Davidu Coulthardu - drugi voznik te avstrijske ekipe.

Ob Liuzziju pa je enoletno pogodbo podpisal še Avstrijec Christian Klien. Dokončna odločitev o drugem vozniku naj bi padla po januarskih in februarskih testiranjh, čeprav nekateri namigujejo, da ima več možnosti Avstrijec, katerega sponzor je prav Red Bull.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So vzponi in so padci.....videli smo padec npr. McLarna (upam da se bo letos pobral).......videli smo vzpon Renojčka, Hondice  in Rdečih, no čakam padec Rdečih...... :devil:

Sem spet zloben? :xx:

Ne CRVENA ZASTAVA še ne bo padla.. :yea2: v novi sezoni se obeta popolnoma prenovljen dirkalnik z 1.6 masino ter spuscenim podvozjem.... :D

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne CRVENA ZASTAVA še ne bo padla.. :yea2: v novi sezoni se obeta popolnoma prenovljen dirkalnik z 1.6 masino ter spuscenim podvozjem.... :D

Ampak:i

Aktualne prvake pred začetkom sezone čaka še kar nekaj dela.

Težave imajo predvsem z motorjem, ki še ni pripravljen za razdaljo dveh dirk, a časa je po mnenju Jeana Todta še dovolj: ''Smo na pravi poti in do marca bomo pripravljeni,'' zagotavlja Francoz. :hmm:

Upimo da bojo poštimal seved :OK:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne CRVENA ZASTAVA še ne bo padla.. :yea2: v novi sezoni se obeta popolnoma prenovljen dirkalnik z 1.6 masino ter spuscenim podvozjem.... :D

kratko.jedrnato. boleče (za anti-ferrarijevce). :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da Hondin motor vzdrži po dve dirki?! A drugi ne? No, se mi je kar zdelo, da Rdeči in renojčmi imajo probleme...... :blush:

In ja, Hondica bo tista, ki bo prevzela trdnjavo.......Jaaaaaaaapaaaaaaaaan! (No, razen v motociklizmu......)

Fantje, lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da Hondin motor vzdrži po dve dirki?! A drugi ne? No, se mi je kar zdelo, da Rdeči in renojčmi imajo probleme...... :blush:

In ja, Hondica bo tista, ki bo prevzela trdnjavo.......Jaaaaaaaapaaaaaaaaan! (No, razen v motociklizmu......)

Fantje, lep dan!

blablabla....če letos honda osvojo trdnjavo, se ti pripeljem na Kras pir plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

blablabla....če letos honda osvojo trdnjavo, se ti pripeljem na Kras pir plačat.

Honda bo dihala rdečin za ovratnik, nekje sredi sezone pa jih bo odpihnila! :naughty:

In glede pira: Lohko že prej prideš, jaz častim! Sam prej javi! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Honda bo dihala rdečin za ovratnik, nekje sredi sezone pa jih bo odpihnila! :naughty:

In glede pira: Lohko že prej prideš, jaz častim! Sam prej javi!  :D

Rispekt. Odlično. bom javil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv dvoboj pri Williamsu

Prihodnje tri tedne bomo na testiranjih spremljali zanimiv dvoboj.

Kdor bo v internih dvobojih hitrejši, bo dobil sedež za letošnjo sezono v Formuli 1, poraženec pa testni sedež. V ta dvoboj se podajata Antonio Pizzonia in Nick Heidfeld.

V igri je torej velik vložek in oba poudarjata, da se jima ponuja izjemna priložnost. '' Ta mesec bo najbolj pomemben v moji karieri. Če mi drugega sedeža vendarle ne bo uspelo dobiti, bom tudi kot testni dirkač dal vse od sebe,'' pravi Pizzonia, podobnega mnenja pa je tudi Heidfeld: ''Takšne enkratne priložnosti še nisem imel."

Zmagovalca tega dvoboja bo Williams objavil 31. januarja na predstavitvi novega dirkalnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toyota se predstavi

Toyota je prva predstavila dirkalnik za sezono 2005. Ralf Schumacher in Jarno Trulli naj bi Toyoto končno popeljala bližje vrhu.

Oba dirkača sta mnenja, da ima Toyota dobre potenciale za sam vrh formule 1.

Vzdušje je enkratno in tudi oba dirkača se razumeta veliko bolje kot se je npr. Ralf razumel z Montoyo pri Williamsu. Testna dirkača bosta Ricardo Zonta in Olivier Panis, ki bo ob morebitni poškodbi katerega od dirkačev tudi zamenjal na dirkah.

Pred Toyoto je torej pomembno leto, v katerem bo treba upravičiti visok proračun. V formulo ena so prišli leta 2002, prvi dve leti so se predvsem učili, lani pa so pokazali odločno premalo. V tovarni v Kölnu verjamejo, predvsem pa upajo, da bo rezultatska krivulja šla le še navzgor, v nasprotnem primeru bodo vodilni možje japonskega koncerna počasi začeli izgubljati potrpljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, če dodam moje skromno mnenje, seveda ne tako podkovano kot tvoje, ma tudi lani je Toyota govorila o poseganju po vrhu........no, dirkalnik je lep, če bo treba, bom tudi za njih stisnu pest, ko (če) bodo prehiteli Ferrarija...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, če dodam moje skromno mnenje, seveda ne tako podkovano kot tvoje, ma tudi lani je Toyota govorila o poseganju po vrhu........no, dirkalnik je lep, če bo treba, bom tudi za njih stisnu pest, ko (če) bodo prehiteli Ferrarija...... :OK:

"(če)" - zelo moder dostavek, viggen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po napovedih Franka Williamsa v sezoni 2007, ne bomo več gledali mojstrovin Michaela Schumacherja, saj naj bi se le-ta dokončno poslovil od tekmovanj. Bomo videli....

Zanimivo pa je v Valencii na testiranjih Williamsa, kjer je Nemec Nick Heidfeld celo za desetinko ugnal prvega voznika Marka Webberja. Nick je tako na najboljši poti, da si zagotovi drugi sedež v ekipi pred Antoniom Pizzonio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Ferrari bo se zmer uspred pa ce drugi nevem kaj naredijo!

:grrr :grrr :grrr

No,no, saj mal upanja da nam pustiš. :cry:

Pirrulz: A za TOyoto si? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr  :grrr  :grrr

No,no, saj mal upanja da nam pustiš.  :cry:

Pirrulz: A za TOyoto si?  :yea1:

Gospod doktor, jaz sem ena navadna Toyota, rada bi bla pa Ferrari...

bh...bhhh...bhhhahahahaha... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ehe...ehehe....mmmhh...kakšna traparija.

:grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja doktor da sen?? Hvala stari! Dipl. bom pa kmalu no......

Ferrari = traparija, dej no, tok pa spet ne bit žaljiv...... :kva2:

Aja, kaj za enega Duceta maš??

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja doktor da sen?? Hvala stari! Dipl. bom pa kmalu no......

Ferrari = traparija, dej no, tok pa spet ne bit žaljiv...... :kva2:

Aja, kaj za enega Duceta maš??

bomo vidli na asfaltu marca, kdo je traparija :grim

Glede mopeda:

do decembra - Monster 600 dark

od konca januarja naprej (je že ara plačana, v roku tedna dni pa še ostalo)- 1000 SS :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vidli na asfaltu marca, kdo je traparija  :grim

Glede mopeda:

do decembra - Monster 600 dark

od konca januarja naprej (je že ara plačana, v roku tedna dni pa še ostalo)- 1000 SS  :yea2:

Ja, me čudi, ku če po motorju sklepam si prav faj poba, ma glede fomule, aj,jaj jaj. Se boš mogu res na krasu ustavt, da ti ob pivi razložim kako bo zgledala Hondina pot na olimp! :lol:

HONDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! (Formulo mislm. :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenk Williams se nikakor ne more odločiti kateri bo drugi dirkač. Rezultate bodo dala testiranja, ali pa se bo, kot je sam povedal, odločil in metal kovanec :hmm: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!