Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

quote:

... ampak Motosvetovec je ziv in relativno cel, brez hujsih posledic... torej mofa se bo ze popravila...

A bi mogoče kdo izdal, kdo ta motosvetovec je?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

... ampak Motosvetovec je ziv in relativno cel, brez hujsih posledic... torej mofa se bo ze popravila...

A bi mogoče kdo izdal, kdo ta motosvetovec je?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

... NearRain ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuck.shit.damn.damn.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmočnejši vtis z vcerajšnjega obiska Ljubljane: ZEBE!!!

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najmočnejši vtis z vcerajšnjega obiska Ljubljane: ZEBE!!!

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Ja a si po Ljubljanci priplaval??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najmočnejši vtis z vcerajšnjega obiska Ljubljane: ZEBE!!!

Jasno, ce si pa v eni majcki pod kombinezonom po mrazu rinil nazaj...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Najmočnejši vtis z vcerajšnjega obiska Ljubljane: ZEBE!!!

Jasno, ce si pa v eni majcki pod kombinezonom po mrazu rinil nazaj...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Gregs, saj se je vmes oblekel...je sfulal tri avtobusne postaje, da bi se vstavil in oblekel (pa polulal)..hehehe...ampak mu je uspelao...tam pri Celju!

George...drugič pa kakšno sopotnico zraven vzami, da te bo vsaj v hrbet in ta malega grela

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UDI

Pepe, Kekec, Pupa moja Monika in jaz pa smo vceraj lepo šli čez Trzin, Mengeš, Lahovce v Kranj, nadeljevali pot do Škofje Loke in se podali na Križno Goro. Super furca tako za pozno popoldan. Malo jedli malo pili in koncali na 3M s sladoledom in brezkofeinsko kavico. Hvala za družbico vsem pajdašem !!!

udi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... Včeraj sem se okrog 21:15 zvečer "v piksni" peljal čez 3M, pa se mi je zdelo, da bi tam parkirani TDM znal biti Udijev. Če bi bil s Transo, bi se zihr ustavu...

Popravil/a - transalp dne 18/05/2002 ob 12:25:42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans kljub lepemu vremenu kopal luknjo za temelj kamina in vozil šajtrgo ... rezultat ... dva žulja .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem se peljal cez Ig in mislim da sem srecal Gregs-a, ga pozdravil on odzdravil in potem je hitro odfural proti Kurescku in se sploh ni zmenil zame ko sem mu mahal na vse kriple !!!

Gregs je res to ?????

Drugic ko greš cez Ig obvezno poklici in se ustavi na pivu, o ne ne pivo pa ne na vodi sem mislil hihihi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil en tak lep dan , da sva se z gogijem podala na eno lepo turco. Žalec-Velenje- Slovenj Gradec- Dravograd-Ravne na Koroškem-Mežica-Črna-Velenje in nazaj proti Žalcu. Ampak cesta iz Črne proti Velenju je nekaj časa lepa pol pa kar naenkrat makadam(groza!!!) 15km makadama . Do Velenja sva prišla čisto prašna in najin motorček tut( imama namreč čoperja). Si predstavljate čoperja pa makadam . Vozila sva se 5 km/h. Še kolesarji so naju prehitevali seveda pol ko sva šla po hribu navzdol.

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Včeraj je bil en tak lep dan , da sva se z gogijem podala na eno lepo turco. Žalec-Velenje- Slovenj Gradec- Dravograd-Ravne na Koroškem-Mežica-Črna-Velenje in nazaj proti Žalcu. Ampak cesta iz Črne proti Velenju je nekaj časa lepa pol pa kar naenkrat makadam(groza!!!) 15km makadama . Do Velenja sva prišla čisto prašna in najin motorček tut( imama namreč čoperja). Si predstavljate čoperja pa makadam . Vozila sva se 5 km/h. Še kolesarji so naju prehitevali seveda pol ko sva šla po hribu navzdol.

dr.looney

O Lunica, pa ti si še živa. WB dečva. Škoda, da se nista kaj oglasila, ko sta se peljala sozi SG, bi kak km naredili skupaj, al pa se ustavili na kaki pijački.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da še jaz dodam svoj vtis tega vikenda.

Petek:

Okrog pol štirih štartala iz Lj proti Kr, kjer sem pobrala vojaka. Pol je čez Černivec do Gornjega Grada peljal on, nakar sem spet jaz prevzela poveljstvo nad krmilom. Malo pred Šesto sva že bila v SGju. Zvečer sva se z Ajo dobili na eni kavici. Malo je že bilo pozno za kaj več kot čvek, ampak Aja, naslednjič ziher narediva še kak skupni kilometer.

Sobota:

Napišem jutri naprej, ker mi zmanjkuje časa.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vceraj sem se peljal cez Ig in mislim da sem srecal Gregs-a, ga pozdravil on odzdravil in potem je hitro odfural proti Kurescku in se sploh ni zmenil zame ko sem mu mahal na vse kriple !!!

Gregs je res to ?????

Drugic ko greš cez Ig obvezno poklici in se ustavi na pivu, o ne ne pivo pa ne, na vodi sem mislil hihihi !

Ajme, ajme!!!

Najbrz je res.. A si imel sopotnico za hrbtom?! Ker ce je odgovor DA, potem si bil gotovo ti. Ja, ves, se mi je rahlo mudilo ganjat ovinke... ... pa nisem bil ravno dovzeten za druge mofe... sem jo naravnost iz Gorice picil na ovinke... me je drzalo... fino je bilo...

Udi, a nisi ti bolj iz okolice Trzina, ne pa z Iga?!

No, pa drugic na pijaco... jasno, brezalkoholno....

Mimogrede: pot me veckrat zanese cez Ig... ali na Kurescek ali pa cez Pijavo Gorico in Podpecjo...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posteno povedano, konec tedna niti ni bil ne vem kako obsezen s prevozenimi kilometri (tam nekje cca. 420 km), ampak so bili pa prijetni.

V petek se odpravim poslovno v Gorico cez Podkraj, potem pa ko oddelam, se iz Gorice v Bovec... nato pa v soboto se enkrat v Gorico in potem spet v Ljubljano... pa se kot je ugotovil Udi, enkrat na Kurescek in nazaj... Skratka, bilo je prijetno... V nedeljo pa sem malo pocival... vozil samo avto...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram objaviti žalostno novico, da ta konec tedna nisem niti enkrat sedel na motorciklina.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moram objaviti žalostno novico, da ta konec tedna nisem niti enkrat sedel na motorciklina.

Brrrm

... škoda ... boš pa potem naslednji vikend vse "noter" spravil ... in upam, da konkretno ...

... drugače pa jaz naredil nekaj km po Logarski v soboto ... samo probna vožnja po opravljenem servisu ... in poglej zlomka ... motorino deluje čisto drugače, kot je prej ... mnogo bolje ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sobotca je bla pa enkratna!

Ob 8h počakam pri paviljonu, da ne bi bilo kakšnih zamer, potlej pa solo gasaaaa!

Prvi pade Ljubelj, sledi Korensko sedlo, Reteče, Predil itd do N. Gorice, potlej pa zaradi popoldanskih obveznosti proti domu!

Super furca, ovinki in vreme enkratni. Na cesti krdela kabrioletov in motoristov. Res krasna furca!

Ja sem pa na Žagi pozabil desno zavit do meje, popravljam drugič!

V makaroniji sem pa tudi zamočil in sem po Čedadu kar naravnost pičil do Cormonsa, potlej pa ob meji nazaj gor, pa na Dobrovo itd....

Cesta ves čas O.K. oz. kot običajno.

RAZEN:

1. Takoj po odcepu iz Gorenjke za Ljubelj delo na cesti, urejena lepa šikana, lušna za položit!

2. V Makaroniji 2 oz mislim celo 3 krat delo na cesti. Signalizacija že najmanj 300m prej, pa omejitev 30km/h brez veze, semaforji pa dolgi, da ti brada požene.

3. Takoj za Žago v smeri na jug, prekopana cesta cca. do 2m in zasuto s šodrom. lušn, da ti naenkrat mal rit odnese.

4. Ob tabli za NG torej malo pred Petrolom tudi nekaj prekopavajo, samo mislim, da bo to ekspres zrihtano.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmm....

16.05.02 Velenje, Mozirje, Gorji Grad-Črnivec (test gume Sportec M-1, pri polnem zalaganju rahlo odnaša)- Kamnik - Lj - Planina (Radar , 15k SIT, šele ovinki so me mal potolažli), Postojna, Kozina, Črni kal, Mesto rož ... Skupaj sem naletel na vsaj 4 radarske kontrole in eno 'odnesel'...

19.05.02 Mesto rož - Črni kal - .... - Trojane - Velenje .... dež, dež, dež, dež.... vračal sem se s kolegom, ki je občasen motorist (je lastnik motorja 8 let in naredil vse skupaj 12k km) smo se peljali bolj turistično...

PS

Avtomobilisti so vedno bolj uvidevni, sedaj se že skoraj vsi umikajo desno

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!