Skoči na vsebino

Yamaha TDR


race

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

ve kdo kje biu laho kupil sklopko ?

LP Juš

Rabiš samo lamele? Jaz imam kompletne doma, so bile na servisu ven pobrane, ker je mislil, da sklopka ne dela, v resnici pa je bil motor zariban. Lamele imajo za samo slabih 11000km. Če te zanima jih lahko poslikam..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol me zanima cena smile.gif karkoli bi bilo bolje kukr mam pa zdej. sklopka šele čist nakonc,tzadn cm začn šele grabt in je zelo težko spelat če je mal klanca pa dva na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10€ kos - nove

jaz ti prodam komplet kuplongo za 20€ delovala je odlično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

kok kej kilometrov nardite z enim tankom, jst jih bogih 120km, pa ne vem zdej a to res tok pije al jst tok agresivno vozm surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zanima me če je že kdo namestil števec za bencin na tdr-ko, in če bi blo to sploh kako izvedlivo??

LP Juš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz nardim ene 170-160 kilometrov pol pa grem tankat pa mi kak liter mogoč 2 še ostane notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če bi kdo vedel kateri uplinjač je na TDR-ki letnik 96. in koliko so velke sesalne šobe

LP Juš 0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če bi kdo vedel kateri uplinjač je na TDR-ki letnik 96. in koliko so velke sesalne šobe

LP Juš 0

frgazer je mikuni 28 za mere pa nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če bi kdo vedel kateri uplinjač je na TDR-ki letnik 96. in koliko so velke sesalne šobe

LP Juš 0

če kdo rabi sesalne lamele,

imam še nove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima če kdo ve kako bi se obnesel mikuni 34, pa kok se to pozna na porabi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima če kdo ve kako bi se obnesel mikuni 34, pa kok se to pozna na porabi?

Na original motorju ( brez posebnih predelav se to ne splača ).

Za začetek spusti glavo na cilindru ( poliranje ), športn izpuh, membrane, izpušni ventil, če ga ma sploh, kanali...pol pa še gor fuknt malo večji fergi.

PS: Aja...poraba sigurno ne bo manjša ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima če kdo ve kako bi se obnesel mikuni 34, pa kok se to pozna na porabi?

u prejšnjem postu govoriš da ti velik pije

zdj bi se pa 34-ko gor dajau hahah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dalo malo več razložiti glede membran?

HM...kaj natančno boš pridobu z membranah? :) Odzivnost največ,mogoče kakega konja...mislm da jih ma kvasko na forumu na sx 125 in sicer ******** ( pozabu sm ime )

EDIT: Sm se spomnu:

http://www.vforce3.com/

V-Force3

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HM...kaj natančno boš pridobu z membranah? :) Odzivnost največ,mogoče kakega konja...mislm da jih ma kvasko na forumu na sx 125 in sicer ******** ( pozabu sm ime )

EDIT: Sm se spomnu:

http://www.vforce3.com/

V-Force3

pol se bi kr splačal tole umislt, kje pri nas bi se lahko to dobilo , (če slučajno kdo ve za kšno trgovino) , ubistvu me tut zanima kuku veš kera bo pasala, pa če je treba še kaj menjat?

hvala

LP Juš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se bi kr splačal tole umislt, kje pri nas bi se lahko to dobilo , (če slučajno kdo ve za kšno trgovino) , ubistvu me tut zanima kuku veš kera bo pasala, pa če je treba še kaj menjat?

hvala

LP Juš

Ebay najenostavneje...ali pa kakšna trgovina, ki nabavlja robo iz italije. Tudi razni majstri na črno, ti bodo zadevo zrihtali.

Kateri paše? Povprašaj za svoj model, mogoče ima še kateri motor isto mašino kot tvoj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay najenostavneje...ali pa kakšna trgovina, ki nabavlja robo iz italije. Tudi razni majstri na črno, ti bodo zadevo zrihtali.

Kateri paše? Povprašaj za svoj model, mogoče ima še kateri motor isto mašino kot tvoj :)

Lahko tudi tukaj naročiš: http://www.geiwiz.de/product_info.php?cPath=3&products_id=39908

To je sicer samo membrana se mi zdi, ampak učinek je pomoje isti. Pa pomoje je malo ceneje kot V-force3. Sem že naročal prek te strani, dobil v enem tednu, poštnina je 5€.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zanima me kje bi lahko dubil malo večji sprednji zobnik npr. 18 ali 17 zob original je 16

LP Juš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!