Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Se valja doma komu kakšen tomos SM, lahko brez agregata, s homologacijo in bi ga prodal za male pare? :smoke:

Ovisno kok je zate male pare. Jest bom svojga prodaju zdle enkat za približn 1600€ z power kitom letnik 2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovisno kok je zate male pare. Jest bom svojga prodaju zdle enkat za približn 1600€ z power kitom letnik 2007

Ah jaz rabim nekaj brez agregata za kakšnih 500€ :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pozdrav,

jest pa rabim dele za pru konc vključno s špico geštela (vilice ali samo spodnji del teleskopov, armaturo s števcem in ključavnico, disk za super moto cap in še nekaj drobnarij)

V kolikor ne bom dobil delov pa bo naprodaj letnik 2007 Super moto cap, prevoženih 9000km z akrapovičem in širokimi platišči.

Ogle bo možen ko pridem iz bolnice.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voov lepo si se mogu zložit čimprej se pozdrav ;) aja pa ce bos prodaju ce nebos nasel delov me zanima če bom lahko kupil samo kšne dele ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pozdrav,

jest pa rabim dele za pru konc vključno s špico geštela (vilice ali samo spodnji del teleskopov, armaturo s števcem in ključavnico, disk za super moto cap in še nekaj drobnarij)

V kolikor ne bom dobil delov pa bo naprodaj letnik 2007 Super moto cap, prevoženih 9000km z akrapovičem in širokimi platišči.

Ogle bo možen ko pridem iz bolnice.

LP

Če boš prodajal sporoči, če se nama uspe zment za kako pametno ceno mogoče kupim kar kompletnega v takem stanju kot je da bo kej za delat čez zimo :naughty: Tako da če se boš odloču da boš prodaju mi piši na PM in se kej zmenva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesec nazaj sem kupil Ktm 620 egs in me zanima kaj je tale "knof" na uplinjaču? Chok vem da ni ker ga imam na balanci :whistle:

Drugo kar me zanima je pa, a je normalno da pri temu motorju nad 110-120 dalje začne balanco majat levo-desno da kr mal plešeš po cesti, in pri pospeševanju mam občutek kot da je spreden konc glih komi na tleh pa ne govorim zdej v orng pospešvanju ampak v nežnm da počas dubivaš hitrost, govorim pa v SM predelavi, in se mi zdi da je prejšn lastnik samo feltne zamenju. Da je to mogoče ker je motor premehek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem nevem kako sem lahko tole zamešu, :headbang: tko da prosim če uredniki zbrišejo ker ne paše v to objavo.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pozdrav,

jest pa rabim dele za pru konc vključno s špico geštela (vilice ali samo spodnji del teleskopov, armaturo s števcem in ključavnico, disk za super moto cap in še nekaj drobnarij)

V kolikor ne bom dobil delov pa bo naprodaj letnik 2007 Super moto cap, prevoženih 9000km z akrapovičem in širokimi platišči.

Ogle bo možen ko pridem iz bolnice.

LP

ŽIvjo...

Imam jaz, komplet okvir nov in komplet vilice amortizer zadnji ter zadnja nihajka+ zadnja strehca... če te zanima me pokliči na 051 642 462 ali na 031 389 510 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ej a kdo mogoce ve zakva mn na sprednjih vilcah spušča ole ? in to po celih vilcah od balance dol mi iz nekje vn teče pa nmorm ugotovit, k od fedrov ni k če ne bi blo bl spodi... ??

hvala

ej a kdo mogoce ve zakva mn na sprednjih vilcah spušča ole ? in to po celih vilcah od balance dol mi iz nekje vn teče pa nmorm ugotovit, k od fedrov ni k če ne bi blo bl spodi... ??

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo mogoce ve zakva mn na sprednjih vilcah spušča ole ? in to po celih vilcah od balance dol mi iz nekje vn teče pa nmorm ugotovit, k od fedrov ni k če ne bi blo bl spodi... ??

hvala

ej a kdo mogoce ve zakva mn na sprednjih vilcah spušča ole ? in to po celih vilcah od balance dol mi iz nekje vn teče pa nmorm ugotovit, k od fedrov ni k če ne bi blo bl spodi... ??

hvala

Na obeh straneh al sam na eni ? vrjetn so sli semeringi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vrhu in spodaj so o ringi ki ti tesnijo te pokrovčke. Vrjetn je to narobe. Tm k gre pa not pa vn so pa semeringi k pa tud radi spustijo. Najbolš si boš pa to predstavlou k boš razdrl vilce in vidu kako so sestavljene.

LP Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

alo, kaj je narobe, če mam motor ogret, in mam v višji prestavi v visokih obratih, ter ko spustim gas in stisnem kuplongo, padejo obrati, kar je logično, ampak motor se mi ugasne, razen če dodajam malo gasa, da ostane pri srednjih vrtljajih ?. Ni glih nevem kakšna težava, zna pa bit problem, če si na kakšni glavni cesti in ti motor ugasne.

mogoče razmerje bencin/zrak ?

lp marcel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, kaj je narobe, če mam motor ogret, in mam v višji prestavi v visokih obratih, ter ko spustim gas in stisnem kuplongo, padejo obrati, kar je logično, ampak motor se mi ugasne, razen če dodajam malo gasa, da ostane pri srednjih vrtljajih ?. Ni glih nevem kakšna težava, zna pa bit problem, če si na kakšni glavni cesti in ti motor ugasne.

mogoče razmerje bencin/zrak ?

lp marcel

alo, :D probi povečat štantgas, pa probi pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo par slikc od sobotne furce do Postojne =)...

370550239226310736665961.jpg240618476177616719682640.jpg258310476177692721578454.jpg

Fajn fajn, pa vidm da glede na to da mamo isti motor mava tud isti kombinezon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tole slučajno Berikov mgp? :P Ker če je mam tut js istga :D

je tako :) sj jst zelo opažam da ma ogromno motoristou tale kombinezon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn fajn, pa vidm da glede na to da mamo isti motor mava tud isti kombinezon :P

Ja sj opažam d ma velik motorjstvo Berikov MGP kombinezon...je pa res d je pomoje en najubodnejših pa dost kvalitetnih...=)

Popravljeno . Popravil dejansupermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop res je, jst sm ga lih zato uzel kr mi je biu zelo udobn in pa tud cenouno kr ugoden :) pa še fajn paše z motorjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ima kdo sprednji blatnik za sm-a

Lp Juš

ima kdo sprednji blatnik za sm-a

Lp Juš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo sprednji blatnik za sm-a

Lp Juš

ima kdo sprednji blatnik za sm-a

Lp Juš

Poklič u tomos koper majo 100 posto pa za male pare =D

ima kdo sprednji blatnik za sm-a

Lp Juš

ima kdo sprednji blatnik za sm-a

Lp Juš

Poklič u tomos koper majo 100 posto pa za male pare =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!