Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

žiu ej mene pa zanima kje bi se dal dobit batne obročke če kdo ve pa kolk prbližn so...k mi jih je spihal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim poveste kje bi lahko dobil za tomosa sm 125 Replica Cup sprednji in zadnji zobnik/verižnik oz. koliko zobnikov ima tako sprednji kot zadnji zobnik,da vem kakšno velikost kupiti.

mogoče kdo ve kje bi dobil gume za ta motor,dimenzije teh dveh gum so malo čudne in še nisem zasledil dve gumi takih dimenzij,da sta isti model.

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zobnike sprasujem zato,ker mi ni jasno kateri je pravi,prej ste prlep dva linka samo ma en 14 zob drugi pa 15 in ne vem kjer je pravi,če je sploh kjer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :D mpgoce veste kolk olja mora it v vilice?

mislm da 3-4dcl :)

 

 

Mi lahko prosim poveste kje bi lahko dobil za tomosa sm 125 Replica Cup sprednji in zadnji zobnik/verižnik oz. koliko zobnikov ima tako sprednji kot zadnji zobnik,da vem kakšno velikost kupiti.

mogoče kdo ve kje bi dobil gume za ta motor,dimenzije teh dveh gum so malo čudne in še nisem zasledil dve gumi takih dimenzij,da sta isti model.

Lp :)

Zobnike dobiš zihr tukaj: http://www.motonet.si/e-trgovina/ samo število zob (orig. 14 prednji) širino, pa še ene dve meri potrebuješ, za zadnjega pa isto lahko najdš tukaj in sicer ima 47 zob.

Pnevmatike dubiš takih dimenzij kar nekaj, recimo jaz imam trenutno metzeler sportec M5 ki so takšnih dimenzij, pa tudi kakšne dunlopke so zihr al pa michelin. Kje jih bi dobil? napiši na googla zihr se najde več ponudnikov, pa še cenovno boš videl kateri ti je najugodnejši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gume direct poglej majo vedno kej znizano

Js sm za mojo huso dubu ene 20€ cenejso diablo rosso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiu ej mene pa zanima kje bi se dal dobit batne obročke če kdo ve pa kolk prbližn so...k mi jih je spihal... :D

to pa na yamaho poklič pa reč.. jst sm tm naroču pa me je lepo 35€ koštal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledu za zobnike samo je tok različnih da ne vem kjer gor paše (samo za zadnjega ne vem) in sem šel do dveh mehankarjev pa oba pravta da zadnjega zobnika ni mogoče dobiti ne v Slo ne na hr.

prosil bi če kdo ve točno kateri zobnik paše na to zadnjo feltno da mi pošlje link oz. mi pove kdo ki je že menjal te dele kako je to izvedel. Klical sem pa na vse official Tomosove servise in nimajo čisto NIČ! ne vem kaj je fora,da nimajo rezervnih delov za 3leta star motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledu za zobnike samo je tok različnih da ne vem kjer gor paše (samo za zadnjega ne vem) in sem šel do dveh mehankarjev pa oba pravta da zadnjega zobnika ni mogoče dobiti ne v Slo ne na hr.

prosil bi če kdo ve točno kateri zobnik paše na to zadnjo feltno da mi pošlje link oz. mi pove kdo ki je že menjal te dele kako je to izvedel. Klical sem pa na vse official Tomosove servise in nimajo čisto NIČ! ne vem kaj je fora,da nimajo rezervnih delov za 3leta star motor...

a niso tomosi  letnik 2007?? se pravi da je to 6-5 let star motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je!

 

Zobnik pa najbolš kupt enga k prbližn gor paše pol pa dat enmu majstru da to zmontera gor. Tko bi jst naredu no, ker čist tapravga pomojem ne boš najdi. Mogoče se pa motm :P

 

LP Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam res. se opravicujem. Evo sm vse klicu in spet noben nc ne ve. js bi sam rd nou zobnik dau pa niti ne vem kjer bi saj prblizn gor pasou,ma ni ni frke ce je un vecji k je v "power kitu" k ma 50 al 52 zob. a mogoce kdo ve kaksen bi to biu zobnik da bi pasou gor?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa na yamaho poklič pa reč.. jst sm tm naroču pa me je lepo 35€ koštal :D

ja sm že šou ke pa nč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me zakaj mašina pri mojem tomosu tak "tul" pod srednjim obratim...ali je to normalno?

 

 

 

LP

Sliš se čist normalno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo

Zanima me kako bi Se dalo nafrizirat tomosa sm 125 replica cup?

Pelješ do prvega frizerja in izbereš samo striženje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!