Skoči na vsebino

Od kje vam vaši nadimki?


Priporočene objave

Pozdravljen, forum!

Odprl bi razpravo o tem, kako so nastali naši nadimki - seveda ce ste pripravljeni deliti njihov nastanek.

Moj je nastal pred sedmimi leti, ko sem zacel irc-ati, pa si je bilo potrebno izmisliti nickname. Da bi bil v skladu z mojim imenom, je prislo ven Gregs.

Upam, da se bo se kdo oglasil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prijateljico klicala Pupa, pa ji ni bilo všec. Pol sem pa pri registraciji pol ure gledala u luft, pa razmišljala, kaj bi bila, pa sem se odlocila, da bom jaz Pupa. In zdej sem to, kar sem.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se hotel s polnim imenom prijaviti na forum, so ravno priceli debato o tem, kako ni najbolj priporocljivo celo ime tako na ogled postaviti. Da imajo nekateri tudi slabe izkušnje.

In sem potem en dan tuhtal, kaj napisati, da ne bo ravno XYZ.

Ker trenutno vozim 125 ccm igracko, sem se nadimenoval Brrrm, ker smo kot otroci brrrrmmmmali, ko smo se igrali z avtomobilcki in motorcki v peskovniku.

To je to, brrrm.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer je po nordijski mitologiji bojevnik, ki je castno umrl na bojnem polju. Le-tega so iz Asgarda prisle iskat Valkyre in ga odpeljale v Valhallo, kjer caka na koncni spopad med velikani in bogovi iz Asgarda. Med cakanjem vsako noc popivajo in jejo cez dan pa se bojujejo in se pripravljajo na veliki spopad imenovan tudi Ragnarok.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool nisem,hladnokrven tudi ne,mam pa rad ice-TEA.no ja,tko ko vozm,sm mogoce mal bol hladen v "cudnih" situacijah kot drugi....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam svojga pa že full casa; še iz obdobja Amigine hack/phreak/crack scene... Torej že kakšnih 10-11 let...

Kako je prišlo do njega? Dolga zgodba, mogoce kdaj na chatu/srecanju.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestavljen iz dveh besed :

easy = pocasen (topic Rekordi - 120 km/h)

rider = jezdec, motorist (poskusi "zajahati" avto)

Torej: Easyrider

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa svoje ime majtorsko in s polno domišljije izpeljal iz svojega imena (Rok). Sicer sem bil najprej V-Rok (iz priimka), a sem se preimenoval.

Jebi ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy pa je ljubkovalna pomanjsevalnica za PERVERT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočevar (SLO) -> Hočko (SLO) -> Hochko (EN) -> Hotschko (GER)

Hkrati pa je Hotschko tudi blagovna znamka, ki jo nalimam na vse česar se lotim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Perla, a bi lahko malo bolj razlozila, od kje je nastal tvoj nadimek?

Ze iz osnovne sole: sem bla prou pridna , vcasih pa prou od hudica in ob taki priloznosti je ena trsica preseneceno zinla: Ti pa si ena Perla! od takrat ...

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imae mi je Aleš, in ko sem bil majhen, so me klicali Aleško, potem cez cas samo Leško. Ko sem bil vecji, so me povecali v Leko. Zelo preprosto, trajalo pa je kakšnih 15 let.

Srecno

Leko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Badfreek sem zacel uporabljati pri elektronski posti, se mi pa "nadimek" kar dopade, tako da ga uporabljam ze kar nekaj let.

LP

badfreek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao moj prvi post v tem forumu... Ime sem si dobil iz firme ki dela obleke za cross & enduro motoriste in druge. Saj veset UFOplast. Nima pa popolnoma nobene poezave z alieni... Na ircu me vsi sprašujejo neki o alienih k sploh se jim ne svita zakaj ma nick ufo pa jim moram razlagat na dolgo in široko. Kdaj mam nick tudi NoFear.

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A_je_to ..... kaj mislis od kje hehe.

U bistvu je tko : na inernetu sem igral igro COUNTER STRIKE pod tem nickom potem pa sem zacel nick uporabljati povsod..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale moj nadimek je pa star ze kaksnih 17 let. En kolega je stalno jedu bombone "gumene flasice", ne vem ce sploh se obstajajo v trgovini. Jaz sem ga pa zaradi tega zacel klicat gumena flasica. Cloveku to ni bilo prevec vsec in mi je zacel vracat z enako mero. In mene se je nadimek prijel ter pocasi skrajsal v Gumy, njega pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nekoč, ko smo mlajši bili poznal sem neko Marjo.

Pa tudi meni se ime začne na Marja konča pa z n.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!