Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Tudi moj tomos je imel nekaj porodnih težav.

Na poti iz šole mi je zablokirala zadnja zavora.Ni mi jasno kako, saj sem samo nakratko pritisnil pred ovinkom.Zavora ni popustila in potrebno je bil spustiti ven olje.

Zamenjat bo treba tudi ploščice, ker so se pregrele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac Tomos, Bog pomagi, se zgodi! tako me kr mine da bi ga kupo, ka pa ce ti pole neki v pizdi matrni od doma se kaj tajga zgodi :BUA: :cry: :) ,

@Cavalier: Ta 2 filmčka sm ž podrobno obdelo in poslušo, vendar se še vseen ne sliš dobro :( :)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj tomos je imel nekaj porodnih težav.

Na poti iz šole mi je zablokirala zadnja zavora.Ni mi jasno kako, saj sem samo nakratko pritisnil pred ovinkom.Zavora ni popustila in potrebno je bil spustiti ven olje.

Zamenjat bo treba tudi ploščice, ker so se pregrele.

sj mybe je delno za to kriv tomos...ampak največja krivda za to je proizvajalec opreme katero pol na tomosa našraufajo :)

drgač pa se mi zdi čist ql motor...če nea naletiš na takega ko bi delal bleme pol mislim da jih nebi smel met vsaj ne kakih vlkih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, mislim da je še nekdo z Tomosom na tem forumom pravtako imel problem z zadnjo bremzo.. aligg? Pri njemu ni več primla sploh.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa so kritike.Učasih razmišljam da je še dobr da ga nism kupu.

sam kako kr na enkrat da majo vsi probleme z tomosom :?

lej problemi so z vsemi motorji...sam pač z enimi več z drugimi manj ;)

loh naletiš na cagivo k bo SKOOZ delala...loh pa na tomosa k bo skoz jebu...no v 90% je pa obratno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zdej motor zanič, če je bremza zaštekala. Se zgodi. Itak je pa v garanciji. Zavore niso os tomosa, so AJP.

Motor je meni super. Oprema je tud kakovostna.Plastike so od yamaha yz125, mašina yamaha, zavore AJP, ročke tomiselli, izpuh akrapovič...

Mislim da težko najdeš motor s tako opremo za ceno mojega tomosa 2600€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zdej motor zanič, če je bremza zaštekala. Se zgodi. Itak je pa v garanciji. Zavore niso os tomosa, so AJP.

Motor je meni super. Oprema je tud kakovostna.Plastike so od yamaha yz125, mašina yamaha, zavore AJP, ročke tomiselli, izpuh akrapovič...

Mislim da težko najdeš motor s tako opremo za ceno mojega tomosa 2600€

sej nism to reku..sam pravm ane...da nič ni popolno ;)

in tud tomos s to "vrhunsko" opremo ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima, tega tomos lahk narocis tut drugod po Slo??? Ker sm gledo na njihovi strani prodajna mesta in sicer za koroško...

Trgoavto Slovenj Gradec

Ronkova ulica 4A

2380 Sl.Gradec

Trgoavto Ravne

Dobja vas 126

2390 Ravne na Koroškem

A to ga narocis pa ti ga prpelejo sm???

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V večini primerov ne, pokliči in vprašaj. Ponavadi imajo samo za ostale tomose, 50cc servise in prodajo: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje mors plačat.ko sm jst spraseval so rekl da vsak kilometr 0.50centov. :(

to te je pa pomojem tak napizdo da kr hudo. ce so oni zastopnik za tomosa, majo da ti lifrajo! pa ce mi po trepalnicah zacne hodit tam - more mi ga dobavit! kira kurba mu bo te placal 50centov za vsaki kilometer :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, kje pa bi se dalo dobit kake pametne ščitnike za roke za tega tomosa? Tista plastika k gre nabalanci čez sklopko pa prednjo bremzo? Iščem pa tako da se pritrdi ne samo na eni strani, ampak na obeh, tudi na koncu ročke.. Pa da kar še nekaj vprašam.. za sprednji disk, bi se ga dalo z kakim wawe zamenjat? :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to te je pa pomojem tak napizdo da kr hudo. ce so oni zastopnik za tomosa, majo da ti lifrajo! pa ce mi po trepalnicah zacne hodit tam - more mi ga dobavit! kira kurba mu bo te placal 50centov za vsaki kilometer :kva2:

un mi je reku da do 50km nc pol pa 0.50cent na KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un mi je reku da do 50km nc pol pa 0.50cent na KM

Možno.. meni so v Celju rekli da podpirajo smao 50cc linijo :glare: Na zalogi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, kje pa bi se dalo dobit kake pametne ščitnike za roke za tega tomosa? Tista plastika k gre nabalanci čez sklopko pa prednjo bremzo? Iščem pa tako da se pritrdi ne samo na eni strani, ampak na obeh, tudi na koncu ročke.. Pa da kar še nekaj vprašam.. za sprednji disk, bi se ga dalo z kakim wawe zamenjat? :)

Pri velotu ti jih sigurno lahko zrihtajo ker so uvoznik za acerbis ....... .) Wawe disk...skoda dnara ce mene vprasas...sej je original uredu a ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri velotu ti jih sigurno lahko zrihtajo ker so uvoznik za acerbis ....... .) Wawe disk...skoda dnara ce mene vprasas...sej je original uredu a ni?

Izgled mi ni všeč :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled mi ni všeč :huh:

to je bitno ja, sai nea rabi vredu delovat, samo da je lepo.. ima xt dosti manši disk kot tomos pa se vsaviš prez problema, ni pregrevanja ni nič, nevem zakaj bi rabo večji disk..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej nebi želel večjega, čeprav tudi večji nebi škodil. Gre se za to, da mi preprosto ni všeč originalen in ker bo moj motor bom naredil tako da bo meni všeč :) Če imaš z tem probleme.. so samo tvoji :OK: Želel pa sem samo vprašati če bi pasal gor kak drugačen disk in kje bi ga lahko kupil. To je vse :OK:

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej nebi želel večjega, čeprav tudi večji nebi škodil. Gre se za to, da mi preprosto ni všeč originalen in ker bo moj motor bom naredil tako da bo meni všeč :) Če imaš z tem probleme.. so samo tvoji :OK: Želel pa sem samo vprašati če bi pasal gor kak drugačen disk in kje bi ga lahko kupil. To je vse :OK:

LP, Nejc

sai mi je vseeno kai delaš z motor, magari ga na roza prebarvaš.. samo paravim da kai se funcionalnosti tiče ti je original preveč kot dovolj .)

lahko daš gor disk od R1 če se ti je, malo prirediš nosilce in stvar laufa ;) res je da ni plug and play in da moraš imet malo iznajdlivosti in tudi orodje pravo vendar se da ;)

aia pa to kai ti naštevaš kai boš vse kupil na motor, pol se ti res bol splača ono replico kupit, ko ma vse te dele že zamenjane, te bo prišlo ceneje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sai mi je vseeno kai delaš z motor, magari ga na roza prebarvaš.. samo paravim da kai se funcionalnosti tiče ti je original preveč kot dovolj .)

lahko daš gor disk od R1 če se ti je, malo prirediš nosilce in stvar laufa ;) res je da ni plug and play in da moraš imet malo iznajdlivosti in tudi orodje pravo vendar se da ;)

aia pa to kai ti naštevaš kai boš vse kupil na motor, pol se ti res bol splača ono replico kupit, ko ma vse te dele že zamenjane, te bo prišlo ceneje..

Ne, za tisto pa sploh nimam denarja :) Saj to ne mislim vse naenkrat ampak počasi. Vem da ni samo kupiš namontiraš.. :hmm: Ampak dobr :) Se javim naslednjič z čem podobnim k kupim motor :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!