Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Hvala, dajte mi še povedat katere gume mi predlagate za na varico.

Dunlop moto

Trailmax so za kaj ?

Continental moto

Lp

Prejšno sezono vozil Michelin Anakee 2, letos prešaltal na Continental Trail Attack. CTA ima dosti boljši oprijem na asfaltu in je lepše vodljiv, za makedam pa ni preveč whistle.gif (precej slabši od Michelina).

Mislim, da bom na teh gumah kar ostal dokler ne "izumijo" kaj boljšega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz bom verjetno kar ostal na Metzeler Tourance. Držijo kar dolgo, pa še navajen sem jih...

CTA se baje kar rabijo....

Popravljeno . Popravil japke
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist007:

Hvala, dajte mi še povedat katere gume mi predlagate za na varico.

Dobrodošel med nami!trance_27_notworthy.gif Upam, da se kaj vidimo!

Glede gum: Mislim, da nas ima največ Metzeler tourance EXP. Jaz jih imam že tretjič, le da so letos EXP. Morda so najbolj univerzalne!?

Po drugi strani pa ni več slabih gum (med temi, ki jih vozijo ostali).

Lp!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, dajte mi še povedat katere gume mi predlagate za na varico.

Dunlop moto

Trailmax so za kaj ?

Continental moto

Lp

Dunlop Trailmax D607 je dobra guma, samo zadnja se prehitro obrabi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist007:

Hvala, dajte mi še povedat katere gume mi predlagate za na varico.

Dobrodošel med nami!trance_27_notworthy.gif Upam, da se kaj vidimo!

Glede gum: Mislim, da nas ima največ Metzeler tourance EXP. Jaz jih imam že tretjič, le da so letos EXP. Morda so najbolj univerzalne!?

Po drugi strani pa ni več slabih gum (med temi, ki jih vozijo ostali).

Lp!

Iztok

kok si kaj zadovoljen z EXP?

Baje je super,samo obraba je bolj izrazita kot pri navadni...

ta teden morem neki nabavt...:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem malo prebral forum in bom za prvič kar Continental Trail Atack, naslednje bodo pa tele dulopke ki se po sredini ne obrabijo tako hitro. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem malo prebral forum in bom za prvič kar Continental Trail Atack, naslednje bodo pa tele dulopke ki se po sredini ne obrabijo tako hitro. :whistle:

Pri Trail Attack na vsak nacin poskusaj najt prednjo gumo, ki je narejena v nemciji!

Popravljeno . Popravil Dant3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Trail Attack na vsak nacin poskusaj najt prednjo gumo, ki je narejena v nemciji!

Made in Korea ampak izdelano v Continentalovi fabrki tak da ne vem v čem je razlika :?

Sem jih namontiral in imam enako mnenje kot Bors :OK:

motorist007 dobrodošel med Varo druščino pa upam,da imaš dost velik kufer da privlečeš plato Laškega u Braslovče :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Made in Korea ampak izdelano v Continentalovi fabrki tak da ne vem v čem je razlika :?

Sem jih namontiral in imam enako mnenje kot Bors :OK:

motorist007 dobrodošel med Varo druščino pa upam,da imaš dost velik kufer da privlečeš plato Laškega u Braslovče :P

LP

Pri dostih prednjih pnevmatikih narejenih v Korejski tovarni se ze pri novih pojavlja tresenje. Zato je bolje iskat tiste, ki so narejene v Nemciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si kaj zadovoljen z EXP?

Baje je super,samo obraba je bolj izrazita kot pri navadni...

ta teden morem neki nabavt...wacko.gif

EXP imam letos prvič. Lani sem dal gor Metzeler Tourance še stari model, čeprav se je že dobila nova EXPjka in to ravno zato ker, so se pritoževali nad obrabo zadnje gume (vse ostalo je bilo bp, baje). Letos sem pa prebral, da so pri Metzelerju, kljub temu da je bila guma dobroprodajna, gumo nekako ojačali na sredi, da se ne obrablja tako hitro, oznaka pa mora biti M. Delajo pa samo zadnjo zaenkrat.

Zaenkrat sem zelo zadovoljen!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem sfural na Vari prvovgradne Bridgeston, nato en komplet tastare Metzeler Tourance, nato Bridgestone zadaj in napol obrabljeno Tourance spredaj in zdaj sem montiral tanove EXP. Moram priznati, da je zame najboljši občutek dala Bridgestone.

Z zdajšnjo Medzelerko EXP imam probleme glede centriranja. Zdej gume sicer ne tresejo, pač pa jih pri spremebi nagiga zaniha levo-desno, kar v zavoju ne daje dobrega občutka. Bom še danes demontiral kolesa in jih odpeljal centrirat drugemu serviserju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj se obnese ta stara Metzeler Tourance, ravno letos sem jih zamenjal po 12.000 km stare so bile 4 leta pa se je še zmiraj odlično držale, torej zakaj bi odkrival toplo vodo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace je dal pa Dunlop ven nove cestno enduro gume tr91, samo bo potrebno se pocakat, da vidimo koliko zdrzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj se obnese ta stara Metzeler Tourance, ravno letos sem jih zamenjal po 12.000 km stare so bile 4 leta pa se je še zmiraj odlično držale, torej zakaj bi odkrival toplo vodo :whistle:

Tudi sam uporabljam Metzeler Tourance, že tretji komplet in nimam pripomb......ampak 4 leta in 12tkm... sayo to pa je nekam malo km za Varadero riderja :whistle::topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderisti pozor!

Če se je slučajno še kdo odločil za majico VARADERO naj mi pošlje PM ( velikost in barvo), ker jih bom danes pozno zvečer naročil. Pa lep pozdrav!:trance_27_notworthy:

Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam uporabljam Metzeler Tourance, že tretji komplet in nimam pripomb......ampak 4 leta in 12tkm... sayo to pa je nekam malo km za Varadero riderja :whistle::topic:

Če si v PENZIJI imaš malo časa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderisti pozor!

Če se je slučajno še kdo odločil za majico VARADERO naj mi pošlje PM ( velikost in barvo), ker jih bom danes pozno zvečer naročil. Pa lep pozdrav!:trance_27_notworthy:

Miran

Jaz vzamem dve črni, velikosti pa eno XXXL drugo pa M, Napise spredaj pa Sebastjan aka Scottie ter na tiso velikosti M napis Erika. Seveda pod motosvet.com

P.S. Motosvetovega znaka nikakor ne dobim dovolj kvalitetnega. Administratorji foruma mi ne odgovarjajo na maile...

Saj bo tudi tako dobro kot si si zamislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste prešaltal na majice.

Glede "navadne" TOURANCE gume pa takole. Zdrži precej kilometrov vendar v mojem primeru redko preko 140 km/h.

Takole se ji pozna 21kkm. Takšna je odšla je v zasluzena gumijasta večna lovišča.

ps, zadnjih 100 km z njo prevozil v družbi dveh "varaderistov".

post-7865-127308788924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zdajšnjo Medzelerko EXP imam probleme glede centriranja. Zdej gume sicer ne tresejo, pač pa jih pri spremebi nagiga zaniha levo-desno, kar v zavoju ne daje dobrega občutka. Bom še danes demontiral kolesa in jih odpeljal centrirat drugemu serviserju.

Obe kolesi ponovno centrirani. Prednjo gumo sva z mojstrom snela in jo pri ponovni montaži postavila v položaj "pika na gumi - ventil na feltni" in pri tem prihranila 1/2 prej potrebnega svinca. Tudi zadnja je zdaj zadovoljna z bistveno manjšo obtežbo.

Zdej pa samo še vreme počakat in stestirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe kolesi ponovno centrirani. Prednjo gumo sva z mojstrom snela in jo pri ponovni montaži postavila v položaj "pika na gumi - ventil na feltni" in pri tem prihranila 1/2 prej potrebnega svinca. Tudi zadnja je zdaj zadovoljna z bistveno manjšo obtežbo.

Zdej pa samo še vreme počakat in stestirat!

Itaq, vulkanizerjem se večinoma ne da paziti na to "malenkost" in nato pametujejo, da je vse skupaj neumnost in da ne pomeni bistvene razlike in ...bla, bla, bla.

Če bi ne bilo razlike teh pik NE BI BILO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes nabavil MRA vario tourig šipo. Givijeva mi je previsoka, upam da bo MRA "delala" tako kot mora. Nisem pa je še uspel zmontirat.

Pol pa stestirat in poročam!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da boš s šipo zadovoljen, vsaj jaz sem, je precej bolje kot original.:naughty:

Drugače pa, majice sem naročil. Ko jih dobim, se javim pa se dogovorimo za srečanje kamor jih bom pripeljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, vulkanizerjem se večinoma ne da paziti na to "malenkost" in nato pametujejo, da je vse skupaj neumnost in da ne pomeni bistvene razlike in ...bla, bla, bla.

Če bi ne bilo razlike teh pik NE BI BILO!!!

Drug problem so po moje "zmatrane" centrirke! Prvič sva montirala na piko, pa je pokazalo 110g svinca, potem je sledilo prestavljanje gume po obroču.......češ pika nima veze.....

Danes je delo opravil pooblaščeni serviser Honde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal letos prvič montirat gume mojstru vulkanizerju, ki je tudi sam motorist in gume centrira na ročni centrirki, postopek je malo bolj dolgotrajen ampak scentrirano je pa v nulo trance_40_thumbup.gif cena za vse skupaj pa je bila 12 €, seveda sem mu kolesa pripeljal snete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!