Skoči na vsebino

Od kje vam vaši nadimki?


Priporočene objave

Moj nick se me drži že dolgih 20 let. Bilo je v času služenja vojaščine v Črni Gori. Ker nisem poslušal drugega kot rock glasbo, so me začeli klicat Rocky. Ja, kje so cajti Almanov, Lynnard skynnardov in ostalih starih ameriških rockerskih bendov. Čas beži njihova glasba in legende pa ostajajo za večno.

Pa pozdrav vsem, še posebej rockerskim mačkom! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod moj nick? V srednji šoli so me klicali George, kot angleško različico mojega imena. YZF pa zato, ker to trenutno vozim, pa tudi sicer so mi zadeve z to kratico zelo všeč.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa povem še jaz... V bistvu kot vedno problem pri izbiri nick-a! Postavljen si pred dejstvo - napiši, če hočeš noter in če nimaš stalnega nicka se moraš na hitro neki spomnit...

Pa sem imel slab oziroma nekreativen dan, pa je nastal Mali bik - bik iz horoskopnega znamenja, da pa ne bi blo prehudo, sem dodal še Mali - ker sem bolj nov v motorističnih vodah.

LP in čestitke bolj izvirnim...

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem se obločil, da na vseh forumih kjer sodelujem poenotim svoj nadimek. Zato je ta zelo mald, brez kakšne tradicije, niso mi ga dali drugi, amak sem si ga izmislil sam.

Gre pa takole:

Jaša (my name) --> Jašon --> Jason OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

No da ne bo kdo mislil, da sem mogoče leteči policaj!

Ko sem se registriral sem premišljal kaj naj napišem pod user name.

Pol sem se pa spomnu da glede na to da ko se začne sezona dobesedeno letim z enega konca na drugega, bo Leteči dobra izbira.

Kajti ko pride enkrat petek me naslednje tri dni ni bogve kaj doma (v glavnem ponoči v pojstli).

Pa še en zanimiv podatek: lani sem bil v juniju, juliju in avgustu le enkrat med vikendom doma drugače smo pa s kolegi bluzili po obmorskih krajih.

Shit happens,unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, Drekavac :-)

Ja drugače me vsi poznaj pod nadimkom Vavpy (izpeljanka iz priimka), ko pa sem gledal film LEPA SELA LEPO GORE, se mi je zdelo fantastično tisto o Drekavcu iz tunela :-), no od takrat sem povsod Drekavac ...

No, mogoče sem pa res en drekač, jaz ne bi vedel, bodo drugi povedali

LP

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net

Bilo kuda, drekavac svuda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ... v bistvu lepa priloznost da koncno razcistimo to, z izgovorjavo vred Saj, precej jih itak ze ve ... Svoje case sem bil na *** (cenzura, da ne bo Noise spet besen ) z nickom "cyclist", pa me je druscina LUGOSa kmalu klicala okrajsano, brez "-list". cyc oz. "sajk" torej

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borissuper:

Boris- ko me je zupnik z vodo zalil.

super- ker sem pozno z internetom zacel in je bil na emailu ime ze zaseden, pa mi stevilke ne pasejo zraven. Sem na hitro super dodal, ker vozim super tenereja.

LP Boriss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nick med frendi je drugačen (po imenu slovenskega politika, zdaj ž(š)e bivšega,saj so ga nedolgo nazaj zradirali). Všeč so mi pa angleške kriminalke in nadaljevanke. In tam truplo, katerega ne morejo identificirati, kličejo john doe. Nick mi je bil dober, svojga pravga nisem hotu dat. To je to.

lp, john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako so me včasih klicali (izpeljava iz Igor), poleg tega je eden mojih najljubših muzikantov že od nekdaj Iggy Pop, zato se mi je zdela OK izbira za nick.

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ker sem se komaj prijavila, pa da potem nekaj napisem, je še moja obrazložitev t.i. nadimka: tako me kličejo že od malega - predvsem doma, ker so mi dali sicer lepo, ta pravo slovensko ime, a ko začneš blebetati prve besede, je tri soglasnike skupaj težko izgovoriti (ršk). In sem se začela klicati UTI! za "kazen" pa sem morala še k logopedu hoditi, da sem se naučila izgovarjati svoje ta pravo ime!

Pa pozdravček vsem motosvetovcem

uti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Moj nick je nastal, ko sem se edini potapljalec v nasem klubu (DRM Ljubljana) pripeljal na stazne potope in poletne tabore z motorjem. Ker sem imel prav takrat Suzukija (GS 1000 E), se me je prijelo to ime in tako je ostalo, ceprav sem imel kasneje tudi se druge motorje.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa zdej to sam zato razlagam, ker se mi zdi, da potem, ko imaš 50 objav dobiš zvezdico

Zacelo se je pa takole: najprej sem bila na forumu pod imenom LC, po zacetnicah oddaje, ki jo delam. Potem se mi je pa to zdelo brezzveze in sem ti dve črki lepo vkomponirala v LuCy. Lucy je pa samo eden izmed mojih vzdevkov (luca, lucifer, luča, lanterna, gargamel - od smrkcev, juicy lucy - po bendu, luši...), ki se je še najbolj prijel in mi tudi najbolj ustreza - moram mamo vprasat, če je gledala "I love Lucy"

V mali soli sem bila sicer se Lucka, ker pa se je tako imenoval tudi eden izmed sladoledov ljubljanskih (ali nevemkaterih mlekarn) sem to ime (pa sladoled tudi) posteno zasovrazila!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kaj nakladat čisto preprosto Ghost = Duh tako se namreč pišem, R1 pa se ve da vozim in to je to strašna filozofija.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoga sem zelo spominjal na nekega šoferja avtobusa in tolk zelo sem ga spominjal nanj, da me je začel klicati šufer. To ime se me je pol prijelo še pri par frendih...

Pa še paše v moto forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj nickname je v prvem svetu tud drugačen, sem si pa tega zbral zato ker predstavlja samognano dvokolo ki me z hitrimi pospeški prestavlja na različne lokacije v in okrog Ljubljane,

samo še AVATAR-slikco pod imenom čakam da mi vklopjo da bo predstavitev popolna

p.s.- samo suzuki nick pa je bil že zaseden

lep pozdrav

Popravil/a - suzuki250 dne 03/03/2002 ob 10:49:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!