Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

KDO JE MEV TOLK JAJC DA JA DAL MOJO SLIKO GOR?! SI PA UPATE EJ. PA NACISTI ŠE NISMO IZPADL K JE TAMLE NAZAJ EN NEKI SANOV.

no pa zadnje čase je vse nekam mirno tlele gor, očitno morm spet napisat da je biv hitler fenomen, tito pa en navadn diktator :devil:

aja no, pa na uni slikci sem še mlada :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO JE MEV TOLK JAJC DA JA DAL MOJO SLIKO GOR?!

Ja to je res jako težko ugotoviti, kateri jajco je bil tisti, ki si je to upal :grim

no pa zadnje čase je vse nekam mirno tlele gor, očitno morm spet napisat da je biv hitler fenomen, tito pa en navadn diktator :devil:

Uf, čisto nemirna sem ratala zaradi te izjave :kva2:

aja no, pa na uni slikci sem še mlada :blush:

Od kdaj pa take kot si ti zardevajo :o

Meni se zdi, da tale naša divja zvir ni prav nič divja, sam vsake tolko malo podivja :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, a nisem rekel, da so slikce še tanajboljša stvar pri vsem tem nabijanju :OK:

Žverca, tale je precej boljša slikca k prejšnja (kak pir manj v riti, pa kakšna ura spanja več, bi rekel).

Rating konzervativk narašča. Čakam-o odgovor liberalk :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot tale smeh si prlimej pred sebe tegale :hmm: in se resnično mal zamisli predno sproduciraš kakšno modro

:hmm: :hmm: a tko bo vredu :hmm: :hmm:

Tole ni več izpad nacistov ampak izpad vsega mogočega ... :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO JE MEV TOLK JAJC DA JA DAL MOJO SLIKO GOR?! SI PA UPATE EJ. PA NACISTI ŠE NISMO IZPADL K JE TAMLE NAZAJ EN NEKI SANOV.

Nacisti so izpadl že 60 let nazaj. :grim

Pa kako mislš to MI nacisti. Ti si to verjetno bl domišlaš. :grrr Ta pravi nacisti bi te leta nekiinštirideset lepo v plinsko celico spokal pa ti dal mal Zyklon B za inhalirat (temnolasa Sara-s H-jem). :slap:

no pa zadnje čase je vse nekam mirno tlele gor, očitno morm spet napisat da je biv hitler fenomen, tito pa en navadn diktator :devil:

Sta verjetno bla oba pr en glih. Sam, če že morm zbrat diktatorja, bi si zbral Titeja, ker bi (verjetno) to pomenilo, da bom preživel. Medtem ko pri Dolfetu to nebi bilo tako lahko izvedljivo, ker smo bili slovani zanj nižja rasa. Teb pa skor gotov nebi prizanesu.

aja no, pa na uni slikci sem še mlada :blush:

Je res še nekam mal mozolov po ksiht. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal se mi zdite vsi skupi provokatorski,.....

na motosvetu da mamo provokatorje? NEEEEEEEEE to pa že ne bo držalo :slap: :lol1: :grim

brez provociranja in nekaterih, ki se razburjajo bi itak imeli samo temo motocikli :whistle:

funakoši: bemti sem moral it dvakrat sliko gledat da sem opazil da ma ksiht, mozoljev pa še ne vidim - bom še gledal O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej pa prosm,dost vas mam. Nisem več otrok kot prvo, in ne govorte na nimam pojma, en prej je mi je reku naj si ogledam taborišče Auschwitz, kao da bi visla kaj je hitler delov z ljudmi, bla sem v Mauthausnu, še bolj groznmu taborišču kot je unle, tko da nehite,vidla sem dost tega, prebrala ful, sploh pa nisem nacistka, sem sam nacionalistka. Tok o temu, sem pač tko vzgojena, oče je iz gor,zej me pa puste pe mir in ne zmerjejte me s smrkljo!

KDO JE MEV TOLK JAJC DA JA DAL MOJO SLIKO GOR?! SI PA UPATE EJ. PA NACISTI ŠE NISMO IZPADL K JE TAMLE NAZAJ EN NEKI SANOV.

no pa zadnje čase je vse nekam mirno tlele gor, očitno morm spet napisat da je biv hitler fenomen, tito pa en navadn diktator :devil:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na motosvetu da mamo provokatorje? NEEEEEEEEE to pa že ne bo držalo  :slap:  :lol1:  :grim

brez provociranja in nekaterih, ki se razburjajo bi itak imeli samo temo motocikli  :whistle:

funakoši: bemti sem moral it dvakrat sliko gledat da sem opazil da ma ksiht, mozoljev pa še ne vidim - bom še gledal  O:-)

Pervy !!!! ko se na nekoga spravte, se spravte skupinsko, kajti posamično ni uspeha .......sprašujem se zakaj????? Zakaj se nebi jest spravla na nekoga in ga vprašala kaj pomenjo vse tiste rute okol buče, vsi tisti popki,....in tale najnovejša ritka,.....in seveda ogromno "pametnih vložkov,........da ni to slučajno vse skupi kompenzacija lastnih kompleksov,.......poglej se in z nasmehom pokaži svojo lepoto,...pa ni to tebi namenjeno......ampak glih izvana sm bla pa izkoriščam tole priliko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale bodi pridna pa modra...pa razmišljaj preden kaj napises :hmm: ....pol pa vseen napiš :004 ....

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!