Skoči na vsebino

Od kje vam vaši nadimki?


Priporočene objave

Thundercat:YZF 600R 101Ks Modre barve =DreamBike

Kadar bom mel ta motor pol bom pa res SREČEN!

Sej ne da zdej nisem-sam moj SANJSKI motor je Thundercat!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime pove vse:frik na motorju.Bajkerji smo že od nekdaj friki,vsaj večina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALENA... je bil, še pred dolgimi časi, moj nick na irc-u...pa še skozi fazo...'ne maram svojega imena'.. sem takrat šla... pa sem pač 'k' iz imena odstranila (alen-k-a)...

Potem pa sem si še en mail s takim imenom naredila...pa je nekako ostal.

BMW...no, tu pa tak ni kaj za govorit...naj se ve.

lp alena

Popravil/a - alena_bmw dne 08/03/2002 ob 21:08:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UFO po proizvajalcu opreme (oblek, ščitnikov) za cross. Vem da tega ni noben vedu.. Edino če sm že zinu komu. Vsi moj nick povezujejo z marsovci... Napaka..

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej en prav lep pozdrav vsem,

sem nova članica čeprav sem že babica - babi.

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jouu..puzdrauleni!

Ja jst Gianni...khmm...ja Jani po makaronarsko..mmmm, njami, špageti lazanje, paradižnik bazilika, morje, Sicilija, Capri, Sardinija...pa vročekrvne skodrane črnolaske..njamiiiii. Uf to so zadevce, ki me privlačijo. Gianni, Giovanni..ja mal sm Jani pretransformiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borut, iz tega rata: bobo, bobby (me je eden že prehitel, bobi, bobko,bumbar, štronco, mona....itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje osnovno ime v nekem že davno pokojnem jeziku baje pomeni "bojevnica" oz. "posvečena bogu vojne". Ker pa se to nič ne sklada z mojo nežno dušo in blago naravo, smo imenu ssssek odsekali glavo in ostala je Tina.

Tina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj nick izhaja iz dela mojega imena (aLENkA)

Prav tako pa zelo lepo opisuje eno izmed mojih lastnosti (nanjo sicer nisem najbolj ponosna)! Ampak tudi za počitek in uživanje si je treba vzeti čas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja šment, glih ko najdem to temo, glej spet arabo špetir!!

No pa poglejmo Horjulca:

V davnih letih sem svobodo preč vrgu, pa se k okupatorju preselil. Potlej te pa vsi frendi pa sodelavci sprašujejo "Ja kje pa zdaj živiš?", jest seveda lepo povem, oni pa "AAAA, kje pa je to??", ja kaj pa naj pol, jim na specialki kažem? Rečem " Ma ke prot Horjulu nekam!" Evo pa sem ratal najprej Horjulko, pol Horjulc, na koncu pa najbol simpel Horjo. Je pa treba žvau bol točno določit (a je to rodoslovje ali nekaj podobnega?) sem dodal še horjulis vulgaris. Pa da boste vedli, da vulgaris sploh ne pomeni vulgarno!!!!Spomnite se biologije, jaz se je bolj slabo.

Aja pa še to: NISEM IZ HORJULA, mi še kar 4km manjka do tam!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tina, lepo da si kontra bogovom vojne, ampak tko za informacijo:

Imam zobarco, ki ji je ime Martina, ti povem živa milina, ne menjam pod nobenim pogojem!

Pa še tebi vračam en , čeprav vidim, da si sopotnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojim nikom je pa tkole: Moja sestra je, ko je bila mejhna, namest h govorila m. Ime mi je Miha in ko je hotla rečt Mihi, je rekla pač Mimi. XTZ pa sem dodal, ker sem ravno kupil XTZ 750, ko sem se registriral in je bilo navdušenje nepopisno. Sej je še, sam zdele dež pada zuni

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I look like PEPE.

I smell like PEPE.

I dress like PEPE.

I think like PEPE.

I talk like PEPE.

I act like PEPE.

Holy cow...I guess I AM PEPE !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu:

krščen sem za Simeona, ime mi je Simon, pišem se Ru____j.

Čisto jasno - SymRu torej ;-) Ker je pač Simon in karkoli podobnega pogosto na javnih zadevah že zasedeno.

Lahko pa tudi čisto na kratko - Sym.

Pozdrav, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm verjetno ste ze pogruntal zakaj no ce pa se niste vam pa razkrijem. Zlo rada se ukvarjam tko v prostem casu z vrtnarjenjem (roze) najbl pr srcu mi je vrtnica. Se posebi bela. Pa glih sm jo mela na mizi pa sm se odlocila da bo tak tud moj nick . Pa bela vrtnica naj bi izrazala prijaznost, neznost... Taksne naj bi ble moje lasnosti

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ja tko je - ime mi je Luka - v hrvaščini luk pomeni čebula. In enkrat me je prjatu začel klicat pač Čebulko - pol sm to mal modificiru, skrajšu in ratal je Chebi.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa poimenovala po naši preminuli psički, kateri je dal ime nekdo, ki mi je pomenil vse....drugače pa je bila Aja Goethejeva mama; Aja pomeni tudi sveta (Aja Sofia - sveta Sofija v Carigradu npr.).

Lp Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot verjetno veste, se je Aprilia RS125, katero vozim, prodajala v barvah Valentina Rossija in Tetsuye Harade ( ne vem ali se še vedno ). Moja je v barvah Harade zato sem si nadel kar njegovo ime ( pa še na maski mi tak piše ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...ja,nč.Ime mi je Nataša,moja prababica je bla Anastazija,nisem iz Rusije(poreklo je Madžarsko-Hrvaško)in ker mal eksotike ni še nobenga ubil,sem pač Natasha from Russia.Mal bolj opasno zveni...

Še kej bi se dal povedat,pa se mi ne da...grem jest.

(upam da ni vrste za kruh)

LP NfR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, sej mogoče sem že napisal... sicer se me pa nick drži že ene 7-8 let...

Sem tuhtal kako nej bi si rekel, ko so ble še CBjke v modi (pa ne mislim honde).

Pa sem malce preveč naglas potuhtal da se von Strom prov hecn sliši, pa me je slišal sošolc, pa sem to ostal. Mogoče sem preveč alo alo gledal... No ja, klical so me še snake, pa SikMen... odvisno na koga naletiš.

Aja... o štromu mam pa itak bolj mal pojma... še bolj ironično pol izpade vse skupej.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!