Skoči na vsebino

Yamaha TDR


race

Priporočene objave

Danes sem peljal odstranit blokade ven k ŠTERNu. Odstranil je samo blokado iz izpuha, ker jih drugje menda ni. Vsi ste rekli da so 3 blokade.

motor ima sedaj koncno 120.

Poklical sem se v ELISO in so rekli da ce hocemda bo motor sel 140 moram zamenjati izpuh,vplinjač,in nekaj na elektroniki!

Ali mi lahko kdo pove koliko blokad ima moj motor in katere naj odstranim???

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Meni gre 120- pa mislim, da ima še vse blokade notri. Mi je pa na servisu reku, da ma čist odprta verzija 25 KM.

Kero olje vi tankate notr?

Ali je normalno, da pri vožnji navzdol in pri zaviranju gori lučka za olje? Olja je pa še za 1/3 posode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo pa je ................pr olu ne šparat...............pa problemov nau spljoh!!!!!!!!! ;) :P :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm 2 mesca nazaj kupu Tdr yamaho letnik 95 z 30,000km in sm ze prevozu vec k 4000km sam in dela k urca. Motor je res lep brez praske mam tud kovcek. Motor je brez vsake blokade in naj bi imel 25HP. Po stevcu sm prsov do 155km/h (ravnina) sam v resnici pa je slo okol 144km/h k smo jo z avtom stopal. Problem je bil v tem da zmanjka prestav ker se motor v 6 prestavi zvrti do konca 11200 obratov to pa je ze globoko v rdecem polju. Bat je bil pri 24000km menjan in cilindre je se orginal nc puse...

Kdaj morm naslednic bat spet menat pa neki mal cudn zvok mi prihaja iz zobnikov al pa iz sklopke a ma kdo mikrofilme al pa service manual.

A kdo pozna koga da bi od njega lahko dubu rabljene dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi 9litri se da narest okol 150km poraba se pa vrti okol 4-6L men se je ze ene parkrat zgodil da mi je benza zmankal k sm mal pretiravu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ICE_MAN: Zamenji spredniji zobnik za kake 2, 3 zobe večjiga, pa boš pridobil na končni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm kupu TDR letnik 1998, 16.000 km. Tank ma 11l, se pa da narest okol 200 km.

Kaj je treba narest, da ma 25 KM?? A je treba tus avspuh menat. Mislm da je v avspuhu kr neki blokad(katalizator tud...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore.

verjetno bom kupu ta motor, pa me zanima kolko približno stane rabljen 2-3 leta star?

se da za 500 tisoč dobit kaj dobrega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm dubu letnik 1998- opisan zgorej za 550 ksit. Je pa brez praske, vsak ki ga vidi, misli da sem kupil novega. Lavfa pa kot urica! Zdej se v oglasniku prodaja en 98 letnik, pa 8.000 km, sam bo verjetn hotu met več kokr 500 ksit!

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm d smo tle sami "japonci" B) kar je prou... A ma grejo te mašine a, italijani pol tolk niso hvaljeni a?

Glede TDR in mojega skromnega mnenja ;) pa je tko:

1. Motor-špica

2. Drža na cesti-špica

3. Drža voznika-špica

4. Menjalnik-mal praska (lahko d samo na tej k sm jst pelu)

5. Gume-dovol dobre, sam kšn cestni profil bi bol pašu

6. Vetrna zaščita-lahko bi bla mal bujš glede na pokončno držo voznika

7. SKRATKA-zakon živalca

Mel sm pa to šanso d sm pelu odblokirano verzijo (150km/h) na 250km dolgo turco! Lepo je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kroker tvoja TDR je metalik temno modra ane?

Ne, moja je srebrno-rumena- njena slika je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Mam yamaho tdr 125 letnik 95 km ma 40 000km in sm letos pozim delu generalno nov bat nove lamele sklopke...... To je 2T motor in voda ti lohk tece zgor med glavo in cilindrom, kar je dokaj nevarno saj se ti gorivo pa olje ki je v zmesi meša z vodo. Ribnl ti ne bo takoj sam s časom se pa pozna na obrabi pa slekoprej bi tud ribnu. Bl je problem k se ti bo pregrev in ti bo zarad tega ribnu. Jst sm premal vode v hladilnik naliv pa se je isto dogajal. Lohk je sla dihtnga med blokom in vodno pumpo al pa semening v bloku ,ki loci olje od menjalnika in vodno pumpo. Nobena od teh stvari ni ok tko da to hitr zrihti k te bo zdele popravilo stalo nekaj tisocakov ko ti bo pa ribnu pa kr prstimi 60 000 pa bo se pocen ce bo tko.

Dihtnga med cilindrom in glavo je 2700sit vse ostale so pa okol 1000sit

Delo pa na yamaha servisih racunajo okol 5000sit/h tko da za tak popravilo bi naj dal 20 000 al pa se to ne, drgac so te nategnl!!!!!

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Js sm tut zdej kupu tdr-ja pa ma ba je še ventil zaprt(blokada)oziroma ni dokonca odprt motor gre 120km/h ka r se mi zdi mal mal vrti se pa 120km/h na 8.5-9000 obratov.zanima če kdo ve klk se vrti pr 140km/h?pa čr gre kom 140 pa ka je naredo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, TDRovci. Vidim, da imate pomanjkanje ločil, pa vam pošiljam tole: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

Ko zmanjka, pa povejte, bom ponovil vajo!

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

kot sm že napisu mam tdr-ja ventil je odprt do konca sam mi gre motor sam 120km/h sam pr visokih obratih zažčne neki "trokirat":(tak da se ne more motor do konca zvrtet.Mehanik mi je reko da mam zabit katalizatir v ausouhu in da bi mogu auspuh razrezat in vzet katalizator ven.A je kdo mel podobne probleme?pa ka je naredo?(prosm povejte)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebi slucajno katalizatorja vn rezu k bos vse zafuku k ti bo motor se slabs sov k prej pa grdo ropotal pa ruzil. Ce je to res kar ti je mehankar reku pol pjt v ita pa kup sam zadnji dusilec od raznih proizvajalcev za ene par jih vem rafal pa se ena firma je. Rafal je drugac francoski. Zadni lonec je okol 15ooo sit pa nc ne zagi pa sam zameni pa je mir. kok mas pa km pa ker ole tankas. Sam pomoje je kj druzga narobe k izpuh. men gre tdr 145km/h stopan s avtom stevc je pa skor 170 kazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!