Skoči na vsebino

motosvet.com nalepke?


Priporočene objave

:unsure: Jest pa že kuverto poslal :rolleyes:

;) Maš pa vseen dober izgovor, da mal pochataš s hostesami "kao za nalepko" :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blazdo ... a bodo nalepke???

ker podatke sm ti poslal na pm kot si rekel :rolleyes:

Hm, ne vem na ker PM si ti podatke poslal...na moj ne...

Sicer ti je pa že Noise povedal, kje imaš krasno priliko priti do nalepk....če ti pa slučajno ne uspe obiskat motosvetovih deklet na sejmu, potem mi pa ponovno napiši naslov.

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blazdo kaj te lahko prosim da mi pošlješ nalepke ker nisem uspel priti do motobuma (hotel sem jit z motorjem ampak je bil skos dež) :trance_33_sleep: ... če lahko prosim povej da ti dam podatke na pm :whistle: :worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blazdo kaj te lahko prosim da mi pošlješ nalepke ker nisem uspel priti do motobuma (hotel sem jit z motorjem ampak je bil skos dež) :trance_33_sleep: ... če lahko prosim povej da ti dam podatke na pm :whistle: :worship:

že to kar si tuki napisou, bi blo bolš če bi mu že na PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blazdo kaj te lahko prosim da mi pošlješ nalepke ker nisem uspel priti do motobuma (hotel sem jit z motorjem ampak je bil skos dež) :trance_33_sleep: ... če lahko prosim povej da ti dam podatke na pm :whistle: :worship:

Pošlji mi podatke na PM! Dobiš, ko se vas spet nekaj nabere, da ne bom lih vsak dan na pošti visu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Aha, jest pa vsak dan gledam u kaslc, če bodo pršle nalepke........... čakam, čakam čakam.......... al dočakam, al se pa načakam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji mi podatke na PM! Dobiš, ko se vas spet nekaj nabere, da ne bom lih vsak dan na pošti visu...

kako lahko eni na tako lahek način pridejo do nalepk, jaz sem se pa tako matral na štantu... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Aha, jest pa vsak dan gledam u kaslc, če bodo pršle nalepke........... čakam, čakam čakam.......... al dočakam, al se pa načakam :naughty:

Če mi ne boš naslova zaupal, bo obveljalo tisto ta drugo...Načakal se boš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa kapo imel motosvet.com - kje pa se to dobi? nalepke že imam - čas za nove poslastice za motosvetovce :010 O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi ne boš naslova zaupal, bo obveljalo tisto ta drugo...Načakal se boš :D

Ja no, sej sem pismo poslal, pa noter naslov :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka bi se še dal dobit kako? Jst bi mel dve. :trance_33_sleep: Da mal okrasim "konjička" ko ga dobim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem polepil 2 nalepki motosvet na motor in sicer na vsako stran eno. Zdaj pa mislim, da ker vam delam reklamo, si zaslužim, da mi izbrišete teh 50% opozoril, ki ste mi jih dodelili po nepotrebnem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka bi se še dal dobit kako? Jst bi mel dve. :trance_33_sleep: Da mal okrasim "konjička" ko ga dobim :rolleyes:

Hojla!!!

Jz bi se tud priporočal za eno ali dve , bi dal na avto, ker motorja trenutno nimam, kam se lahko obrnem oziroma na katerega od vas :unsure:

l.p. mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!