Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Saj mi ne, samo nimajo izbire :) Ti si ne moreš predstavljat kolk js gnjavim :D :D

tolko ziher ne ko jaz .) zai so mi dovolili nakup 600ccm

aia, sai ne da bi ti rad pamet solil, samo v 125ccm motor poskušaj čim manj vlagat, ker ti bo pošteno žal ;) pa kar koli boš delal neboš spravo večje hitrosti kot pa 120 max.. raje šparaj denar pa pol kupiš nekaj z večjo kubikažo.. sem sam naredil to napako, ko sem še mel skuterja. vanj je šlo toliko denarja da bi sedaj prav gotovo že lahko stala kaka r6 na dvorišču, če bi takrat tisti denar dal na banko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem.. ampak nekaj vseeno bo, ker bo motor (če bo vse po sreči) pri meni vsaj 3 leta, to pa tud ni tk malo.. tako da se sproti kej vložt vseen splača po mojem, nevem.. Bomo vidl. Ok, konc zdej offtopic! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: koliko je res glede tistega da Dellorto ni ravno priporočljiv za te mašince? Kao da se nekaj kvari.. :S Vprašam ker je pol cenejši kot Mikuni :P

original na mašini gor je mikuni frgazer, če kupiš dellorto, moraš po možnosti še menjat konektor, ker ne paše na original, tako, da s ceno prideš nekje tam tam, poleg tega pa potem verjetno še filter ne bo pasal gor, tako da... .)

glede tega pa kaj je boljše in kaj ne, lahko malo logično pomisliš, da je boljše nekaj, kar se malo bolj sklada s celoto, če me razumeš kaj hočem povedat. če pa rabiš kakšen bolj konkreten razlog, nasvet, karkoli, pa kontaktiraj bladzo-ta (uporabnik na forumu), ki ma predelanga tomosa in ti bo znau velik povedat. z njim sem se namreč js menu za ybr. drugač pa se lahko oglasiš tud pri gil-motosportu v mengšu .)

Bladzo

Gil-motosport

Ch Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vidva sta bla tud ? sva jst pa grčar bla pa nisva vidla nobenih mulotov :D edin če sta bla na unmu oranžnem skuterju vidva :P

drgač pa una varaderca je od woox-a :D

ma ne midva sva šla sam mal gledat, (je fotr furu) drgač pa nismo bli dovg, mal več kot urco. tko da sta vidva vrjetn pršla kasnej, ker vaju nism nikjer vidu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja tale Tomos je res pošten agregat ma neak yamaha xt 125 in pa ybr 125, drugače ja pa del tomosa kao kupla yamaha kookr sm slišu aja pa kdor hoče vlagat v 125 kubiku 4 taktar nikar ker max pridobiš 10km/h, jes mam yamaha xtx 125 pa mam končno neke 110 pr mojih 120 kilah po paperju ima 95 končno dodal se mysamo športen filter za boljši zvok. Več se pa že ne splača če računaš da je 180ccm kit okol 80 kosov mal več pa avspuh ki ga obvezno rabš če daš kit gor pride najmn 70 kosov!! Tako da raje šparajte za nov motor!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo v okolici lj pa ma tomosa....po možnosti kkšn power kit notr....se moj bratec priporoča za testno vožnjo....

ker se odloča za vstop v motoristične kroge :D

k motor mu je hud....sam 4-t mašinca ga skrbi :P

tko da let me know B)

Popravljeno . Popravil mi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo v okolici pa ma tomosa....po možnosti kkšn power kit notr....se moj bratec priporoča za testno vožnjo....

ker se odloča za vstop v motoristične kroge :D

k motor mu je hud....sam 4-t mašinca ga skrbi :P

tko da let me know B)

na maksijevo delavnco nej pride...pa bo tm dobu za testn krog za đabe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lesno brdo, ker konc je to? :hmm:

drgač ga ma pa en moj frend...replico cup...potegne dobr sicer, končna pa okol 90 - MAX 100, edino zvok akrapoviča je pa nenormalen (4T yamaha ybr mašina)

za to mašino pa obstaja več zadev oz. kitov. samo jih tle pr nas ne dobiš glih...v španiji, portugalski, braziliji, kar hočeš za to mašino.

pr nas pa se dobi pr gil-motosportu, pobrskej par strani nazaj pa temo frizura za 125cc 4T, pa boš zvedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lesno brdo, ker konc je to? :hmm:

to je zravn horjula...med vrhniko pa lj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi nazaj po temi brskat zato bm kr vprasu :P

A bi se bol splacalo vzet xt 125 x al tomosa sm 125 f (not replica). Cena tomosa 2007 je za 100 € mansa kot cena xtjke 2007?!?! Pa se tut navadna verzija tomosa naj bi mela akrapovica?!?! -->KLIK<-- Zdej me pa zanima ali to drzi da ma tut navadna verzija akrapota???

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če prav zastopim so 3 verzije tomosakija: 1. Cup 3500€ .... 2. Navadna z akrapoto 3000 € ........ pa še 3. za ????€ brez akrapota ???!!!

Lp, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko t jst vem so 3.

1.Za replico cup je 200.00Sit dražja(druge gume,uplinjač..)

2.V kopru (tm kjer je tut tovarna,pa zastopnik,...)dobiš za isto ceno kot v tc-motoshopu navadnega z akrapotom

3.V tc-motoshop za isto ceno ko prejsnji brez akrapota.

tko da se di splaca kombi vzet pa direkt v koper.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ... super :OK: torej se po tega (ki je na a.vto.net za 3000 € z Akrapoto) sam zategnem v Koper pa ga dobim za 3000 € z akrapoto vred ?!?! :D

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako nekako! .. :OK: To je za Tomosovo trgovino, drugje majo ponavadi starejše brez akrapota za enak denar.. :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi lahk kdo prpopu kak posnetek tomosa z akrapovicem??? Da slismo zvok! :D

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kateri od lastnikov tomosa tako prijazen in točno zmeril višino motocikla, ogledalo se vrjetno vzame stran.Da vem, če pride v avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem da bi šel, niti pošrek. Namreč že mojega ex skuterja smo komaj spravili v našega Sharana (ko smo odstranili zadnje sedeže, ogledala od skuterja, ter šipco (par centi))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem da bi šel, niti pošrek. Namreč že mojega ex skuterja smo komaj spravili v našega Sharana (ko smo odstranili zadnje sedeže, ogledala od skuterja, ter šipco (par centi))

Mislim ga dat pokonci. Višine imam 113 cm. Zdej če bi dal ogledalo dol, balanco odvil in malo zvrtel, malo spustil gume, bi pridobil še nekaj cm. Zato bi pa rabil točen podatek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši kot da spuščaš gume, obračaš belanco in podobno, ga ne tlači v avto in se normalno pelji domov z njim .) Ko sem kupil skuterja, sem prevozo pol Slovenije pa sem srečno prispel domov z novo pridobitvijo, ko sem kupil cagivo, sem prevozil še nekoliko več kot pol Slovenije in tudi srečno prispel domov...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši kot da spuščaš gume, obračaš belanco in podobno, ga ne tlači v avto in se normalno pelji domov z njim .) Ko sem kupil skuterja, sem prevozo pol Slovenije pa sem srečno prispel domov z novo pridobitvijo, ko sem kupil cagivo, sem prevozil še nekoliko več kot pol Slovenije in tudi srečno prispel domov...

NI problema se peljat od Kopra do Kranja. Samo kaj ko še nimam izpita.

Tako, da bi rabil samo podatek, kakšna je višina. Če ne bo druge variante se bom pač peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kateri od lastnikov tomosa tako prijazen in točno zmeril višino motocikla, ogledalo se vrjetno vzame stran.Da vem, če pride v avto.

sjt spravm cagivo mito v peugeota 307 karavan tko da more tud tomos it notr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!