Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ja kdo je rekel da ga imam? :) Verjetno bi potem lahko sam izmeril? Rabim mere zato da mal zračunam glede prtlažnika, ker nevem kje bi dobil prikolico.. in je edina šansa naš Sharan brez zadnjih sedežev :whistle:

u gepek ga novš zbasu drugač kot leže

kr en kombi dobi pa ni problema :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mi ej vseeno al leži al stoji samo da notri gre.. upam da bo šlo, skuter je šel pošrek :krneki: Bomo vidl..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa že nimaš prevoza in ti ga ne morjo prpelat kam v kako trgovino pa greš lepo dovta pa si ga domo prpeleš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa že nimaš prevoza in ti ga ne morjo prpelat kam v kako trgovino pa greš lepo dovta pa si ga domo prpeleš :)

...kar zna biti problem, sploh če motor ni registriran in nimaš izpita? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vglavnem gre al pa ne gre u avto, jutri bo mogu it, pa če dam dol balanco, obe gume dol pa vilce narazn :krneki: Poročam jutri :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel noter brez problema :D Šibam, da nebo sam v garaži.. :naughty:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

čestitam :010 zdej pa po pamet, pa velik srečnih km :OK: :OK:

ja, kšna slikca bi pa tud lhk nalimov :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja.. že najdu eno serijsko napako :unsure: Zmotli so se pa en del preveč dali v auspuh.. :wacko: Še dpbr da sm popravu to.. :devil:

post-9211-1180174924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takle je zdej.. kupil sem ga za 2900, sma šše z fotru mal zbila ceno v trgovini :naughty: Digitalca nimam, edino kar imam je par zanič slik z telefonom. Pričakujem pa da do večera pride kdo do mene da mal poslikamo pa zvok posnamemo :winkiss:

post-9211-1180179296_thumb.jpg

post-9211-1180179310_thumb.jpg

post-9211-1180179315_thumb.jpg

post-9211-1180179334_thumb.jpg

post-9211-1180179340_thumb.jpg

post-9211-1180179346_thumb.jpg

post-9211-1180179351_thumb.jpg

post-9211-1180179356_thumb.jpg

post-9211-1180179361_thumb.jpg

post-9211-1180179367_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, to sem opazil.. ko je tažka dol motor ne vžge.. recimo da motor laufa, pa daš tačko dol ugasne :whistle: Prvič vidim, je pa zanimivo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je varnostni ukrep, da se po pomoti ne pelješ s tačko do....ker lahko fino zapneš. Pr večini motorjev je enak.....moj crkne takoj k ga v prestavo fuknem če je tačka dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je varnostni ukrep, da se po pomoti ne pelješ s tačko do....ker lahko fino zapneš. Pr večini motorjev je enak.....moj crkne takoj k ga v prestavo fuknem če je tačka dol

moj tut :) pa tut vžgat se ga nea da če je dol tačka pa da je v brzini :) drgač gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha vredu pol, sm mislu da tomos dela revolucijo :lol1: Nekaj pa bi vprašal, prednje vilce so take.. amm nič mastne :DA bi blo dobr to mal namazat? :P Pa kaj tista guma na cilindru pomeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso mastne?? hvala bogu, sej ne smejo bit...če pa bodo to pomeni da semering spušča

guma na cilindru pa nimam pojma zakaj je, vrjetno že mora bit, ma ybr lih tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, to sem opazil.. ko je tažka dol motor ne vžge.. recimo da motor laufa, pa daš tačko dol ugasne :whistle: Prvič vidim, je pa zanimivo :rolleyes:

to je menda tak pri večini motorjev obistwo je to kr fain če je :) sm bil pa js tut presenečen prvič ko sm to vidu na aprilii rs 125 mal sm čudn gledu ka je to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha vredu pol, sm mislu da tomos dela revolucijo :lol1: Nekaj pa bi vprašal, prednje vilce so take.. amm nič mastne :DA bi blo dobr to mal namazat? :P Pa kaj tista guma na cilindru pomeni?

niso mastne?? hvala bogu, sej ne smejo bit...če pa bodo to pomeni da semering spušča

guma na cilindru pa nimam pojma zakaj je, vrjetno že mora bit, ma ybr lih tko

seveda je tudi na ybr, saj je ista mašina, ni pa to bistvo, bistvo je, da je to zračno hlajen agregat, in ko tista guma začne smrdet in se palt, pomeni, da se je mašina precej segrela in je treba ustavit, da se ne pregreje .)

nekakšen varnostni ukrep

men se to še ni zgodilo, ke rupoštevam nasvet, da se je dobro vsaj vsake 2 uri ustavit za 5-10 minut...ampak to se takoaltako, ker me prej začne že rit bolet :blush:

to bi se znalo po moje zgodit, če bi po mestu v vročini vozu na visokih obratih, al pa če bi na mestu naviju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je menda tak pri večini motorjev obistwo je to kr fain če je :) sm bil pa js tut presenečen prvič ko sm to vidu na aprilii rs 125 mal sm čudn gledu ka je to :P

to men ni blo jasn k sm se prvič hotu pelat z aprilio :D ga zalaufam, dam v prvo, motor pa ugasne :D probam to še ene 3x poj je blo pa že kr mal panike :D poj sm pa končno pogruntov da je to zarad tačke :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se to skos dogaja, danes že cel dan, samo js ga niti vžgat ne morem če je taca dol :unsure: Prvi občutki so super, makedam pa neravn teren je zakon, skor nč ne ruka :worship: Zvok itq roksa, se je prej že en stari dru za mano po ulci.. pa sem njemu v čast šel še dvakrat gor pa dol.. zdej pa bencina ni več, niti rezerve :( Aja, pa nisem ga ravno šparal, sm ga kr stisnu k si nism mogu pomagat da vidm kolk da vn :huh: Ampak do konca pa nism, k je še novi :winkiss:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je tudi na ybr, saj je ista mašina, ni pa to bistvo, bistvo je, da je to zračno hlajen agregat, in ko tista guma začne smrdet in se palt, pomeni, da se je mašina precej segrela in je treba ustavit, da se ne pregreje .)

nekakšen varnostni ukrep

men se to še ni zgodilo, ke rupoštevam nasvet, da se je dobro vsaj vsake 2 uri ustavit za 5-10 minut...ampak to se takoaltako, ker me prej začne že rit bolet :blush:

to bi se znalo po moje zgodit, če bi po mestu v vročini vozu na visokih obratih, al pa če bi na mestu naviju

Kaj govoriš neumnosti, tista guma na cilindru preprečuje vibracije hladilnih reber, ki bi povzročale dodaten hrup. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fredy:

tako informacijo sm jst dobu, čeprav je tvoja bolj logična...ampak, tako so men povedal :ninja:

ker gumice so samo 4 in še to samo na dveh straneh cilindra...ne vem...očitno se motim :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!