Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Na servisu je zaradi večih stvari.

Prvo so skurjene ploščice in disk, ne po moji krivdi.

LUči niso več delale, lahko bi sam popravil, samo zakaj, če je v garanciji.

Sklopka je neki čudna.Daš iz lera v prvo, ti motor takaj cukne.

Za na servis sem dal v auspuh nazaj dušilec. po 15km sem ga vzel ven in je na debelo prekrit s sajami-je to normalno?MIslim, da ne.

Zdravo!

Jaz se na tvojem mestu nebi sekiral ker je motor v garanciji.

Tole z diskom ti nebi znal povedat kaj je narobe.

Z lučmi ima pa tudi moj prijatelj ene težave sicer na Youngsterju, tako da je možna serijska napaka.

Sklopka... meni je RS-ka dobesedno crknila ko sem dal v prvo, ne vem a se je to dogajalo ker je bila čisto nova ali je pa zajla delala težave. Pomoje malo vsega. Potem je pa mojster Jernej prišel k meni in dela v redu, potem ko mi je pokazal kako se zajlo nastavi :D

Tole s sajami se res malo čudno sliši, ampak meni je RS-ka prav plav dim ven valila prvih 50 km. Ne vem pa kako bi moralo biti z Tomosom.

Upam da boš zrihtal te nevšečnosti...

lp Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je totalna beda, da ko kupis motor pa si cist navdusen da se bos vozu pa ti neka crkuje pa si živčn, jao jao! Prvo sm hoto kupit Hyosung comet gt 125 pa so rekl da crkuje, zdej tomosa, pa pravte da crkuje! :doze:

:P

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosungi tak vsi crkujejo, tomos pa tudi ni ravno odraz kvalitete...

Kupi CH WSM... Bomba v vseh pogledih :OK:

Vse kar je s husqvarno ne more biti slabo, zato pa tudi niso poceni. Cena pove tudi nekaj o kvaliteti... smo meli doma tomos motorko in husqvarno... prva je skos crkovala, druga delala brez problema hehe. Mel sem tudi par tomosov (automatici, atx) pa niso bili ravno višek v svetu mopedov hehe :D

No ja morem pa pohvalit zvok tomosa z akrapovičem, sem ga zadnjič slišal in je res zakon :OK:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosungi tak vsi crkujejo, tomos pa tudi ni ravno odraz kvalitete...

Kupi CH WSM... Bomba v vseh pogledih :OK:

Vse kar je s husqvarno ne more biti slabo, zato pa tudi niso poceni. Cena pove tudi nekaj o kvaliteti... smo meli doma tomos motorko in husqvarno... prva je skos crkovala, druga delala brez problema hehe. Mel sem tudi par tomosov (automatici, atx) pa niso bili ravno višek v svetu mopedov hehe :D

No ja morem pa pohvalit zvok tomosa z akrapovičem, sem ga zadnjič slišal in je res zakon :OK:

yamaha je bol poceni od tomosa, res da nima takega race-looka, samo 5600km še nisem mel niti enega problema..

nea vedno cena predstavlja kvalitete ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomyboy: Kako serijo si sploh ti kupo, ko si neki omenjo zadnega ... ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj, ko je tako veliko slišati slabega o tem tomosu, bi jaz malo premisliu o nakupu...namreč lih zj povprašuje en po mz-ju sm 125 in sem malo pobrskau o njem...

cena je ravno tako okoli 900bsit, verjetno se najde kakšen rabljen, če je sreča, jih pa res ni veliko...

več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če ene 28x premisliš tisto kar je on napisal je pravi problem le z bremzami :) Lučke pa to so ziher samo kontakti, kar popraviš za 3 minutke.. MZ-je super, sam mal freaky izgled ima po moje :blink: Sam to ni več za v to temo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne glede na to kaj je...al so malenkosti al je karkoli...čim enkrat slišiš, da so problemi že pri ganc novem, te to takoj odvrne od nakupa...vsaj mene...

sploh pa če ne že zarad druzga, bi js mz-ja vzeu zarad moči in zmogljivosti...v primerjavi s tomosom...cena je itak skoraj enaka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne glede na to kaj je...al so malenkosti al je karkoli...čim enkrat slišiš, da so problemi že pri ganc novem, te to takoj odvrne od nakupa...vsaj mene...

sploh pa če ne že zarad druzga, bi js mz-ja vzeu zarad moči in zmogljivosti...v primerjavi s tomosom...cena je itak skoraj enaka .)

MZ ima moč, drugo bolj šepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi pasu Akrapovič tut na xt-jko?

ja, z malo predelave..

mogo bi air-box odstranit pa špotni filter gor dat, pa na koncu ko pride lonec prišraufan bi mogo novi nosilec naret..

drugač pa maš za xt-ko giannellija, pravtako komplet krivina in dušilec, ki pa paše original, brez predelav.. cena pa je enaka..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, z malo predelave..

mogo bi air-box odstranit pa špotni filter gor dat, pa na koncu ko pride lonec prišraufan bi mogo novi nosilec naret..

drugač pa maš za xt-ko giannellija, pravtako komplet krivina in dušilec, ki pa paše original, brez predelav.. cena pa je enaka..

lp

ahammmm :hmm:

Sam ... Tomos je ž z Akrapoto 3100 €, Xt-ka pa stock 3100 € :unsure:

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahammmm :hmm:

Sam ... Tomos je ž z Akrapoto 3100 €, Xt-ka pa stock 3100 € :unsure:

LP, Hozi .)

xt-ka je 2.854.. oz za tisti drobiž nisem ziher in ne 3100 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xt-ka je 2.854.. oz za tisti drobiž nisem ziher in ne 3100 .)

Letnik 06 je 2800 €, letnik 07 pa 3130 €! Cenik: KLIK

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosa sem komplet razstavu, spucov vse konektorje, tko, da luči zdej delajo.Bremze bom dobu nove, bo šlo na garancijo.Sklopka počasi prihaja v formo, čeprav še vedno malo cukne, ko daš v prvo.

DRugače je pa moped super, tudi če bi še enkrat kupoval novega bi sugurno vzel tomosa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vrjetno bom vzev navadnega tomosa z akrapoto ... 3000 € ce se ne motim ??!

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki časa nazaj smo se o teh merah merli.. kolk je sprednji del visok brez kolesa? Lahko kdo prosim izmeri? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki časa nazaj smo se o teh merah merli.. kolk je sprednji del visok brez kolesa? Lahko kdo prosim izmeri? :worship:

brez zamere, ampak kolikor vidm ti nimaš tega motorja...

povej mi zakaj pa sploh rabš te mere??... ne razumm no :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kdo je rekel da ga imam? :) Verjetno bi potem lahko sam izmeril? Rabim mere zato da mal zračunam glede prtlažnika, ker nevem kje bi dobil prikolico.. in je edina šansa naš Sharan brez zadnjih sedežev :whistle:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!