Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

:eek: no ja jaz tudi nisem nikoli preko 2 zlezel v srednji šoli ampak sem moral dosti več pokazati :slap:

očitno so kriteriji padli, mogoče bi zdaj celo 4 mel :grim

osnovna je še :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih podatkih maš še popravca tko da ššššš :xx: :xx: :xx:

Predvidevam, da iz slovenščine? :hmm: (vsekakor bi moral bit iz slovenčšine!) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: no ja jaz tudi nisem nikoli preko 2 zlezel v srednji šoli ampak sem moral dosti več pokazati :slap:

očitno so kriteriji padli, mogoče bi zdaj celo 4 mel :grim

Če

lahko sodim po napisanem ... ti zagotavljam, da bi dobil manj kot 1.

:devil:

Na

Bežigrajski g. smo imeli take ocene in navadna 1 sploh ni bila tako huda. Hujša je bila -1, ki je pomenila negativno za tisto polletje, podčrtana 1, ki je pomenila zaključeno negativno za tisto leto in rimska enica, ki je pomenila, da je dijak zaključil izobraževanje na Bež. gim. in se mora prepisati na kako lažjo (Vič, Moste). Zanimiv je podatek, da so ti dijaki na drugih gimnazijah potem imeli odlične ocene.

Še

lepši je bil pa občutek na fakulteti, ko je profesor statistike dr. Čuk na prvem predavanju rekel: "Maturanti Bežigrajske gimnazije vstanite!", in ko smo vstali, da so nas videli vsi kolegi, nadaljeval: "Vam naslednje dva meseca ni treba hoditi na predavanja, ker moram ostale bumbarje naučiti osnov računstva 1".

:lol1:

Dr. Čuk

se je v pogovoru s študenti vedno izražal zelo direktno in v večini primerov žaljivo ter arogantno.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če

lahko sodim po napisanem ... ti zagotavljam, da bi dobil manj kot 1.

:devil:

Na

Bežigrajski g. smo imeli take ocene in navadna 1 sploh ni bila tako huda. Hujša je bila -1, ki je pomenila negativno za tisto polletje, podčrtana 1, ki je pomenila zaključeno negativno za tisto leto in rimska enica, ki je pomenila, da je dijak zaključil izobraževanje na Bež. gim. in se mora prepisati na kako lažjo (Vič, Moste). Zanimiv je podatek, da so ti dijaki na drugih gimnazijah potem imeli odlične ocene.

Še

lepši je bil pa občutek na fakulteti, ko je profesor statistike dr. Čuk na prvem predavanju rekel: "Maturanti Bežigrajske gimnazije vstanite!", in ko smo vstali, da so nas videli vsi kolegi, nadaljeval: "Vam naslednje dva meseca ni treba hoditi na predavanja, ker moram ostale bumbarje naučiti osnov računstva 1".

:lol1:

Dr. Čuk

se je v pogovoru s študenti vedno izražal zelo direktno in v večini primerov žaljivo ter arogantno.

:yes:

Koliko je znašala tvoja povprečna ocena (na faksu)? Ekonomska fakulteta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je znašala tvoja povprečna ocena (na faksu)? Ekonomska fakulteta?

ne

spomnim se, sinko .. to je že daaaaleč nazaj - veš - v začetku

zadnjih sedemdesetih prejšnjega tisočletja

in takrat takih "povprečnih" ocen ni nihče računow ..

ne

ekonomija ne .. psihologija (nedokončana) in socialna (diploma z 10-ko) ..

sem pa statistiko inštruiral pravnike in ekonomiste, ker je bil dr. Čuk v tistih časih

najnajnajboljza..an profesor za statistiko v SLO .. in psihološka statistika najtežja ..

ampak

ta vrsta zgodovine je totalka nezanimiva zate - se mi zdi.

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam enga napol jugoviča za sodelavca. Citiram: ''zdaj prodajam skuterja za 230 jurjev, bova z oćetom kupila skupaj R6 letnik 2000 za 600 jurja''. Pa ga vprašam, če ima kaj izkušenj (vozi skuter 50ccm 4t). Odgovori: da, vozu sm že mnoge motore, celo MZ-ja 125 in imam občutek da vem kaj je motor. Jaz pa sem bil tiho in si mislil svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao, ko bi se mi vsi poznali med sabo. Sploh nebi bilo treba pisati. Vsaj ne bedarij.

Obožujem roštilj, sem ga nekaj dni nazaj degustiral v Niški Banji, tudi punce se tam okoli super štimajo in prav prijazni so vsi skupaj.

Ne vem od kod se vzamejo vsi butasti in zahojeni čefurji v Sloveniji?

Mogoče iz naših glav?????

In SHERIFF, se ne moreš odločiti??? Se boljše je kaša ali kasha :P Je pomemben le vložek :alien1:

LP Cvetooć

Ja a ni to logično? Od tam so jih "nagnali", v Nemčiji jih niso marali pa so ostali v Sloveniji.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno oceno si pa imel iz samoupravljanja s temelji marksizma? :P

Ne

boš verjel - ampak tega predmeta nismo imeli niti na Bež. Gim. niti na faksu .. to so uvedli kasnjeje.

:yes:

Mogoče

bo tebi čudno, ampak pojasniti ti moram, da se niso

vse dobre in slabe strani prejšnjega režima rodile

že

' 45ega

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za hec

Ne vem kaj mate proti Bosancem.

Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več.

Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari bohan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je žvekala. Mam sosede, ki so mi nonštop delali pizdarije.

Nobeno stvar nisem prav naredo, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislo, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredo. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo nakložna in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega.

Zakaj pa ne.

Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba ol inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sebo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vesi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulic in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj, če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi.

Zato živeli Bosanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godfather, tega pa poznam, ki je to napisal.

Janez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato živeli Bosanci.

NISI DEFINIRAL BOSANCA: :?

A srb iz Bosne

B hrvat iz Bosne

C musliman iz Bosne oz. Bošnjak

P.S. dejte to enkrat sprejet

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam enga napol jugoviča za sodelavca. Citiram: ''zdaj prodajam skuterja za 230 jurjev, bova z oćetom kupila skupaj R6 letnik 2000 za 600 jurja''. Pa ga vprašam, če ima kaj izkušenj (vozi skuter 50ccm 4t). Odgovori: da, vozu sm že mnoge motore, celo MZ-ja 125 in imam občutek da vem kaj je motor. Jaz pa sem bil tiho in si mislil svoje...

R6 za 600 jurija? :hmm: 2000 letnik? :hmm: :doze: Legalen? :o :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si je hit zmislu,da se je mal pohvalu .)

mogoč ja sam čist sesuto r6

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No

pa še ys eno zgodbo iz Kliničnega Centra o Bosancih (čefurjih) - da ne bop samo Boter, a ne ..

Takole je bilo.

Gre Mujo po Kamniški progi, zamišljeno opazuje ptičke, zajčke in srnice ob progi ter razmišlja o svoji Slovenki s katero naj bi se poročil v soboto na Ljubljanskem Magistratu.

Za sabo zasliši žvižganje, in ker je od nekega Slovenca slišal, da se lepo vzgojeni ne obračajo, če kdo žvižga za njimi, se tudi on ne zmeni za žvižg.

Žvižg vedno bolj rezek, prihaja bliže in bliže, spremeni se v grom in Mujota zagrne tema, ko ga povozi vlak.

Imel je Mujo srečo.

Padel je na glavo in zato preživel.

Zbudi se tako Mujo v Kliničnem Centru in po nekaj dneh že šanta z berglami iz sobe v sobo, sem in tja po hodnikih, občudujoč namodernejšo bolnico na Balkanu. Ne more se načuditi, kako je vse lepo in čisto, urejeno, same najnovejše aparature ..

Končno ga pot zanese v kuhinjo. Tam si ena od sester kuha čaj in čajnik začne piskati.

Mujo podivja.

Mujotu se dobesedno utrga.

Mujo znori .. iz omare s požarnim orodjem iztrga sekiro, z enim zamahom sesuje čajnik in pol štedilnika, ko ga zagrabi zdravnik za roke: "Eeeej, Mujo - saj .. kaj ti pa je porkamadona ?"

Mujo ga pogleda z rdečimi očmi pobesnelega bika in izdavi:

"Doktore, treba ih ubijati dok su još mali!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Godfather a sm lohkla zdej tvoj prjatu????' :? :unsure:

Zakaj pa sej to ni moja zgodba to sm sam po mailu dobil

Prjatu pa si lahko vseeno!!!!!!! sej smo vsi motoristi prjatli a ne? :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!