Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Nebom pol js fižola zadi na vrtičku frdirbu :krneki:

nee, ni to dobra reklama pr polcajih ..

sem js enkrat eni sosedi (razlogu ne povem :D) burnout direkt pred vrati naredu da se je kadil se 10 minut pol xD

cez 2 minute pa polcaji zvonijo na vratih .. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nee, ni to dobra reklama pr polcajih ..

sem js enkrat eni sosedi (razlogu ne povem :D) burnout direkt pred vrati naredu da se je kadil se 10 minut pol xD

cez 2 minute pa polcaji zvonijo na vratih .. .)

Ja ja, smo že mel plavčke... sam sej njih nebi motl če bi mel lepo registriranga. Sej v sredo :P Povsod kjer se bo kdo za mano drsu se lepo ustavim, okol obrnem, pa tablco pokažem :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš bi blo potem, da bi si dal delat custom tablco CE-NEJEBI (al kam spada mozirje :) ) :D :D :D pa ti nimajo vec kaj za srat (Kolk ž drgač pride registracija ... 180€???)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, smo že mel plavčke... sam sej njih nebi motl če bi mel lepo registriranga. Sej v sredo :P Povsod kjer se bo kdo za mano drsu se lepo ustavim, okol obrnem, pa tablco pokažem :P hehe

joj sam ne verjams mi kolk sm js tebi fous :D

edin agregat je premal mocn, drugac pa masina .. :*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom dal manj kot 50e.. nevem, nekej je fotr zrihtal :whistle:

Sm se js tut pozanimo glede tega s fotro, je rek da ce ga on registrera in da je on lastnik je to pol bol poceni(ne ve glih tocno kolk) ... :)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se da, baje da bo zravn še od matke avto registriral da bodo neki popusti, ampak bo vseeno na mene.. No prej sva se z C4V4L13R-jem nekej pogovarjala.. Peljal sem se po nekem bregcu navzdol, ene 40, mel sem v tretji, pa sem dal v drugo da še mašina bremza an.. pa je lepo delat, pol pa je začelo nekej sklocat na desni strani. Pa ene dvakrat mi jje še to nardilo med vožnjo, ne med prestavljanjem, malo za tem ko sem prestavil, v nizkih prestavah to. Olja je polno, tak da nevem. Enkrat se je tud nardil da v tretji mal bl pržgem, kuplunga, pribremzam.. nism mogel šaltat, ustavim, samo nekaj prestavi, pol pa sem normalno prestavljal (to je baje normalno).. nevem :) Verjetno se mi samo zdi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se da, baje da bo zravn še od matke avto registriral da bodo neki popusti, ampak bo vseeno na mene.. No prej sva se z C4V4L13R-jem nekej pogovarjala.. Peljal sem se po nekem bregcu navzdol, ene 40, mel sem v tretji, pa sem dal v drugo da še mašina bremza an.. pa je lepo delat, pol pa je začelo nekej sklocat na desni strani. Pa ene dvakrat mi jje še to nardilo med vožnjo, ne med prestavljanjem, malo za tem ko sem prestavil, v nizkih prestavah to. Olja je polno, tak da nevem. Enkrat se je tud nardil da v tretji mal bl pržgem, kuplunga, pribremzam.. nism mogel šaltat, ustavim, samo nekaj prestavi, pol pa sem normalno prestavljal (to je baje normalno).. nevem :) Verjetno se mi samo zdi :whistle:

dečko to je še novo čsit :) prvo par km bol na easy narei ) ko se bo vse fajn ulaufalo bo delalo vse brez problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ga ne teram nevem kolk, na ene polovico obratov ponavadi, tu pa tam pa 3/4... sam nevem, nočem da gre kej u kurac :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ga ne teram nevem kolk, na ene polovico obratov ponavadi, tu pa tam pa 3/4... sam nevem, nočem da gre kej u kurac :unsure:

ma ja ti sam zdaj lepo umirjeno furaj pa te ne rabi nic skrbet...tam pri kakih 1000km oz. po prvem servisu pa sam gasa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi servis je baje na 500.. bomo vidli! Upam da res ni nič, sicer pa tak v sredo dobim tablco, pa ga grem tam mal po makedamih testirat pa na križišču na poligon pa to :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi servis je baje na 500.. bomo vidli! Upam da res ni nič, sicer pa tak v sredo dobim tablco, pa ga grem tam mal po makedamih testirat pa na križišču na poligon pa to :whistle:

prvi servis ze na 500km????? si ziher??? to ma tomos neka cudna merila, ker vsi proizvajalci majo prvega na 1000. Mogoce ne zaupa svojim komponentam, pa da preventivno veliko prej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mi je aligg povedal ker js še nimam navodil, dobim jutri. Prvi 500, drugi 6000, pol 12000.. pa tak naprej :) Nevem no, upam da dobim jutri manual, bo tisto moja najljubša knjiga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo NejcZ, glede na to da nisma tak grozno dalč narazn, lahk grema kdaj na kako furco :) me zanima kolk je dejansko razlike med navadnim tomosom in tem z akrapotom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc...pri utekanju ni treba šparat motorja veš

vozit se morš čim bolj raznoliko, veliko šaltat, bremzat....., včasih nabij gas do konca recimo iz druge do četrte na polno, potem pa bremzaj z mašino pa dol šaltaj do druge brez bremze, da se motor navadi in pravilno vteče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc...pri utekanju ni treba šparat motorja veš

vozit se morš čim bolj raznoliko, veliko šaltat, bremzat....., včasih nabij gas do konca recimo iz druge do četrte na polno, potem pa bremzaj z mašino pa dol šaltaj do druge brez bremze, da se motor navadi in pravilno vteče

Saj ga ne šparam toliko kot kateri mislite, ga kr prtisnem, kdo pa hoče pol imeti zamorjen motor.. samo tisto me je skrbelo neko rožljanje :wacko:

alo NejcZ, glede na to da nisma tak grozno dalč narazn, lahk grema kdaj na kako furco :) me zanima kolk je dejansko razlike med navadnim tomosom in tem z akrapotom :rolleyes:

Imaš tudi ta supermoto? Sej ni neke razlike, razen v zvoku :whistle:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pogledu posnetek zvok je ubijalski!!! :kva2: :kva2: :kva2:

naslednji teden grem pa se jst v koper(v tisto stacuno zaravn njihove tovarne "original")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S svojim tomosom sem naredil že 450km.Pelje se super.Po ravnini greš brez problema 100. Prileze v vsak klanec, tud če sta dva gor.

Težave z lučmi sem rešil.Bila je ena banalna stvar.Tudi ko sem spucal konektorje, je delalo samo nekaj časa, potem je pa crknlo.

Je bila pa v zadnji luči rjava žica oguljena in se je dotikala ohišja od žarnice. Žice sem izoliral in zdej dela super.

Razlika med navadnim izpuhom in akrapivičem je.Ko sem navadnega zamenjal z akrapotom je motor lažje zadihal in se je nekaj malega poznalo na pospeških.

A kdo ve kje bi dobil vplinjač premera vsaj 26mm po zemeljski ceni. Pri gilu bi dobil 28mmm za 300€, tolk pa ne dam.

Edino, kar me moti je, da mi škriplje prednja zavora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš nabavljal, vzemi mikuni, ker je najbolj primeren za to mašino (tud original gor), ker tud paše na konektor, pa potem filter gor. Pri gilu stane 26-ka 250€. dellorto pride cca 22k bsit, samo je treba menjat filter pa konektor pa ravno tko prideš na tako ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje 200€ vm zrihtam fergije NOVE.

povejte velikost pa se bomo zmenil

PM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na temu ki je gor piše MIKUNI UCAL 5NH1 je pa 20mm.

:eek:

nemogoče, 20? :hmm:

ybr-jka ma 22, pa ko smo primerjal ybr pa tomos, je meu tomos precej večjega na zunaj :doze:

ma pa oznako (moj) Mikuni VM22SH/1

@reesko:

ktere to lahko zrihtaš? karkoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!