Skoči na vsebino

formula 1


dr.looney

Priporočene objave

Naj si kupijo rdeči vrtiljak pa že malo pred tem sprobajo kak se je fajn vrtet!!!!RES NEKAM DOBRE ŠAJTRGE SO LETOS SKUP NAREDLI!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavljam:

quote:

Je že kdo videl Montoyo štartat iz prve vrste, brez da bi se prav po debilno rinil mimo kogarkoli je že ob njem (pa naj stane kar hoče)???

Drugače pa: HE HE...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... šumi po dolgem cajtu dirko ogledal za ograjo, ker se bo ta nova rdeča šajtrga že v prvem krogu pokvarla. UPAJMO!!!!

speed man

Ej čmrlj, že prej si bil tečen, a si danes še kaj bolj?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojjjjjjjjj , kok rdEče se jest danes počutim......kot bi ta dan zaznamovalo nekaj rdečega....ja prav ste prebrali....rdečega.Ko sem pogledal skozi okno....je bilo vse rdeče....nebo rdeče.....tista dva oblačka na nebu tudi rdeča.....od šip na sosedjem bloku,se je v mojo dnevno sobo prebijala rdeča barva.

Le kaj naj še rečem.....RDEČE

P.S.MADONA....SAM RDEČA FARBA JE PA RES NAJLEPŠA!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram kaj komentirati danasnje rezultate dirke ali je dovolj, ce pogledate barvo mojega pisanja?!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so v Maranellu počeli z gajbo F2002? Tole mi ni bilo pa nič všeč. Barichello se je s starim F2001 kar izstrelil mimo Kerpenčana. Škoda, da ni šlo do konca!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočarana!!!! Montoya pa res nima sreče...pa tudi Ralfu je malo zmanjkalo... 'Ta velkega Schumija' pa ne prenesem...čeprav priznam...saj kar ok vozi..

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi slepa kura(vlki schumi) enkrat zrno najde. Samo zaj pa že ma celo klasje. ŠE VEDNO JIM PREOSTANE NEKAJ DIRK DA POKAŽEJO PLAVI!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:ma ja ti kr sanjej sam dočaku pa nauš mrbit novo zmago KERPNČANA

gebre!!!

Te pa si se zbudo s prstom v ustih pa s kumaro v riti Gebre!!!(BREZ ZAMERE) KERPNČANAR NE MORE ZMAGAT KER SPLOH NE ZNA KAK!!!!Ker pozna samo en način-KI PA TAK VSI VEMO KAKEGA!!!!

speed man

Popravil/a - lsabol dne 29/03/2002 ob 13:39:27

A SI KEJ REKU

mau je mankal pa bi mogu men pjačo častit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Kaj so v Maranellu počeli z gajbo F2002? Tole mi ni bilo pa nič všeč. Barichello se je s starim F2001 kar izstrelil mimo Kerpenčana. Škoda, da ni šlo do konca!

Lojzi ma vas rad

TAKTIKA:dva postanka, napol prazn tank.....

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Formula 1?

Ali kdo sploh še to gleda in spremlja?

Ali ni to že malo passe?

V bistvu je, jaz ne gledam odkar je ratal dolgcas ...

Bom moral kaj precheckirat kako reci stojijo, sam mam obcutek da je se zmeraj ldolgcajt (binavijalzaferraripamigreschumachernajetrahillapanivecpress)

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je Cyc, od kar ni v tekme več neposredno vpletenih Angleških gentlemanov in od kar imajo dirkače tako rekoč v škatlici, obloženi z vato, je vse skupaj le en velik reklamni trik za, da ne povem kje, podzasedene.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh formula je koncno spet malo bolj zanimiva ko je motoya prisel, od smrti senne se tak nic ni dogajalo razen eno leto villneue. samo ko monty nima srece, no bo ze boljse. ce pa bi motoya ulovil sumija kot ralfek bi zmagal al pa ven padel in TO JE PRAVO DIRKANJE! formula je dobra za kako pivo zraven popit to pa je vse!!!!

FANTJE GP SE BILZA JUHUHU TO SO DIRKE!!!!

GREMO V BRNO!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:ma ja ti kr sanjej sam dočaku pa nauš mrbit novo zmago KERPNČANA

gebre!!!

Te pa si se zbudo s prstom v ustih pa s kumaro v riti Gebre!!!(BREZ ZAMERE) KERPNČANAR NE MORE ZMAGAT KER SPLOH NE ZNA KAK!!!!Ker pozna samo en način-KI PA TAK VSI VEMO KAKEGA!!!!

speed man

Popravil/a - lsabol dne 29/03/2002 ob 13:39:27

A SI KEJ REKU

mau je mankal pa bi mogu men pjačo častit

Čebi bil Montoya za schumijum bi se to malo drugače izteklo!!!NEKE SM REKU

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če bi bil Montoya za schumijum bi se to malo drugače izteklo!!!NEKE SM REKU

Poudarek je na ČE....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Čebi bil Montoya za schumijum bi se to malo drugače izteklo!!!NEKE SM REKU

speed man

Seveda bi bilo drugače. Debilni Montoya bi se spet približal na nevarno razdaljo, v prvem ovinku pozabil pritisniti na bremze, vmes malo zamižal, pol pa, če bi šlo bi šlo, če ne pa ne. Tako je pač navajen.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bi bilo drugače. Debilni Montoya bi se spet približal na nevarno razdaljo, v prvem ovinku pozabil pritisniti na bremze, vmes malo zamižal, pol pa, če bi šlo bi šlo, če ne pa ne. Tako je pač navajen.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm pa ja vi motosvetovci k ne navijate za tega umazanega smrdlivega Pedermahera. Sj ne račem, da ne zna vozit, vendar takega idijota še ne isto mi pride napej kot prepotentni RAlf Valdman.

No pa še zdaleč ni najboljši voznik, vsaj za mene ne. Zmeraj neka goljufa, rine s ceste itd. Najbolj me pa raspizdi, ki vidim da toti smrdljivec lahko vse dela, Montoya pa je nato kaznovan, pa dobeden sploh ne ve zakaj. Svinjarija vam rečem, na koncu ma pa še tako srečo, ma da ga ki od blizu dobim mu tisti smrdljivi nos skup stučem.

Joj kak ga ne maram. Sem vedo, da ne smem tega topica gledat.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm pa ja vi motosvetovci k ne navijate za tega umazanega smrdlivega Pedermahera. Sj ne račem, da ne zna vozit, vendar takega idijota še ne isto mi pride napej kot prepotentni RAlf Valdman.

No pa še zdaleč ni najboljši voznik, vsaj za mene ne. Zmeraj neka goljufa, rine s ceste itd. Najbolj me pa raspizdi, ki vidim da toti smrdljivec lahko vse dela, Montoya pa je nato kaznovan, pa dobeden sploh ne ve zakaj. Svinjarija vam rečem, na koncu ma pa še tako srečo, ma da ga ki od blizu dobim mu tisti smrdljivi nos skup stučem.

Joj kak ga ne maram. Sem vedo, da ne smem tega topica gledat.

Go in peace!

dobis za pir!!

BTW: kdaj pa ti spis?

Popravil/a - miki dne 10/04/2002 ob 08:55:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kdo kaj napovedal za naslednjo dirko (Imola)?

moje mnenje: napovedujem karambol v prvem krogu!

udelezenca znana

kdo bo pa zmagal se Bog ne ve (mogoce Kimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!