Skoči na vsebino

Ukrajina 2005


Priporočene objave

dej poročilo pa slike pa mal stroške pa kilometre skupej pa mal napiš...

Bom zrihtu, sam jst to vse bolj počas... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Blo fajn. Je kar bila avantura. Sej zdele glih rihtam slike in poročilo za na spletno stran, pa bom takoj tu obvestil ko bo zadeva na internetu.

Kaj si že zrihtal slike in poročilo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

dej no dve prestave niži pa bo šlo laži ;), sem bral od tistega hrvata, noro zakon....!

Iščem prevoz (osebni avto,kombi,kamion,kočija...) do Krima oz. Jalte - od junija do avgusta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem prevoz (osebni avto,kombi,kamion,kočija...) do Krima oz. Jalte - od junija do avgusta !

A z mopedom pa ne a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer z veliko zamudo a vendarle:

Ukrajina 2005
DEŽELA 1001 LUKNJE NA CESTI
>>>TUKI KLIKN ZA POVEZAVO DO STRANI<<<


Zemljevid opravljene poti:
[attachmentid=93305]

Nekaj slik, komentarje in ostale slike si lahko pogledate na moji web strani, če pa koga karkoli zanima pa z veseljem pomagam:

post-38-1173439577_thumb.jpg

post-38-1173440858_thumb.jpg

post-38-1173440877_thumb.jpg

post-38-1173440890_thumb.jpg

post-38-1173440935_thumb.jpg

post-38-1173440952_thumb.jpg

post-38-1173440964_thumb.jpg

post-38-1173441036_thumb.jpg

post-38-1173441297_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A je bil kdo pred kratkim??

A kdo gre letošnje poletje??

Kakšne frišne informacije, stvari ki se jih splača videt??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo gre letošnje poletje??

Kakšne frišne informacije, stvari ki se jih splača videt??? :whistle:

Verjetno,ni še 100% grem konec julija,in to z tvojo :evilgrin: bivšo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne frišne informacije, stvari ki se jih splača videt??? :whistle:

Mal poglej kako stran nazaj, pa na mojo spletno stran pokuki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prebrskal tvojo spletno stran že prej pa me vseeno zanima kakšne so ceste sedaj?

Verjetno si potem ko si prišel domov izvedel še za kakno fino destinacijo ki ni bila na tvoji poti, sedaj zbiram mal podatke da vidim kaj se splača pogledat pa kam jit!

Kako pa to da nisi šel v Černobil ali tam gor ni kaj videt?

Kateremu delu se splača najbolj posvetit Karpatom ali kakšnemu drugemu?

Ceste?

- Ceste so sedaj najbrž podobne kot pred dvema letoma. Dvomim da so vse prenovili. Se pravi so prevozne, a so polne lukenj in neravnin. Se pravi nad 120 po večini ni ne vem koliko pametno vozit. Ponekod so pa kar dobre ( Krim, Karpati ). No jst pa moja sva šla s cestnim motorjem, najbrž z enduro ni tak problem.

Destinacije?

- dvomim, da je še kaj veliko več zanimivega v UA kot to kar sva midva prefurala. Še nek motorist od tam nama je pisal, da ni vedel da imajo v državi toliko zanimivega kot je videl na moji strani. Itak se pa še marsikaj najbrž najde.

Če bi šel še enkrat, bi se bolj posvetil in raziskal Karpatski del, Zaporožijo in največ Krimski polotok - notranjost ne le obala.

Černobil?

- leta 2005 je bilo to področje še zaprto. Gor si lahko šel le z avtobusom s turistično agencijo iz Kijeva, kar pa se nama ni dalo. Morda se je kaj spremenilo, a po vsej verjetnosti ne. Če si gledal slučajno stran od tiste Ukrajinke ku se fura po tem področju... ta je na žalost prevarantka.

Če se hočete iz UA vračati čez Romunijo in ne čez Madžarsko, potrebujete vizo za Moldavijo. Kopenske meje pod Moldavijo med UA in RO ni.

Če še kaj kar vprašte, pa srečno pot, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno,ni še 100% grem konec julija,in to z tvojo :evilgrin: bivšo.

Glej da je ne boš preveč pribijal. Se mu bo zamerilo! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se hočete iz UA vračati čez Romunijo in ne čez Madžarsko, potrebujete vizo za Moldavijo. Kopenske meje pod Moldavijo med UA in RO ni.

Če še kaj kar vprašte

a to zaradi tega, ker ni mednarodnega mejnega prehoda ali..... :?

post-5241-1180598188_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to zaradi tega, ker ni mednarodnega mejnega prehoda ali..... :?

post-5241-1180598188_thumb.jpg

Jst sm probal it na Reni - Galati, pa je vmes Moldavija, tko de sma se morala vrnt čez Madžarsk.

A se da pridet čez Izmayil??? Vmes je Donava. Meni so tam leta 05 rekli da ne...

Povej če kaj novega veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm probal it na Reni - Galati, pa je vmes Moldavija, tko de sma se morala vrnt čez Madžarsk.

A se da pridet čez Izmayil??? Vmes je Donava. Meni so tam leta 05 rekli da ne...

Povej če kaj novega veš.

ja imaš prav, sem preslabo pogledal..... :doze:

post-5241-1180600926_thumb.jpgpost-5241-1180600986_thumb.jpg

ko bomo letos dol v Romuniji bom malo povprašal, če je kakšnih sprememb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tako je.

Aja, Rok, ful izčrpno poročilo! :worship: Res si fajn napisal. Sem danes cel dan brkljala po netu glede obiska Črnobila, ampak nič dobila, razen tistih organiziranih izletov iz Kijeva. Sicer pa tam še kar seva . . . :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Lahko kdo priporoči kakšno prenočišče (hotel, camp, apartma) v tem delu Ukrajine. Hoteli v Odesi imajo "zanimive" cene. :headbang:

post-14530-1206279689_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bili sicer v Dnepropetrovskem, lani poleti. V hotelu z 2 posteljama smo bili, sicer z avtom, 4. Plačali smo 30 USD. Za sobo.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo priporoči kakšno prenočišče (hotel, camp, apartma) v tem delu Ukrajine. Hoteli v Odesi imajo "zanimive" cene. :headbang:

Leta 2005 sma z mojo prespala za cca 20 E v Izmailu. Pred Izmajlom v enem kraju je bil še cenejši hotel, sam ne glih preveč "estetski".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo informacija koja moze da bude od koristi...

Dva drugara i ja smo krajem prosle godine na putu ka Azerbejdzanu proveli nekoliko dana u Odesi, u hostelu Dom Pavlovih (http://www.pavlovdom.com) zato sto se Branko slupao u trolejbus. Troli nije bilo nista ali je slomio svasta na BMW-u...

To je super bajkersko mesto, svake godine tamo se odrzava Monster bike Show, hostel je na samoj plazi, jako je lep, uredan, postoji frizer, usluge pranja odece, a u okolini postoji gomila mehanicara, vulkanizera i prodavnica. A iznad ulaza stoji ogroman model Honde Goldwing kome nocu svetle farovi...

Hostel se nalazi uz samo more, na plazi Luzanovka do koje vodi ulica koja se zove Nikolajevskaja daroga. Soba kosta 15e i tamo smo proveli par lepih dana...

Evo i par fotografija

th.e25213922a.jpg

th.f20da775e1.jpg

th.ee3a89e103.jpg

Popravljeno . Popravil nakrilimavetra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!