Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

a to si vozu tega na maksiju?

Un je meu še posebej dvignen šalthebl, zarad tega da gerjo škorni spodej :naughty: Je blo pa res smotan najdt ler, k sm jest navajen na to da gledaš kdaj se ti lučka posvet an... :rolleyes:

ja na maksiju ja....sej sm reku da je blo zamenan, ma ja valda js sm tut najprej gledu kje je lučka pol mi je blo še čudn k je crkvov sm mislu da ma tko k ss za na pisto da ma racing menjalnik pa da če bi ga dau u 5. , 6. pa bi pol če bi gas na htr odpru crknu.. uglavnm jebu sm se mal...sam bi ga pa meu prec za za savo k so makadam ceste pa tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oznaka za uplinjač za tomosa, za ybr ne vem, je VM26-8639

Gorivo dobi z leve strani, ročka za zaug je v obliki vzvoda in je na levi strani.

no vidte, da je 26mm, ne 20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tomos nima une lučke za Ler ???

un na maksiju nima ne, ma kolesarski števc :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos ma števc hitrosti, kilometrov, lučko za žmigavce, kratko, dolgo luč, ler... to pa je tud vse :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa...ok, ql

to gre za tist vplinjač, k se dobi pr gil-u?

Pri gilu mislim, da dobiš 28mm vplinjač.Sam ga bom probal dobit na ebayu, za kakšen normalen denar, tam do 150€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se pogovarju z bladzotom pa gidlom, pa naj bi šlo za 26mm...zdej ne vem...to je blo okrog novga leta, mogoče so zj kej druzga dobil...sej morm poklicat...

am...če pa dobiš na ebayu kej pametnga, pa sporoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, spet ne morem uredit posta..

Amm, tisto glede štandgasa.. včas je smotano, k se prpelem, pa pozabm gas držat, pa crkne.. a se da to kk drugače rešit? Al je edina rešitev to da ga skos mal navijam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ugasne ti ko ga maš v prvi pa držiš kuplongo, al ko ga maš v lero ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam ja :whistle: Bom uštimal enkrat k bo čas.. dans ni blo, sm se raje fural :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me z furce! Motor sem fural po starih luknjastih cestah, po travnikih.. brez problema, povsod zleze. Mal sm bil jezn k je bil zravn nas še en totalno prefukan ATX od kolega.. ma skor take pospeške k moj tomos :whistle: Se mi je pa zato smejalo potem k so se na ravninah nekej sklanjali, bogsigavedi zakaj, pa jim zgleda ni pomagalo :P Več k 85 noben ne šiba :topic: Uglavnem tomos je vse preživel brez težav! Pa še tkole bl na deželi.. so me ti starejši še pozdravljali :worship: Dejte usi tomose nabavt, pa se poleti enkrat dobimo, bi blo čist noro ziher :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

edino to je kurac, k se lahko 50-ke kosajo s tabo (mano). sam na dolgi ravnini, v končni nimajo šans. lih na mobikrogu je biu edn z rs50...v pospeških do 3. brzine sm biu mal v prednosti, pol do 90 sva bla pa čist v piko enaka...sam pol je on pred ovinkom bremzu, js pa na polno not z ene 90+ :P

tud 70cc skuter poknem dol :OK: ...ampak samo v končni :whistle: v pospeških nimam za burek...sploh pa dokler oba prideva do končne, je on že ful spredej, tako, da je v bistvu 70cc kr dost v prednosti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj majo veselje, če kdo kej vpraša, si ga itq spustu naprej da nebi bil razočaran :P Pa 50-ke ne morjo, 70cc od mid race predelav naprej, sporta še pokneš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs50 al pa tzr50, odprte z avspuhom grejo kr dobr...pospeški so kar tam-tam veš. 70cc ne vem kašn ma un majster...HE ziher ne :P, bi mogu k0cija prašat, js se ne spoznam tolk. v glavnem po ravnem v mojem zavetrju je biu pr 90-100 na uro skos za mano...sam pol k je blo pa pr men na števcu preko 100, sm ga pa pustu zadej takoj...

pa pr skuterju se kr pozna, k ni treba šaltat...sploh tle k je tko mejhna moč, kokr maš srečo, da ga na prave obrate ujameš, pa da prav čas prešaltaš pred ovinkom/v ovinku/iz ovinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, pol recimo yamaha dt50.. ma tud am6 mašino, isto k ta RS al pa TZR.. more tud met za burek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dt50 se pa pokaka pred mano .) preizkušeno :D

aerodinamika? ne vem...v glavnem brezveze, da se gre z mano dajat :whistle:

mater nejc, zveniva ko v skuter temi, k se prerekajo komu gre 5 na uro več :lol1: :kva2:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs50 al pa tzr50, odprte z avspuhom grejo kr dobr...pospeški so kar tam-tam veš. 70cc ne vem kašn ma un majster...HE ziher ne :P, bi mogu k0cija prašat, js se ne spoznam tolk. v glavnem po ravnem v mojem zavetrju je biu pr 90-100 na uro skos za mano...sam pol k je blo pa pr men na števcu preko 100, sm ga pa pustu zadej takoj...

pa pr skuterju se kr pozna, k ni treba šaltat...sploh tle k je tko mejhna moč, kokr maš srečo, da ga na prave obrate ujameš, pa da prav čas prešaltaš pred ovinkom/v ovinku/iz ovinka

mal naspidiran sport je uno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!