Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Za pocen dnar se vse splača...hehe

kva je pa to pocen denar?? :blink: :blink: :wacko: denar ni biu nikoli pocen :grrr jst sm dou za điannellija (dušilc) ko ni biu po naročilu narejen ampak serijsko 24000 BSIT... jolly (dušilc) je tam okoli 40000 50000 BSIT... akrapovič te bo pa pomojem tud ene tok ko jolly pršu... uglavnm ne vem če se splača... itak pa nared kar češ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj maš še zmeraj not db killer :? :krneki: ?

Zdej še fotr mavo, ne to pa ne ono, mavo da mine pa ga dam vn :D

Sam kolk je pa kazn če te dobijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih hotu sm prašat zaka maš še zmer not... :D

ne sekiraj se preveč zarad plavcev...niso tolk brihtni, da bi pogruntal, da kj manjka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje mam negdo?

men piše neki druzga

tada a v podpisu imaš namerno "negdo" ?

napisano imaš namreč življenje je kot sex vedno te negdo jebe

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je zdej bol(ni blo mišljeno kot moški(sej mam pičko))!!!

da ne bomo :topic:

očitno nisi dojel kaj sem ti hotel povedati... lahko je nekdo... ampak nekdo, ne negdo :D no saj vseeno se opravičujem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno nisi dojel kaj sem ti hotel povedati... lahko je nekdo... ampak nekdo, ne negdo :D no saj vseeno se opravičujem :P

aja :headbang: my bed to bi že na zaćetku reku.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, danes smo pa nekej nenormalnega odkril :headbang: Za hec sem probal ključe frendovega Tomosa v mojem in DELA! Normalno se obrača, motor vžge, vse normalno! Pravtako obratno! :headbang: Ključa sta skoraj identična, nista popolnoma enaka, pa vseeno deluje. Mislim da to ne more bit tk, tk da če ma kdo kej pri tomosu vez nej javi naprej ker js zahtevam novo ključavnico! Stavim, da bi moj ključ deloval tudi pri motorju AbNormaln-ega in obratno! Tk pa res ne more bit no :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj naj za nekdo pove za športni filter če se splača pa cevke iz airboxa kam dat

Splača se sigurno, sem doma meril na svojem količino zraka v mešanici in se je brez originalnega airboxa kar precej povečala. Glede cevk ne vem. Pri mojem gre samo iz agregata v airbox. Tisto cevko pač dol vzameš pa zapreš lukno. Samo pri tomosu je problem, ko ni prostora za športni filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, danes smo pa nekej nenormalnega odkril :headbang: Za hec sem probal ključe frendovega Tomosa v mojem in DELA! Normalno se obrača, motor vžge, vse normalno! Pravtako obratno! :headbang: Ključa sta skoraj identična, nista popolnoma enaka, pa vseeno deluje. Mislim da to ne more bit tk, tk da če ma kdo kej pri tomosu vez nej javi naprej ker js zahtevam novo ključavnico! Stavim, da bi moj ključ deloval tudi pri motorju AbNormaln-ega in obratno! Tk pa res ne more bit no :angry:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha pa saj to ni več res :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

če še kdo omeni kako pomanjkljivost na katerikoli 2T italijanski 125ki naj se gre raje v kot kesat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, danes smo pa nekej nenormalnega odkril :headbang: Za hec sem probal ključe frendovega Tomosa v mojem in DELA! Normalno se obrača, motor vžge, vse normalno! Pravtako obratno! :headbang: Ključa sta skoraj identična, nista popolnoma enaka, pa vseeno deluje. Mislim da to ne more bit tk, tk da če ma kdo kej pri tomosu vez nej javi naprej ker js zahtevam novo ključavnico! Stavim, da bi moj ključ deloval tudi pri motorju AbNormaln-ega in obratno! Tk pa res ne more bit no :angry:

hahahahah, ja to pa je tomos ja, daj probaj dat kluče v staro apn-ko, jaz sn ziher da bi delala :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to je pa res edina stvar k je zdej orng RESNA, drugo je vse kul na motorju.. sam tole glede ključev pa tk res ne more bit an :headbang: Bolš da ne slikam ključa kak je.. k za kako omarco v garderobi al pa kej :D

Nejko, apn-ke nimajo ključavnice :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj si sploh kupo tomosa... od abnormalnega bi si sposodo ključ za par dni pa šel malo po sloveniji pa si domov pripelal gratis 5 totih motorčičev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm ga mel prej kot on.. :whistle: Lahko bi pa vzel ključ od Tommyboya :lol1: Ne ampak res.. tole gre pa takoj v ponedeljek na tomos. Če nebojo nč naredl.. pol pa nevem, računam na to da bodo! Hočm js novo ključavnico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!