Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

Če bo Mihael Schumacher dobil prvih 5 dirk, lahko pričakujemo enako dolgočasno sezono, kot smo je bili vajeni lani, je novinarjem povedal McLarnov voznik, Juan-Pablo Montoya, ki je počasi že naveličan Ferrarijeve prevlade. Montoya je v 4-ih letih pri Williamsu dosegel 4 zmage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedemkratni svetovni prvak v formuli ena, Nemec Michael Schumacher, tudi po 15 letih dirkanja v najelitnejšem avtomobilističnem razredu ne razmišlja o koncu športne poti. "Nisem se še naveličal tekmovanj in zato še ne vidim konca kariere," je v četrtek v Madonni di Campiglio dejal Schumacher in napovedal, da si prav dobro zamišlja, da bo nastopal tudi po sezoni 2006, ko se mu izteče zdajšnja pogodba.

Schumacher bo prihodnji teden po treh mesecih premora spet začel s testiranji. Sam meni, da bo letošnja sezona bolj napeta od lanske in da bodo odločitve v letu 205 bolj tesne, kot so bile lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, me čudi, ku če po motorju sklepam si prav faj poba, ma glede fomule, aj,jaj jaj. Se boš mogu res na krasu ustavt, da ti ob pivi razložim kako bo zgledala Hondina pot na olimp! :lol:

HONDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! (Formulo mislm.  :rolleyes: )

ja, se strinjam s tem, kar si povedu - razložit mi boš moral, kako bo zgledala Hondina pot na olimp, ker bogami vidu je z lastnimi očmi ziher ne bom :grrr . Tako da kar napolni prašička, ker boš moral tako znanstveno fantastiko kar dolgo razlagat, jaz pa tudi ob enem pivu ne morem sedet več kot 15 minut, brez da bi ga ruknil. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občudujem Schumacher-ja, da ima toliko energije, motivacije in dobre volje. Všeč mi je, kot podobno kot Rossi (nisem navijač ne enega ne drugega) vedno stopi iz dirkalnika nasmejan, dobre volje in zopet polhen energije, kot da se ni nič zgodilo! :OK:

PIRRULZ, dej, bomo skočili tle do Občin na eno - beri 2,3,4 - Tuborge in ti bom vse lepo razložil, kako bo zgledala Hondina pot navzgor! :naughty:

Lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občudujem Schumacher-ja, da ima toliko energije, motivacije in dobre volje. Všeč mi je, kot podobno kot Rossi (nisem navijač ne enega ne drugega) vedno stopi iz dirkalnika nasmejan, dobre volje in zopet polhen energije, kot da se ni nič zgodilo! :OK:

PIRRULZ, dej, bomo skočili tle do Občin na eno - beri 2,3,4 - Tuborge in ti bom vse lepo razložil, kako bo zgledala Hondina pot navzgor! :naughty:

Lep dan!

bomo, bomo, brez skrbi, samo naj mašino dobim pa usposobim za legalno vožnjo (beri: homologacija in podobna sranja)... :yea2: :beer2:...ampak kot rečeno, takšen sci-fi se precej dolgo razlaga... :grim

glede Michaela: se morda kdo spomni, kako precuzan, prešvican in sesut je iz dirkalnika ponavadi stopu "der voz sam metal parts on d track, majkl voz going veri fest and aj kudnt du eniting" Mika Hakkinen? :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem mnenju bo letošnja sezona ena boljših...

Montoya/Mercedes, Weber/BMW, R.Schumacher/Toyota!! :OK:

mislim, da se letos Ferrariju slabo piše...

Montoya bo pa itak letos prvak!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montoya bo pa itak letos prvak!! :yea1:

bh...bhhhhh....bhhhhhahahahahah :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

daj ne seri ga no s takimi šalami, na šihtu sem pa se ne morem krohotat začet pred stranko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bh...bhhhhh....bhhhhhahahahahah  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

daj ne seri ga no s takimi šalami, na šihtu sem pa se ne morem krohotat začet pred stranko.

počakaj do konca sezone pa se potem smej, če ti bo sploh do smeha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakaj do konca sezone pa se potem smej, če ti bo sploh do smeha...

Ej, če bo Mondicko prvak, tudi tebi častim pir, tako kot Viggenu. No z Viggenom bova verjetno že prej kakega ruknila, ker mi mora povedat, kako si predstavlja, da bo Honda na koncu zmagala. :grim

Huh, :hmm: ampak če Mondicko vozi McLarna, potem to pomeni, da se vidva z Viggenom tudi ne strinjata najbolj, kdo bo na koncu zmagovalec :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če bo Mondicko prvak, tudi tebi častim pir, tako kot Viggenu. No z Viggenom bova verjetno že prej kakega ruknila, ker mi mora povedat, kako si predstavlja, da bo Honda na koncu zmagala.  :grim

Huh,  :hmm: ampak če Mondicko vozi McLarna, potem to pomeni, da se vidva z Viggenom tudi ne strinjata najbolj, kdo bo na koncu zmagovalec  :grim

dobro si boš zapomnil ime J.P.Montoya, in tudi Viggen si ga bo!

počakajmo do konca potem pa na pir...:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si boš zapomnil ime J.P.Montoya, in tudi Viggen si ga bo!

počakajmo do konca potem pa na pir...:beer2:

Dej dej ne ga srat- s tem Montoyo. Si ga že pred lansko sezono postavljal na Šumaherjevo mesto, pa so se ti ti tvoji velikopotezni načrti nekako sfižili-glej da ne bo letos isto. Fantje dejte se sprijaznit s tem, da dokler bo Šumi u tem cirkusu, ne bo noben drug prvak.

Howgh!!

P.S. : Bo pač še ena dolgočasna sezona, ampak jebi ga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modre besede v usodo vdanega človeka. Pa še prav ima. Vse razen tega, da bo dolgočasno - ko zmaguje Michael ni nikoli dolgočasno, razen če si nepoznavalec. ker gledat njegovo vožnjo je bjutiful. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že spet bo prvak  :hmm:  :lol1:

Ne, letos bo že spet prvak David Coluthard-Kocka :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: joooj sem se nasmejal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem mnenju bo letošnja sezona ena boljših...

Montoya/Mercedes, Weber/BMW, R.Schumacher/Toyota!! :OK:

mislim, da se letos Ferrariju slabo piše...

Montoya bo pa itak letos prvak!! :yea1:

Vse bo odvisno od gum. Če bodo Bridgestonke boljše, bo prvak Michael, če bodo Michelinke boljše bo prvak nekdo iz njihovega tabora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem me zanima kako se bo obnesel Webber, ki je dobil priloznost v dobrem bolidu, sploh zato, ker Schumacher pravi, da prav Webberja vidi za svojega naslednika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bo odvisno od gum. Če bodo Bridgestonke boljše, bo prvak Michael, če bodo Michelinke boljše bo prvak nekdo iz njihovega tabora.

Sej Schumacher že par let zmaguje na slabših pnevmatikah!Če gledamo nasplošno...Bridgestone itak dela gume samo za Ferrari in se skupi s Ferrarijem posvetujejo kako pa kaj glede gum,zato so Bridgestoneke za Ferrari velik boljše kot Michelinke!

Če bo šlo Šumiju tko kot v prejšnih sezonah bodo gume odločilne za 2. mesto in dalje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sauber v Valencii testira

Te dni predvsem testira le Filipe Massa. Kot pravi dirkač, ki je odpeljal 68 krogov, je zaradi novih pravil dirkalnik še precej nervozen a to bodo do prve dirke v Melbournu odpravili. Tokrat so dolgo testiranje izkoristili tudi za kontrolo sistemov hlajenja ter zavor. Na splošno pa niso imeli nobenih tehničnih težav, kar ekipo Sauberja navdaja z optimizmom. Od jutri dalje pa s testiranji začne nekdanji sv. prvak, Jacques Villeneuve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumi napoveduje....

Michael Schumacher napoveduje, da bo ta sezona ena najtežjih doslej. Predvsem se 7-kratni svetovni prvak "boji" oz. vidi največjo grožnjo v moštvu McLaren z voznikoma Montoyo in Raikkonenom.

Ferrari bo sezono začel še z lanskim dirkalnikom, zato prvak pričakuje tudi nekaj težav na prvi dirki, a pustimo se presenetiti.... Za 7-kratnega sv. prvaka pač nobena težava ni ovira na poti do zmage :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok se bom smeju ko bo Schumacher s Ferrarijem na prvih dirkah začel zmagovat proti vsem drugim ekipam z novimi, sofisticiranimi dirkalniki... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAR Honda je predstavila novi dirkalnik. Možje ciljajo na sam vrh. Takoj bodo začeli testirati in odpravljati morebitne napake!

Tako Da: Šusmaher in PIRRULZ bosta od danes naprej slabše spala. :OK:

Lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAR Honda je predstavila novi dirkalnik. Možje ciljajo na sam vrh. Takoj bodo začeli testirati in odpravljati morebitne napake!

Tako Da: Šusmaher in PIRRULZ bosta od danes naprej slabše spala.  :OK:

Lep dan!

jaz spim ko baby. Ti pa kar dnar zbirat za pir. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nelson Piquet se vrača!!!

3 kratni sv. prvak v formuli ena se vrača na dirkalne steze, a ne v bolid formule temveč v brazilsko serijo tovornjakarjev. Piquet je zadnjo dirko v bolidu f1 odpeljal davnega leta 1991.

post-2044-1105976107.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!