Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Tudi jaz iščem kakšne uporabne lampe za na rolbare.Sicer je na razpolago kar nekaj varijant z 55W žarnicami,kar pa mislim,da je za Varaderotovo elektriko kar malo veliko glede na to,da gorita že dve H4 halogenki,ki imata prav tako 55W,pa kakšna navigaija,radar detektor,...napisal sem da mislim-nisem pa ziher.

Zato raje iščem LED lampe,ki so manj potratne in še bolj opazne,kar je pa pravzaprav smisel teh luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater mu ......Zele sem se pa skor pokaku. Nikakor ne moren odvit osnega vijaka sprednjega kolesa. Prejšnji lastnik je to tak zategnu, da ga z meterskim podalškom ne morem odšraufat. Ma kir kako idejo, pa ne z vprašanjem če sem odvil one 4 vijake ki stisnejo os.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater mu ......Zele sem se pa skor pokaku. Nikakor ne moren odvit osnega vijaka sprednjega kolesa. Prejšnji lastnik je to tak zategnu, da ga z meterskim podalškom ne morem odšraufat. Ma kir kako idejo, pa ne z vprašanjem če sem odvil one 4 vijake ki stisnejo os.

lp

Pa šponaš u tapravo smer??trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif (se hecam) Vzam iz gedor T kos ,podaljške z obeh strani pa gasa!! Tapameten bo popustutongue.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ga z meterskim podalškom ne morem odšraufat. ...

Pa vzem dvometrskiga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš odšraufat morš sukat iz leve proti desni ne ???? :headbang:. Ja pametnejši popušča js še nisem nikol :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš odšraufat morš sukat iz leve proti desni ne ???? headbang.gif. Ja pametnejši popušča js še nisem nikol trance_25_naughty.gif

Od leve proti desni a ??? trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif Jo hočeš izvlečt v dveh kosih??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo najbolje,da ti nekdo "losa" zadevo na pištolo,ha,ha,...,ne samo zaradi moči pištole,dosti pripomore vibracija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami kos medenine. Nekdo naj ti vijak špona ti pa potolči po njem. Kakršnekoli vibracije občutno olajšajo reševanje takšnih zapletov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami kos medenine. Nekdo naj ti vijak špona ti pa potolči po njem. Kakršnekoli vibracije občutno olajšajo reševanje takšnih zapletov.

Eh sem se spomnu kak bom to rešu, tak ko na kolegovem avtu ko nisma mogla odšravfat kolesa. Rabš križ kluč, pa bom js šponu kolega bo pa po kluč križu speku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče že kdo vozil na Vari TKC 80 in Karoo(T)? Zanima me katere so boljše... bi rad zmontiral ene, ker za po blatu Anakee pa Tourance, še namanj pa TrailAttack, niso blesteče.

Pa še to, kolk je razlike med mašinama(pa tud v podvozju) med letnikom '03 pa '09? Zanima me pa zato ker dobiš novo v angliji za 7250€.

So pa cene gor kar konkretno nižje od naših, za mojo('03 brez abs) pri nas, dobiš gor '05-06 z abs(samo primerjava!)!

Je mogoče že kdo uvažal iz gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj :blush:

Zavorna tekočina: kdaj ste jo menjali, če ste jo, pa koliko se pozna. V service manualu piše menjaj na 2 leti!?

in če smo že temeljiti, kako jo zamenjaš v CBS napeljavi, ker je ločeno od prednje in zadnje napeljave(ali se motim :? )?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj :blush:

Zavorna tekočina: kdaj ste jo menjali, če ste jo, pa koliko se pozna. V service manualu piše menjaj na 2 leti!?

in če smo že temeljiti, kako jo zamenjaš v CBS napeljavi, ker je ločeno od prednje in zadnje napeljave(ali se motim :? )?

Zamenjat jo je enostavno samo prezračit je jebeno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj :blush:

Zavorna tekočina: kdaj ste jo menjali, če ste jo, pa koliko se pozna. V service manualu piše menjaj na 2 leti!?

in če smo že temeljiti, kako jo zamenjaš v CBS napeljavi, ker je ločeno od prednje in zadnje napeljave(ali se motim :? )?

Če imaš vakum pištolo gre zelo enostavno, drugače je pa malo več zafrkancije.

Jaz se ne grem več zafrkavat raje peljem na servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče že kdo vozil na Vari TKC 80 in Karoo(T)? Zanima me katere so boljše... bi rad zmontiral ene, ker za po blatu Anakee pa Tourance, še namanj pa TrailAttack, niso blesteče.

Pa še to, kolk je razlike med mašinama(pa tud v podvozju) med letnikom '03 pa '09? Zanima me pa zato ker dobiš novo v angliji za 7250€.

So pa cene gor kar konkretno nižje od naših, za mojo('03 brez abs) pri nas, dobiš gor '05-06 z abs(samo primerjava!)!

Je mogoče že kdo uvažal iz gor?

V mapi "splošno" imaš odprto temo "uvoz motorja iz Anglije" pa si tam preberi, da ne bo kateri moderator hud, če se tukaj razpišemo še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zavorno tekočino me bolj zanima koliko se pozna na trdoti ročice/bremzanju.(oziroma ali jo je dobro menjat- sam je še nisem pri nobenem motorju/avtu)

Pri vprašanju glede uvoza me pa matra razlika med letnikoma 03 in 09, ker bi menjal v primeru izboljšane mašine in podvozja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je s pritiskom te črpalke? JE nekje v okvirih originalne?

Če koga zanima imam na zalogi 2 originalni obnovljeni črpalki - 77 EUR/kos. Kontakti so obnovljeni oziroma zamenjani.

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je s pritiskom te črpalke? JE nekje v okvirih originalne?

Če koga zanima imam na zalogi 2 originalni obnovljeni črpalki - 77 EUR/kos. Kontakti so obnovljeni oziroma zamenjani.

Proizvajalec pravi takole,fantje iz Angleškega foruma pa zadevo priporočajo.Paše pa na še kar nekaj motorjev.

The pump has the following spec: Črpalka je spec naslednje:

Pressure: ~3psi ( ~0.2bar) Tlak: ~ 3psi (~ 0.2bar)

Debit: ~120 liters per hour Debetna: ~ 120 litrov na uro

Operating at 12V Delujejo na 12V

This matches almost all fuel pumps for carburetor engines. To ustreza skoraj vse črpalke za gorivo za motorje uplinjač.

Thepage mentioned above are explains many possible solutions withmodifications of the original pump or with possible replacement pumps. Strani, navedeni zgoraj, pojasnjuje več možnih rešitev, s spremembami prvotnega črpalke ali z morebitno zamenjavo črpalke. Asthe problem occurs also on the Africa Twin models I found that they fixthe problem very successful by replacing the pump with the Facet® Cube Fuel Pump part# 40105. Kot problem pojavlja tudi na Afriko Twin modelov, sem ugotovil, da se odpravite težavo zelo uspešno z zamenjavo črpalke z gorivom Facet ® kocke Pump del # 40105.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No končno sem se spravu neki na motorji nardit. Sklenil sem, da bom na motorju zamenju balanco, ker je originalna do konca butasta, ker je preveč zaprta in preozka. Najprej sem šol mal balanc pogledat in sprobat in mi je ful dobra od BMW GS1150, katerega ima MiNa. Balanco sem kupu in sprobu v Lousu in mi je najbolj odgovarjala enduro - cross balanca od FEHLINGA z širino 90 cm in višino 13 cm, črne barve, premera 22 mm, katero sem tudi kupu. In danes je sledila montaža. Zataknel se je že pri vijakih nosilca balance. En kreten pred mano je to tak zategnu, da nikakor ne odraufat. Pokličem MiNo, ki je kot ponavadi priskočil na pomoč in ker pametnejši popušča sva uspela vijak odviti. Končni razultat je viden na sliki, širina balance je sedaj 83 cm in je ZZZZAAAAAKKKKOOOONNNN!!!!! Jutr gremo pa sprobat še v realnosti, sam če bo vreme.

P.S Hvala tudi Letečemu, da pametne nasvete.

post-15839-125632286796_thumb.jpg

post-15839-125632288964_thumb.jpg

post-15839-125632291561_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!