Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

zdj pa MIR!  :angry2:

Popolnoma se strinjam z divjo zverjo. Zakaj? Že zato, ker si upa izrazt mnenje, ki ga marsikdo ne upa povedat na glas.

Sicer pa - že njen nick pove, da je divja, zato se je kr pazite. Jih ma že dost za sabo, tko da vi ne boste noben problem. hehe...  B)

UUUUU :kva2: :kva2: :kva2: sem se ustrašila!

jaz sem pa vice prvakinja u tae kwon-do-ju - a se me tut kej bojite?

:slap: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj pa MIR!  :angry2:

Popolnoma se strinjam z divjo zverjo. Zakaj? Že zato, ker si upa izrazt mnenje, ki ga marsikdo ne upa povedat na glas.

Sicer pa - že njen nick pove, da je divja, zato se je kr pazite. Jih ma že dost za sabo, tko da vi ne boste noben problem. hehe...  B)

Jep, pazite se zverine, ki tako odlično bevska skrita za PCjem ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je brihta prav maš in to je zaradi takih bebavih ljudi a la neonacistki, raznih ad hoc fanatikov in norcev, ki mislijo, da bodo z nasiljem rešili vse..samo napihujejo svoj ovčični ego...končali bodo pa tako kot bodo začeli...v nasilju. ne pozabit tega. <_<

mislim, da bi vseeno morali bit malo bol pozorni na take izpade. to niso nedolžne stvari (razen če je vse zajebancija). tako kot niso nedolžne provokacije naših zahodnih in severnih sosedov...in najmanj kar razumem je, da se ti naši fantje in dekleta ki so kao neonacisti pečajo z takimi, ki bi najraje naš narod izbrisali!!! aja :slap: dobili bi zastoj priliko maltretirat lastne ljudi, pa res sm pozabu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj pa MIR!  :angry2:

Popolnoma se strinjam z divjo zverjo. Zakaj? Že zato, ker si upa izrazt mnenje, ki ga marsikdo ne upa povedat na glas.

Sicer pa - že njen nick pove, da je divja, zato se je kr pazite. Jih ma že dost za sabo, tko da vi ne boste noben problem. hehe...  B)

res? :blink:

jest je nisem vidla da bi na 3m tulila ljudem v obraz da so lulčki.... :blink:

ne vem zakaj.... a se mi zdi da tega filma na bomo vidli :grim ....

sej pravim..vse gorenjce na tepke obesit :grim da bomo mel ljubljančani mir :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj pa MIR!  :angry2:

Popolnoma se strinjam z divjo zverjo. Zakaj? Že zato, ker si upa izrazt mnenje, ki ga marsikdo ne upa povedat na glas.

Samo povej mi, kaj je do sedaj izrazila. Kaj je lepo konkretno povedala, razen enih gesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo povej mi, kaj je do sedaj izrazila. Kaj je lepo konkretno povedala, razen enih gesel.

prepovedanih gesel ... ;)

PS: sj divja zverka je na CHATu dosegljiva ... pod nickom Husqvarna 610...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj pa MIR!  :angry2:

Popolnoma se strinjam z divjo zverjo. Zakaj? Že zato, ker si upa izrazt mnenje, ki ga marsikdo ne upa povedat na glas.

Sicer pa - že njen nick pove, da je divja, zato se je kr pazite. Jih ma že dost za sabo, tko da vi ne boste noben problem. hehe...  B)

ne še ti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ne motim, manjka samo se ena smrkljica, pa boste vse tri gor... ;)

Drkalica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu, da u to debato nism prej pošpegal... :slap: Vidm, da tuki probavate na prava pota spravt eno hudo pubertetnico... :grrr Po mojem morte probat čez ene par let, ker tale je še preveč jeznorita. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu, da u to debato nism prej pošpegal...  :slap:  Vidm, da tuki probavate na prava pota spravt eno hudo pubertetnico... :grrr  Po mojem morte probat čez ene par let, ker tale je še preveč jeznorita. :D

do takrat bo pa skinovski kanonfuter :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUU  :kva2:  :kva2:  :kva2:  sem se ustrašila!

jaz sem pa vice prvakinja u tae kwon-do-ju - a se me tut kej bojite?

:slap:  :grrr

Tudi jaz se ne bojim nikogar. Poznam karate, judo, tae kwon do, muai tai, boks, hokey, kendo in še najmanj 30 drugih prav tako nevarnih besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se ne bojim nikogar. Poznam karate, judo, tae kwon do, muai tai, boks, hokey, kendo in še najmanj 30 drugih prav tako nevarnih besed.

:worship: U Rule! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi ta mala divjačina vedla, da je njen preljubi :fredy: se metal potleh in zahteval, da ga ženska (najstnica) ponižuje in ščije po njemu... :lol1: mislim, da bi bila idealen par :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do takrat bo pa skinovski kanonfuter :D

Ja, pa kaj... Sej jo bo doletel, zlepa al pa zgrda. Se bo sama odločila. Če njene starce boli qurc, kaj njihova smrkla počne, zakaj bi nas mogl zanjo skrbet. Sej itaq je mnenja, da je od prve menstruacije naprej že odrasla in najpametnejša oseba na tem planetu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaoooo.... :slap: ...treba vam je tega....sej ne vem,...včas ne vem a je res naša družba tolk nastrojena drug proti drugemu,da se mormo na vsak način nekje kregat in zganjat nacionalizem,ksenofobijo,rasizem,......

...pa ne mi zamert ampak Divja zver...dej se mal umir no,...sej spoštujem tvoje mnenje,...vsak ga ma....sam sem ti že reku da bod vsaj tih,ker si ne boš nakopala nč druzga kt sovražnike,....simpatizerjev se mi zdi da do zdej nis dobila tuki :hmm: ...

PEACE to all the people on forum and on the world!!! :yea2: :yea2: .....make love not war!!! :afro1:

lp cagiva B)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaoooo.... :slap: ...treba vam je tega....sej ne vem,...včas ne vem a je res naša družba tolk nastrojena drug proti drugemu,da se mormo na vsak način nekje kregat in zganjat nacionalizem,ksenofobijo,rasizem,......

...pa ne mi zamert ampak Divja zver...dej se mal umir no,...sej spoštujem tvoje mnenje,...vsak ga ma....sam sem ti že reku da bod vsaj tih,ker si ne boš nakopala nč druzga kt sovražnike,....simpatizerjev se mi zdi da do zdej nis dobila tuki :hmm: ...

PEACE to all the people on forum and world!!! :yea2:  :yea2: .....make love not war!!! :afro1:

lp cagiva B)

No, tle dam pa prov...

Proti mnenju nimam čist nič samo proti drekanju in drkanju v glavo ljudi, ki se normalno (resno) zgovarjajo..

Nej izrazi svoje mnenje, samo nej ne podrkava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ne mi zamert ampak Divja zver...dej se mal umir no,...sej spoštujem tvoje mnenje,...vsak ga ma....sam sem ti že reku da bod vsaj tih,ker si ne boš nakopala nč druzga kt sovražnike,....simpatizerjev se mi zdi da do zdej nis dobila tuki :hmm: ...

lp cagiva B)

Ne vem zakaj bi si Divja nakopala sovražnike? Ker ima drugačno politično prepričanje? Saj ga bo čez par let spremenila.

Jaz je zato ne sovražim in tudi ji lahko kdaj častim pijačo. Se pa ne strinjam s tem, da bi lahko bil Slovenec-ka neonacist. Pa verjetno se s tem ne bi strinjali tudi nemški neonacisti. To pa potem pomeni, da so tvoji B&H v njihovih očeh na istem kot čefurji pri nas v tvojih očeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buci buci buci buc :oops:

pejmo rajš kšno veselo zapet :whistle:

tamkaj pred kasarno,poleg glavnih vrat TRA RARA

stala je lateerna k'je tam že od takrat TRARARA

....

:fredy: :fredy: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!