Skoči na vsebino

Od kje vam vaši nadimki?


Priporočene objave

Veliki rumeni je ime mojega tricikla.

TRIKE JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod mukki. Mama me je vcasih klicala muki,pravi da je kot otrok imela majhnega luškanega psa mukija, pol sem pa to postala še jaz. Da pa se me je ime še bolj prijelo, me je pa ena kolegica kar naenkrat zacela klicati muki (nimam pojma od kod jim ta ideja,pravijo da je ljubkovalno). Mukki pa zato ker na emailu ni prijelo muki.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z mano je pa takole: imel sem dobrega prijatelja ki je dobil bratca kakih 15 let nazaj in ker pac ni mogel izgovoriti mojega pravega imena UROŠ mi je pac rekel udi in pod tem imenom me pozna skoraj vsa trnovska banda( sem bil namrec v Trnovem 20 let).Preprosto kot pasulj kaj ne ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda me kličejo,skrajšano od Aleksandre,7 je pa zato ker bom pobasala rekordno sedmico upam na nedeljo potem se bom pa verjetno zbudila.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moj je pa itak cist mim, izhaja seveda iz filma Robocop, sam mal sm ga modificiral na moj taprav ime....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je od mojga najboljšga prjatla sin začel mal čeblat so ga vprašal

kdo pa je tale stric - on pa mirno gapec tko me je klical vsaj eno leto tko da sem reku pol bom pa gapec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prinas doma se rece pri jozl-u, ker smo imeli doma vedno nekaj naslednikov z imenom Jozef

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sm gledov en dokumentarc o drugi svetovni vojni,pa se je mim prpelov en oklepnik,ki je mel na strani napisan "Killroy waz here!"(pa še en kao smajli je bilo narisan),pa mi je blo všeč.Drgač me pa vsi kličejo Mato(kratko za Matej).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na radiu sem postal zvizau, ker sem po telefonu govoru cist po domace (kao "te bom prevezal" - zvezal) - ampak samo s sodelavci, zdej me pa itak vsi pod tem imenom poznajo (pa mami ni vsec), za forum sem pa mal skrajsal, pa se bol motoristicno se slis - ker ljubim hitrost (in lepa dekleta...)

-------------------

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa duhc odkar sem zvedu za internet, predvsem IRC. Sicer sm na ircu bil Duhec, ma jebat ga. Ta vzdevek uporabljam po forumih in itak se je blo treba mailu prilagodit.

Jst sm tudi gledu 2 uri v zrak predn sm se prijavu. Hotu sm bit thundercat pa je blo že zasedeno.

Verjetno bi si zbral kej druzga zdej če bi imel možnost, sam ne vem kaj... mogoče je boljš tko

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od nekdaj mi je bilo fajn ime Max, vendar se s tem imenom

prijavlja na forume precej ljudi, sploh na mednarodnih, zato sem dodal končnico SI za Slovenijo, da me ni res čisto vsak spraševal kam pašem.

Max kot maksimalno za vse. :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Veliki rumeni je ime mojega tricikla.

TRIKE JE ZAKON

Živ a to imaš ljubkovalno ime za tisto rumeno mašinco s prikolco :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bret Easton Ellis je napisal eno knjigico z naslovom Ameriški Psiho... in od tam moj nick,.. ampak ne zaradi podobnega značaja, pač kr tako :) veliko nabijam ONLINE IGRE morilskega značaja... :)

Drugače pa nisem tak kot pravi BaTeMaN... za vse tiste, ki ste morda prebrali knjigo... men je všeč, zelo.. čeprav po filmu, ki naj bi bil po knjigi še zdaj vse smrdi. :roll: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nick je pa v bistvu moj priimek,čeprav mogoče kdo misli da se zajebavam ampak tako je.Jaz lahko pohajam ker sem registriran vi pa to počnete na fuš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliki rumeni je ime mojega tricikla.

TRIKE JE ZAKON

Živ a to imaš ljubkovalno ime za tisto rumeno mašinco s prikolco :?:

Ja VELIKI RUMENI TRAKTOR :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj nick izhaja iz takrat ko je Quake3 vn pršla, pa sem si mogu en nick izbrat, pa sem hotu napisat crash(zaleteti se) pa sem se zmotu pa sem napisu crESh, tko da od takrat skoz uporabljam ta nick 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za najrazlicnejse 3D pucacine sem skrajsal svoje ime (David)......,pol

pa pridem na motosvet, pa je Dave ze tu. No dobro, pa bom imel zraven

nicka se nickimek, ki pa izvira iz moje druge strasti - surf :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoRossi

Moto - motorji - moja druga lubezn (punca prva vseen :) )

Rossi : največji car kar jih je sploh na svetu. Če me nebi punce dost zadovolile bi mi vrjetno rpšlo, k ga gledam kuk slajda skoz ovinke :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!