Skoči na vsebino

MotoVile of Slovenija


Nagaya

Priporočene objave

Vlozil bi pritozbo... Nagaya me ni omenila, da sem se pri paviljonu naslikal na kavico, kot sem obljubil.

pritožbi se ugodi

obrazložitev:

sem ga ujela pri zadnji kavi :grim

pouk o pravnem sredstvu:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in precej okroglaste oblike je, kot....hm  :hmm:  ... kot paviljon  :P

to je pa pol tko, kt un lokal, k se tut imenuje Paviljon? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlozil bi pritozbo... Nagaya me ni omenila, da sem se pri paviljonu naslikal na kavico, kot sem obljubil.

se opravicujem :blush:

na jutranji kavi se nam je z zvrhano mero potrpežljivosti in umirjenosti pridružil tudi ein :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pritožbi se ugodi

obrazložitev:

sem ga ujela pri zadnji kavi  :grim

pouk o pravnem sredstvu:

:hmm:

Wow... koncno ena pritozba, ki se je ugodno resila - le zakaj se tudi tiste pred zakonom ne morejo tako zlahka uredit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa pol tko, kt un lokal, k se tut imenuje Paviljon? :P

ja ja ja :kva2: a ti si ga tudi že videl? :kva2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ!!! :angry2:

:topic:

naslednja fura je kam?

mene ne bi motlo ce bi tole primorsko ponovili...glede na to kok malo se vozim tja doli :whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ!!! :angry2:

:topic:

naslednja fura je kam?

mene ne bi motlo ce bi tole primorsko ponovili...glede na to kok malo se vozim tja doli :whistle:

most na soči .....

ali....

kočevje......

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: most na soci vsec :) ......čez Idrijo smo rekli a ne?

...pol pa čez vršič nazaj :evilgrin:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: most na soci vsec :) ......čez Idrijo smo rekli a ne?

...pol pa čez vršič nazaj :evilgrin:

.)

:kva2: pejmo .... moja rit navija za Predel :P, pa še skok na Nassfeld ... da preverimo zimske predpriprave :kva2: .... vmes pohrustamo ene tiste nagravžne knedle v vanilijevi omaki, nazaj grede mal po ovinkih :SS in potli zavijemo še k Ančki na štruklje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: eno hitro oceno o kilometrini prosim.... pa astimeted time of trip :doze:

pa ..a to kr naslednji vikend al kaj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Vem da tule nimam kaj iskat, zato samo na hitro, zgolj v vednost in ravnanje:

Vrhnika - Logatec - Kalce - Idrija - Most na Soči - Kobarid - Bovec - Predel (I) - Rabeljsko jezero - Trbiž - Unterthor (A) - Hermagor - Nassfeld (I) - Pontebba - dolina Rezije (valle di Resia) - Uccea (SLO) - Žaga - Tolmin - Nova Gorica (I) - ob meji proti Trstu - grad Miramare (ogled - odprt do 19 ure) - Trst - Ankaran - Kozina - Senožeče - Postojna - Logatec - Vrhnika (517 km).

Eden mojih lepših enodnevnih izletov, vidiš lepo in raznovrstno naravo, različne pokrajine, ceste... pa glih za en dan se izide (tko na easy, vključno s hranjenjem, postanki, slikanjem, tankanjem, whatever... )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Vem da tule nimam kaj iskat, zato samo na hitro, zgolj v vednost in ravnanje:

Vrhnika - Logatec - Kalce - Idrija - Most na Soči - Kobarid - Bovec - Predel (I) - Rabeljsko jezero - Trbiž - Unterthor (A) - Hermagor - Nassfeld (I) - Pontebba - dolina Rezije (valle di Resia) - Uccea (SLO) - Žaga - Tolmin - Nova Gorica (I) - ob meji proti Trstu - grad Miramare (ogled - odprt do 19 ure) - Trst - Ankaran - Kozina - Senožeče - Postojna - Logatec - Vrhnika (517 km).

Eden mojih lepših enodnevnih izletov, vidiš lepo in raznovrstno naravo, različne pokrajine, ceste... pa glih za en dan se izide (tko na easy, vključno s hranjenjem, postanki, slikanjem, tankanjem, whatever... )

valda da maš tu kaj za iskat :) ....odganjamo samo modrijane <_<

men je vseš predlagana turca :) ......lahko jo pa tudi malo obšniclamo in skrajšamo če si kdo želi....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh mogoče bom pa še pičkica postal, .... Sukujive ideja nej švoh, sploh nej švoh, bi rekel, da gre za odlično koncipiran predlog. :OK:

ZtH! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh mogoče bom pa še pičkica postal, ....

ZtH! :blink:

Dandanes je vse mogoče ! Greš na kliniko pa ti zamenjajo spol ! Od doma greš kot stric, nazaj prideš kot teta ! Lahko ti zamenjajo pljučka, pa jetrca, pa ledvičke pa kaj vem kaj še vse ! No glave pa ne ! No in tu ... :oops:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem :doze:

za zadnji izlet most na soči...predel in tako dalje ..se kljukajte na pm ali pa tle not......

sle bi po vsej verjetnost v soboto 30. 7. da si bomo v nedeljo lahko polnile baterije za ponedeljek.....

načeloma se je še vedno izkazalo da ob 9h zjutraj skorajda ni prekmalu zato navijam za to uro tudi prihodnjo soboto....

glede na to da je za ljubljančane Paviljon zopet v smeri poti...predlagam da ga ožigosamo za izhodiščno točko....kofi pol ure pred odhodom..al tko nekak :doze:

če se komu zdi pot predolga..ipak je 500+ km jo lahko skrajšamo brez zganjanja panike in modrovanja....pa tudi odkljukamo in zberemo se lahko prez pretiranega odkrivanja tople vode....

fantje dobrodošli <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je pot lepa, pazit se je treba počitniških prikolic, avtdomov in tudi kak kamion se najde v soboto. Če pribremzam z morja do sobote se odpravim z klapo ki jo boste nabrale v prelepo soško dolino en lepših krajev v slo, vsaj zame. Upam da se vidimo, vreme pa bo k je šu stric Trontl dons na pop tv z marelo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da :)

mislim pa da bomo pot malo skrajšali, ker kandidati/ke neki zavijajo z očmi.... :doze:

lahko pa nardimo dve različici poti in se potem na licu mesta odločimo kdo po šel po keri? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da :)

mislim pa da bomo pot malo skrajšali, ker kandidati/ke neki zavijajo z očmi.... :doze:

lahko pa nardimo dve različici poti in se potem na licu mesta odločimo kdo po šel po keri? :hmm:

Lahko pa določimo vmesne postanke in se sproti odločamo. Jaz sem trenutno za ta dolgo varianto. Lahko pa se zgodi, da se mi po 300 km ne bo več dalo. In mogoče je še kdo taki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!