Skoči na vsebino

Yamaha TDR


race

Priporočene objave

mene zanimaa če ma kdo kake rablene dela za yamaho tdr...nej mi piše na zs al pa tle pove kaj ima...al pa kak kontakt od kerga ki ima dele...nujno rabm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

kupim prednjo plastiko če ima kdo ali pa vse za pametno ceno .

prodam dele za yamaho tdr če rabi kdo od plastik do delujoče mašine elktronike pišite na pm LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Za kavico oddam Menual navodila za yamaho TDR 125

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo!

Ma kdo TDR-ko za po delih? bi rabu ene par kosu

pa če se da pište na PM

meni piši na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jz sm pred 1 mescom kupu TDR res ful fajn motor res sm zadovlojen. Ampak motor mi gre samo 110 največ torej so še blokade v avspuhu ( katalizator) pa sem danes peljal na avtoservis štern v kranju pa je reku majster da more on pač to razrezat pa poj dize naštelat pa da mu to cel dan dela uzame in da bi moral pri njemu motor pustit ene 2 dni. Cena? okoli 100€, a ni to mal drago?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pred 1 mescom kupu TDR res ful fajn motor res sm zadovlojen. Ampak motor mi gre samo 110 največ torej so še blokade v avspuhu ( katalizator) pa sem danes peljal na avtoservis štern v kranju pa je reku majster da more on pač to razrezat pa poj dize naštelat pa da mu to cel dan dela uzame in da bi moral pri njemu motor pustit ene 2 dni. Cena? okoli 100€, a ni to mal drago?

jas ti prodam izpuh za tdr brez blokad za malo denarja

pa ce se rabis kaksne dele me kontaktiraj na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo! moja tdr ima še katalizator v avspuhu in mi gre po ravnini 100kmh z brega pa 110kmh :(. Še kolega na 4 taktni hondi cbf 125 ima boljšo končno od mene (120kmh). V kranju pri serviserju štern za yamahe mi je serviser povedal da mi za 100€ odstrani blokado... Ali je vredno dati ta denar gre res motor toliko bolje brez blokade? ali je gdo od vas iz gorenjske, ki bi znal izrezat ta katalizator ven ali kakšen vaš kolega? Bom dobro plačal da mi to gdo nardi? Da me pa 4 taktni 125 prehti to je pa podn :surrender: . Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja gre gladko 120km/h po števcu po ravnini, po klancu navzdol do 130km/h, pa nisem odstranil nobene blokade. Če boš odstranil blokado v avspuhu bo vsekakor šla bolje, toda ne pričakuj drastične spremembe, mogoče + 5 do 7km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm... mogoče bi pa moral mal očistit zračni filter... da bi pol ene 120 letel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zračni filter ti ne koristi dovolj, nekateri si naluknjajo air box ampak samo zaradi boljšega zvoka. Jaz sem dal enkrat na svojo športni filter in je zgubla na moči v srednjih obratih 4000-7000 ampak končna je bila višja za 5km/h. Zvok je pa tudi bil nenormalno dober:) Mogoče bolje razmislit o menjavi celotnega izpušnega sistema:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A prodaja kdo izpušni ventil za Yamaho TDR? Rabil bi samo tisti del pri cilindru. Sem pogledal tudi na ebay-u, vendar nisem našel čisto nobenega rezervnega dela za ta motor kar me zelo čudi :?

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo sm novi na motosveti =)

uglavnm kupu sm mal prevelko spredno gumo ( dunlop trailmax 120/90-18 ) pa je zdej mal natsn z blatnikom, kšna ideja kaj bi se dal naredit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kero olje za mešanico mi svetujete za tdr 125? mam še katalizator v avspuhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha našel zlooo staro sliko. Da vidte kaj sem naredil iz TDR.ke, je bla predelana zaradi padca :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam namen zamenjati zraćni filter, z športnim pa me zanima če kdo ve koliko je premer originalenga filtra. pa kje se da nastavit dovod zraka.

hvala

LP JUŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam namen zamenjati zraćni filter, z športnim pa me zanima če kdo ve koliko je premer originalenga filtra. pa kje se da nastavit dovod zraka.

hvala

LP JUŠ

jas mam doma enega malosi e13, premer še morem zmerit, bil je pa na delorto 28 tak da če maš ta frgazer mislim da bi moglo pasat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!