Skoči na vsebino

Hyosung GV250 Aquila + GT250 R


HHV

Priporočene objave

se podpišem (razen pod tisto z italijani ne)

mislu sem predvsem aprilije (kvarljivost, stroški, poraba...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu sem predvsem aprilije (kvarljivost, stroški, poraba...)

eeee to! to maš pa prow, to grčar js sm z tabo :OK: :OK: no res pa da je kr fajn šla... (200m po pa spet u garaži šraufow :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mogoče veste kako bi hyosuta 250 z 25 kw zabremzu na 11 kw, pa če se vm kej sanja kok to kej stane ?

Sm že gledu po forumu pa sm vidu neke "throttle kite" samo ni nič tazga za hyosuta :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mogoče veste kako bi hyosuta 250 z 25 kw zabremzu na 11 kw, pa če se vm kej sanja kok to kej stane ?

Sm že gledu po forumu pa sm vidu neke "throttle kite" samo ni nič tazga za hyosuta :BUA: :BUA: :BUA:

in kaj ti bo to pomagal? itaq ga ne smes z A-125-11kW furat... pr 18 pa itaq dobis do 25kW... tko da... WHY?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peshy boy si ti že prodal aprilio?

oh že septembra men se zdi, zj mam pa že skoz dt-jko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ti bo to pomagal? itaq ga ne smes z A-125-11kW furat... pr 18 pa itaq dobis do 25kW... tko da... WHY?

Zato ker bom februarja star 16, in je hyuso 250 čist mal dražji od 125 in pol sm mislu da se mi bl splača 250, ker je res čist mal dražji...

Zdej ne vem kaj je prou ker je grčar reku da lahko vozš tud 250 ccm motor ampak mora imet največ 11 kw

oh že septembra men se zdi, zj mam pa že skoz dt-jko

Pismu, se spomnem da sm hotu tvojo rs-ko kupt, sm ti že hotu aro prnest pa mi doma niso pustil...

Ah sej po en stran so mel prou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker bom februarja star 16, in je hyuso 250 čist mal dražji od 125 in pol sm mislu da se mi bl splača 250, ker je res čist mal dražji...

Zdej ne vem kaj je prou ker je grčar reku da lahko vozš tud 250 ccm motor ampak mora imet največ 11 kw

ja lahko woziš tut ta nowga kawasakija zzr 1400, sam mora bit zablokiran na 11kw :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prou stet bom zaceu... #3 k limam tale file sm gor... <_<

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj kompliciraš?

Kupiš 125ko se voziš z njo 2 leti, dobiš izpit za neomejeno, prodaš 125ko, kupiš motor,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj kompliciraš?

Kupiš 125ko se voziš z njo 2 leti, dobiš izpit za neomejeno, prodaš 125ko, kupiš motor,...

Jz sm razmišlu da bi kupu 250 z 25 kw ga zablokeru na 11kw(ampak to žal ni možno zarad izpita) in ga čez dve leti odblokeru in pridem najcenej skoz ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imej 125tko dokler ne dobiš neomejno ali pejdi delat za 250 izpit čez par let.........drugače razlika med 125tko in 250tko je v dimenziji batov vse ostalo je isto.

če kupiš rabljenga hyosota ti povme da so vsi različni hitrost, pospeški.........ker vsak k ga ima drugače vozi se z njim če recimo ( kolega ) ima letnik 2003 in ima komaj 4k km njegov motor proti mojmu je hudo slabši moj pa ima samo v 6 mescev 7k km..........razlog je da se mašina uleni......tako da pazi če kupuješ rabljnga ker niso vsi enaki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da vse popravt, sam gont je treba!

Moja Nessy je bla tudi lena na začetku ker jo je baba vozila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da vse popravt, sam gont je treba!

Moja Nessy je bla tudi lena na začetku ker jo je baba vozila

ma nsr-ke že tk nikamor ne grejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nsr-ke že tk nikamor ne grejo :P

ja?? glej res da so mal počasnejše od mitotov pa RSk brez blokad pa take fore... sam nsrka tut ni ravno počasna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn je da nabijate usi offtopic katera 125 je bolša ja.. :angry: :nono:

Mene zanima predvsem kdaj in po kaki ceni bo motor dostopen pri nas. Tak da če bojo kake informacije, ki so za ziher bi prosu da se napiše sem, ko bo kdo zvedu. U bistvu sm interesent za GT250R. Tko da upam na najboljše. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima predvsem kdaj in po kaki ceni bo motor dostopen pri nas.

Glede na dosedanji razplet teme boš tulele težko karkoli izvedel. Lahko pa narediš naslednje: obrneš se direkt na zastopnika, renomirano tvrdko

SAPLEX d.o.o.

recimo tako, da najprej pokukaš v njihov prodajni katalog in ugotoviš, da predmeta tvojega poželenja še ni not. Pol pa se oglasiš na njihovem naslovu:

Mariborska c. 29

2327 RAČE

SLOVENIJA

pokličeš ali faxiraš na naslednji cifri:

Tel.: +386 2 609 71 51

Fax: +386 2 609 71 50

ali pa emajliraš na naslednji emajl:

info@saplex.si

pa boš dolgo živel in ti bo dobro na zemlji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja?? glej res da so mal počasnejše od mitotov pa RSk brez blokad pa take fore... sam nsrka tut ni ravno počasna

hecam se no... sej sm se že wozu z nsr-kam pa so čist uredu motorčki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!