Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

In? Kaj zdaj hočeš s tem povedat? Da so že svetovni prvaki al kaj? :hmm:

Niso se. Upam pa da bojo letos(tale ferrari ze najeda). :doze: No saj men .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso se. Upam pa da bojo letos(tale ferrari ze najeda). :doze:  No saj men .)

Vse fino pa fajn, upejmo da bo sezona vsaj zanimiva, sam sem navijač Šumaherja, ampak če bo McLaren prvi, vsaka čast. Kimiju sem prvošu, vendar me je fant zelo razočaral - ne kot tekmovalec temveč to, kar počne, kar se za vrhunskega športnika ne spodobi :BUA:

Baje se ga je Finec nalil kar na noč pred predstavitvijo dirkalnika. Pijan in kar povsem gol naj bi plesal ob striptizetah. Res, da je to njegovo zasebno življenje, ampak njegovo zasebno življenje že dolgo ni več zasebno, saj ga na vsakem koraku čakajo paparazzi in tega bi se moral zavedati.

Tokrat se je oglasil tudi Martin Whitmarsh, ki se zaveda, kakšno pozornost je domnevni incident mladega dirkača požel v medijih. "Tudi, če govorice niso resnične, mečejo slabo luč tako na Kimija, kot tudi na moštvo in to je lahko zelo slabo, saj za nami stoji vrsta sponzorjev, ki si v formuli ena ne želijo takšne pozornosti. Prav zato moramo k reševanju te težave pristopiti z veliko mero resnosti! Poskrbeli bomo, da bo Kimi dojel resnost položaja."

No bomo vidl. Res je, da je poba še mlad samo... tudi Šumaher in ostali so bli nekoč mladi, pa ni slišat blo od njih, da bi ga takole sračkal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivi,zanimivi teli podatki o Hondi...mate kašne podobne podatke o Ferrariju :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda majo podatke. Glasijo se pa takole: "The best car in the universe." (With the best driver in the universe, of course) :grim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenih podatkov ni, ker pač še nimajo nove gajbe in jo še nekaj časa ne bodo imeli... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mate kašne podobne podatke o Ferrariju :yea1:

Zaenkrat le to, da Ferrari razvija novi hibridni dirkalnik s katerim bojo štartali novo sezono. Prejšni vikend je ta dirkalnik preizkušal Andrea Bertolini in sicer na dolgi ravnini v Vairanu. Sicer je blo slabo vreme saj je deževalo in celo snežilo a kljub temu so v nedeljo nardil 450 kilometrou, preizkušal so pa predvsem aerodinamiko. Ta torek pa so bli znova v Maranellu, kjer se je za volan usedel Luca Badoer. Kot pravjo pri Ferrariju, so zaenkrat s potekom testiranj in rezultatov zadovoljni.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sicer bolj zanimajo številke(kojni,pospeški,končna,itd,itd) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ena zanimivost iz Ferrarijeve baze:

Vsi vemo, da je že pred časom prvega dvoseda dirkalnika formule 1 naredilo moštvo Minardi. No sedaj pa trosed dirkalnik pripravlajo pri Ferrariju. Tako bodo lahko slavnim osebam omogočili, da izkusijo slast najhitrejšega dirkalnika na svetu. Avto bo nared do spomladi, je obljubil Jean Todt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, drugo leto pa mislijo naredit še avtobus za grupne užitke na stezi. Vozil ga bo pa Niki Lauda. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa že dvosed zgleda ful smešno...me zanima kakšen bo trosed :P

So pa o McLarnovem dvosedu kritiziral da se nič naprej ne vidi,samo obstrani tko da me zanima kako bodo rešili to pri Ferrariju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa že dvosed zgleda ful smešno...me zanima kakšen bo trosed :P

So pa o McLarnovem dvosedu kritiziral da se nič naprej ne vidi,samo obstrani tko da me zanima kako bodo rešili to pri Ferrariju .)

Sej so trosed naredil pri Arrowsu.

f1-2001-gen-tm-0383.jpg

f1-2001-gen-tm-0385.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha ROFLOL ej pa ne mi rect da so to res ustvarl. :eek: :lol: :lol: :D Pa te niso resni.Pomojem tud prow pocen ni blo. Dnar mecejo stran :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha ROFLOL  ej pa  ne mi rect da so to res ustvarl. :eek:  :lol:  :lol:  :D  Pa te niso resni.Pomojem tud prow pocen ni blo. Dnar mecejo stran :whistle:  :D

:yes: Jamrajo da nimajo denarja, pol pa tako bedarijo nardijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kva je zdej sploh z Arrowsom? A bojo v letošnji sezoni nastopil?

Arrows je že predlani propadu :hmm: Tko da jih tut letos ne bo....

Če se ne motim, je iz Arrowsa nastal Jaguar...., ki pa ga tudi ni več.... namesto njega pa je Redbull.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAR s težavami

V valenciji, ker je to moštvo nazadnje testiralo, so odpovedali kar trije hondini motorji.

Tokrat so tudi prvič testirali z novim dirkalnikom 007. Kar dva motorja sta odpovedala Davidsonu, prvi dan v 77. krogu, zadnji dan pa v 93. krogu. En motor pa je odpovedal Takumi Satu. Kljub močnemu vetru so pri BAR-u zadnji vikend zbrali kar 2900 testnih kilometrou, testirali pa so predvsem vzmetenje, menjalnik ter pnevmatike. Do sedaj je edina slaba točka BAR moštva vzdržljivost. Imajo še dober mesec časa, da napako odpraviji....

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arrows je že predlani propadu  :hmm:  Tko da jih tut letos ne bo....

Če se ne motim, je iz Arrowsa nastal Jaguar...., ki pa ga tudi ni več.... namesto njega pa je Redbull.

Jaguar je nastal iz Stewart Ford ekipe (če se spomiš, bele barve so bli, zanj sta pa vozila npr. J.Herbet in R.Barrichelo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaguar je nastal iz Stewart Ford ekipe (če se spomiš, bele barve so bli, zanj sta pa vozila npr. J.Herbet in R.Barrichelo)

Možn ja, sej pravm da sm mal pozabu...

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAR s težavami

V valenciji, ker je to moštvo nazadnje testiralo, so odpovedali kar trije hondini motorji.

Hehehehe... :grrr kje ste zdaj, Barovci - vse tiho naenkrat... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe... :grrr kje ste zdaj, Barovci - vse tiho naenkrat... :lol1:  :lol1:  :lol1:

pust ti testiranja, dirke bojo svoje pokazale ;) :D pa bomo vidl kdo se bo zadnji pa najslajš smejou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dele se že ene par let vsako leto Ferrarijevci smehljamo :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smehljamo, krohotamo...fino se mamo, jebiga... pa še posebej, ko se vsako leto pred sezono vsi penijo, kako bodo pa letos ZIHER oni na koncu zmagovalci...pol pa sledi že videna zgodba,hehehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!