Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Nikjer nažalost, razn če ti ga kje lahko ufurajo. TrgoAvto lahko uvozi kolikor vem. Plačaš aro, oni ti pripeljejo, plačaš ostalo, odpelješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kako je pa s pranjem tomosa a lahko ti kr z vodno pištolo al so keri občutljivi deli?al kako to gre? :blush:

Lol :rolleyes: Auspuh zamašiš da not ne teče, pa wap, nima kej bit :) Js sm mojga že dvakrat spucal pa nikol ni bil usran :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol :rolleyes: Auspuh zamašiš da not ne teče, pa wap, nima kej bit :) Js sm mojga že dvakrat spucal pa nikol ni bil usran :unsure:

kako mislis WAP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tako no, zlo močn curek da orng opereš :D Lahka z šlaufom normalno pereš no.. sej ni iz cukra motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pucanje takih 'odprtih' motorjev je zajebana zadeva...da povem kaj mislim; recimo cestake, k so vsi v plastiki lahko samo z gobo opereš, kot avto...pošpricaš, našamponiraš, mal podrgneš in spreše, pobrišeš...

mater nakeda jit iz tistih reber (zračno hlajenje) pucat, pa vse...mal več cajta si moraš vzet

mal off... :rolleyes:

drgač pa ne vem, kaj bi te skrbelo? Da bi spral nalepke, barvo? Poškodvau elektriko? Hja...tako je to...lahko ne bo nič, lahko pa da bo kj zajebaval, sploh pr elektriki, vsaj dokler se ne posuši...al pa mogoče včasih ne bo vžgau al pa kj cuka, če pride voda v avspuh...mal moraš pač merkat, da glih ne zaliješ preveč občutljivih delov, ne zdej, da boš pazu na vsako kaplco, sam da bi pa teklo v potokih po armaturi pa verjetno ni lih najbolš .)

glede nalepk, je odvisno...eni majo bol kvalitetne, drugim že same od sebe odpadajo...če boš s kakim kerherjem (visokotlačnim čistilcem) prau, se zna zgodit, da kakšna odleti...

drgač pa uporabiš gobo, cunjo pa kakšen avtošampon, če si bolj zahteven (je res, da se tud lepše opere)...drgač pa js kr mal tekoče žajfe v ajmar, da je mal pene, pa gas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, js nism mel problemov.. edino predn sm pral sm nalepke mal na robovih skup prtisnu k nis ravno najbolj kvalitetne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mejčken materiala :whistle: In še to, najbolj od vsega sem navdušen nad bremzami! 1a :worship:

In še filmček (v resnici je še boljši zvok!)

http://video.google.com/videoplay?docid=-1438066245240179492

Ljepe pozdrave :winkiss:

lustna stvarca, zdej ti manjka samo se tablca :)

ce bi bil js ti, bi si kupu supermoto celado (ne se sekirat zarad aerodinamike ker vec ko 115 ta motor ne gre in nebos mel problemov do 140 kmh) in nosilec za tablco bi predelu pa si zmagu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mejčken materiala :whistle: In še to, najbolj od vsega sem navdušen nad bremzami! 1a :worship:

In še filmček (v resnici je še boljši zvok!)

http://video.google.com/videoplay?docid=-1438066245240179492

Ljepe pozdrave :winkiss:

waa :worship: nor zvok :eek: , nism si mogu pomagat da nebi nabiu zvočnike da se je mal bajta tresla :kva2: :yea1: :yea1:

komejčakam4t :whistle:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOR ZVOK :yea1:

Še mav pa bom tut jst mev ta motorčič :D

Neki me zanima, kko odstraniš dušilc, kko dolgo traja, ...? To je kaznivo če se ne motim ...??? :blush:

LP, Hozi ;)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOR ZVOK :yea1:

Še mav pa bom tut jst mev ta motorčič :D

Neki me zanima, kko odstraniš dušilc, kko dolgo traja, ...? To je kaznivo če se ne motim ...??? :blush:

LP, Hozi ;)

Tistemu dušilcu se reče dBkiller in ti zmanjša zvok. Motor je tišji konjev pa ima isto. Samo da kasneje dobi tiste 'konje'. Das ga dol v 1 min :). In ni dovoljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lustna stvarca, zdej ti manjka samo se tablca :)

ce bi bil js ti, bi si kupu supermoto celado (ne se sekirat zarad aerodinamike ker vec ko 115 ta motor ne gre in nebos mel problemov do 140 kmh) in nosilec za tablco bi predelu pa si zmagu

tako čelado ma tud moj frend, k ma tomosa (tud uporabnik na forumu --> aligg, sam bol mal dejaven ), pa ful pošteno zgleda...streetfighter style, kar se tud lepo vidi na tem filmčku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andro, maš ti mogoče kakšn filmček od tvojga stroja, da slišmo?

Ne nimam nč...mogoče kdaj kej prlimam če se mi bo dal digitalca uzet pa posnet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako čelado ma tud moj frend, k ma tomosa (tud uporabnik na forumu --> aligg, sam bol mal dejaven ), pa ful pošteno zgleda...streetfighter style, kar se tud lepo vidi na tem filmčku

Ce bos kupoval supermoto/motokros celado....kup tako z ocali, pa ce je moznost je dobr met ocala z odbojno in navadno sipco, ker ko je sonce hudicevo prav pride tista odbojna sipca , samo za ponoc pa ni najbl priporocljiva... Ko pa motor peres z wapom pazi na nalepke, zracni filter, karburator...pa ne lih s prevelikim tlakom nabijat ker bos vidu da voda povsod pride ce predolg pa pod velikim tlakom peres....ce ze mors mejhn tlak pa samo tam kjer je res umazan...sicer pa ma navadn slauf zadost pritiska ce mal naspircas motor s cistilom prej in z gobo podrgnes....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dušilc maš za minutko dol :whistle: Sam na tem filmčku nimate pravga filinga, moreš to v živo slišat :worship: Ni dovoljeno killerja vn dajat, starim ljudem pa tud ne paše, se jih že kar bojim, mi gre na kurac tule mi na cesto skačejo pa grozijo kaj bojo nardili če se bom še tule fural :headbang: BTW, tablica pride v sredo :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dušilc maš za minutko dol :whistle: Sam na tem filmčku nimate pravga filinga, moreš to v živo slišat :worship: Ni dovoljeno killerja vn dajat, starim ljudem pa tud ne paše, se jih že kar bojim, mi gre na kurac tule mi na cesto skačejo pa grozijo kaj bojo nardili če se bom še tule fural :headbang: BTW, tablica pride v sredo :)

Ma ko bos mel tablco bo pomojm manj problemov ker mislm da se nebos samo okrog doma vozu, sicer pa vidm da nimate lih srece s sosedi....mene se nikol ni noben sekiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tisto okol bajte je kul a veš.. itq tm ne tišim, tud med drugimi bajtami ne, sam par bajt naprej se začne, pa se mimo peljem 40 v tretji pa se kr neki derejo za meno. Enkrat se bom ustavu pa povedal svoje pa nej pol se pritužuje komur hoče :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tisto okol bajte je kul a veš.. itq tm ne tišim, tud med drugimi bajtami ne, sam par bajt naprej se začne, pa se mimo peljem 40 v tretji pa se kr neki derejo za meno. Enkrat se bom ustavu pa povedal svoje pa nej pol se pritužuje komur hoče :alien1:

Ustav se pa vpras ce so fous...to bojo veseli. ;) Eh takih bols da sploh ne jebes...stran glej pa se deli ko da jih ni...sej jih bo minil enkrat sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustav se pa vpras ce so fous...to bojo veseli. ;) Eh takih bols da sploh ne jebes...stran glej pa se deli ko da jih ni...sej jih bo minil enkrat sigurno.

Ne a veš, sej ni drugga, pa sploh ne da bi tišal mimo, ker nalašč peljem počasi, da jim čimmanj težim, pa še tamale majo. Sej jih bo minl (razno če prej umrejo :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh...to je sam foušarija...čeprav akrapota slišiš že na kilometer :P ... maš prav, v živo 300x boljš zveni

sam so tud mene prvi dan mal postran gledal, ko sm se naganju brez tablce 10x na minuto mimo bajte :whistle:

bodo se že navadl...ne skrb, sam pazi, da ne pustiš kje tako motorja, da ti kdo kej fardirba, al pa da ti kdo kej pod kolo ne fukne...enkrat so mimo čelade jajca letela :blink: , sam to ni blo v naši gasi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!