Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

http://www.louis.de/...tnr_gr=10019621

Tole sm jst najdu za zaklent. Pa bi mogoče tud jst kupu kej tacga. Sam me pa zanima če je možno da bencin čez pokrovček vn teče če ga je preveč? K piše da ma odzračevanje al neki??

a pa to 100% paše na ta motor? drgač pa hvala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa to 100% paše na ta motor? drgač pa hvala

Pomojem edino če je navoj enak, al pa če bi ga dal za probat preden bi ga kupil hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če mogoče kdo ve kje bi lahko dobil zaščito za roke od Polisporta,na Tomosu so mi rekli da jih oni nimajo več... Kdo ve mogoče? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve...je pena ACERBIS,ki pride na balance uredu za ta motor? kakšna boljša? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer hvala za odgovor,vendar te sem že sam videl...iščem od Polisporta :) ali pa..me zanima katere so vam bolj všeč,bolj primerne? :)

Izberi si tiste ki so tebi ušeč, sej motor za sebe rihtaš ne za druge. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve...je pena ACERBIS,ki pride na balance uredu za ta motor? kakšna boljša? :)

Boljša po čem? Vglavnem je bolj za okras kot pa da ima kakšno funkcijo, jest sem jo imel od one industries.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izberi si tiste ki so tebi ušeč, sej motor za sebe rihtaš ne za druge. ;)

To je men čist jasno,vendar...na koncu sem vprašal katere so bolj primerne..tako da tele od Polisporta so mi čisto všeč,sam zanima me kako pašejo na ta motor in podobno.. ;)

Boljša po čem? Vglavnem je bolj za okras kot pa da ima kakšno funkcijo, jest sem jo imel od one industries.

To vem ja..da je bolj za okras. Tako da jaz bom kar od Acerbis kupu čist okej.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu jebenti, sploh nism porajtal, tole sm mislu http://www.langus-motocenter.com

, poglej pod ostalo - ščitniki, jih maš od 20€ dalje :grim

Aha se mi je zdelo ja :P am..sem videl ja,dve vrsti sta od Polisporta..pa so taprave? ker po obliki vidim da so drugačne kot te ki jih majo na tomosih...? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo prodaja akrapovič ali pa če kdo ve kje bi lahko to kupil sem danes klical na tomos in so mi rekli da se preko njih tega neda več dubiti klical pa sem tudi na akrapovič in so rekli da jih nedelajo zata motor :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo prodaja akrapovič ali pa če kdo ve kje bi lahko to kupil sem danes klical na tomos in so mi rekli da se preko njih tega neda več dubiti klical pa sem tudi na akrapovič in so rekli da jih nedelajo zata motor :wacko:

Pozanimaj se koliko bi te prišlo delan po naročilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se koliko bi te prišlo delan po naročilu.

mogoce veš koliko je stal ko je bil še na voljo?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce veš koliko je stal ko je bil še na voljo?

Jp 299€, pa ni bila možna homologacija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp 299€, pa ni bila možna homologacija :D

hvala za odgovor sem iskal po netu za ceno pa nisem nikjer našel bom se še malo pozanimal pri privatnikih hvala :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve za kšn dobr servis za tomosa v lj? :)

Če imaš samo navaden servis za narest, te bo najcenej prišlo če ga boš sam naredil. Zamenjaš tisto svečko in olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se Tomos lahko normalno s ''štrajfiksom'' pere? če se lahko,se kje ne sme ali kaj podobnega? hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se Tomos lahko normalno s ''štrajfiksom'' pere? če se lahko,se kje ne sme ali kaj podobnega? hvala :)

Jaz sem ga zmeraj pral z šlaufom za vrt zalivat :), najprej zmoču pol z gobo pa šamponom pregonu pa spral. Mal edino merkaj da ti v izpuh ne pride voda, pa armaturke tud ne preveč zalivat za zihr :D. Pomojem bi ga lahko na štrajfiks (kakšnim majhnim) sam ne pretiravat s pritiskom.

Popravljeno . Popravil DIINGGO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga zmeraj pral z šlaufom za vrt zalivat :), najprej zmoču pol z gobo pa šamponom pregonu pa spral. Mal edino merkaj da ti v izpuh ne pride voda, pa armaturke tud ne preveč zalivat za zihr :D. Pomojem bi ga lahko na štrajfiks (kakšnim majhnim) sam ne pretiravat s pritiskom.

No to me je zanimalo ja,bom pa tako ga opral kot ga ti...tud men se zdi še najbolš :) hvala ;) ajaa...kok redno ga ti pereš/si ga pral? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!