Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Jaz sm hotel zmeriti, pa mi ni ratalo nekih natančnih merite dobit, tk da ti nisem odgovoril na pm.. kaj pa če bi na tomos pisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem jaka misli anredit repliko zunanjega lonca...samo izgleda, verjetno bi okvirne mere pomagale an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo okvirno, tista minimalna odstopanja niso problem. Zanima me samo zate ker bom dal Akrapoviču izdelat dušilc po meri, zato bom po vsej verjetnosti vzel ta izpuh za osnovo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, maš spodi, sm zle zmeru. AMPAK ne zanašaj se nato, prvo kot prvo sem v slabi svetlobi meru, drugič, slabo vidim ( :krneki: ), pa še to ne moreš vredu zmerit k je okroglo vse... Ozirmoma js ne znam zmerit. drugo bi blo če bi bil kvadratast.. :whistle: V vsakem primeru naj ti še nekdo izmeri! Aja, lahko pa se oglasiš in sam strokovno premeriš.. :P

post-9211-1181938219_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko prosim enega uporabnika Tomos-a SM 125, da mi izmeri dušilec izpuha, širina;globina;dolžina.

Hvala

se opravicujem za bedasto uprasanje, sam kje je tukej resonanca ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4t izpuhi nimajo resonance

ja vem to, mislu sm da je tisti izpuh k ga je jaka prlimu namenjen 2t masinam, ker ima on TDR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qurc pa tomos :headbang: :closedeyes: :trance_33_sleep: :rolleyes: :naughty: :krneki: :naughty: :unsure: :alien1: :alien1: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je nekje napisal kk se ga je zastonj vlil.. :whistle: Zato pa take komentarje piše an :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je tomos izgled všeč pa akrapo pa ker je taki ozki pa okretni pa to motorčič :D supermoto je zakon res :D enkrat bom mel oboje :P ampak malo večjo kubikažo...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je tomos izgled všeč pa akrapo pa ker je taki ozki pa okretni pa to motorčič :D supermoto je zakon res :D enkrat bom mel oboje :P ampak malo večjo kubikažo...

...od vseh vrlin ki jih ima tomos širina ni med njimi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je nekje napisal kk se ga je zastonj vlil.. :whistle: Zato pa take komentarje piše an :krneki:

jOOOOOOOOOOOOooj veš kok :slap: :slap: :slap: pizda se čudm sam seb da sm z kolesom do doma pršu :slap:

bivši sošolc meu 18 najeu kučo... tam ene 50 folka če ne še več... pijače ko dreka seveda use zastonj B) B) B) pa smo ga žgal tko kot že dolgo ne.... :wacko: :wacko: :wacko: sej zato jih je pa kr ene par ornk zakomeral :P no ja jst sm ga pa kr nesu :P

nene nč nimam proti tomosu čist hud motor... moj kolega je reku da bo najbrž ga kupu (oz. mu ga fotr oblubla ko konča šolo ... italjanščina popravc) no ja brez zamere nč tazga nism mislu :P :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo resonanco bom pustil original le izhodno cev bom dal povečat. Za dušilec pa bom vzel Akrapotov lonec, seveda bo narejen po meri kakor bo meni pasalo.

hehe

p.s.

NejcZ hvala za okvirne mere... ;)

Lp

Popravljeno . Popravil Jaka_yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič po naročilu.... na 2T motorju... hmmm :hmm:

Tut men se zdi mal čudn, sicer nvm zkaj glih akrapo če maš 100 drugih auspuhov za 2t in te pridejo xxx € manj :)

Sam če pa ma fant dnarja pa vole, pa naj kr :D

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič po naročilu.... na 2T motorju... hmmm :hmm:

samo dušilec je reko... moje mnenje... totalen nesmisel ker boš plačal tok da te bo kr glava bolela :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo dušilec je reko... moje mnenje... totalen nesmisel ker boš plačal tok da te bo kr glava bolela :headbang:

tudi jaz to pravim... pa še smešno bi zgledalo akrapovič na tej jajčki... rajši menjaj motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo okvirno, tista minimalna odstopanja niso problem. Zanima me samo zate ker bom dal Akrapoviču izdelat dušilc po meri, zato bom po vsej verjetnosti vzel ta izpuh za osnovo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opsa ...my bad :blush: :blush: ...se posipam s pepelom :ninja: :ninja:

daj te lahko jaz sem ravno prej nekaj skuro pa mam pepela kolko češ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!