Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Mačica

Priporočene objave

ja ja ja ja ja :glare: vsi se posipajte s pepelom in podobnimi pripravami.

Jaša pa jaz sva bla sama, ampak se vam ni treba bat, sva pustla tam račun, kot da bi nas blo deset :grim (eh saj ne), pa še namesto Mirkota je delala njegova hčerka :devil: :naughty: (Škoda da je moj digič hin)

Mačica ti si pa kot vsak dober blagajnik s kešom od prejšnjega tedna zviznila :devil: :P :lol:

šalim se, šalim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica ti si pa kot vsak dober blagajnik s kešom od prejšnjega tedna zviznila  :devil:  :P  :lol: 

šalim se, šalim

Sem pač dober računovodja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa v petek sledi ponovitev. Bom imela ves denar s sabo. Pol pa da vas vidim junake ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa v petek sledi ponovitev. Bom imela ves denar s sabo. Pol pa da vas vidim junake ...

A-a. :nono: Ta petek mene ni, ker sem na dvodnevnem morju. :eek:

No saj lahko tisti keš zapravite. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v petek v Maratonu od 19.55 do 20.35. Pri sosednji mizi trije gosti, za šankom dva gosta. Mlada kelnerca ( :OK: ), nobenga motorista.

Zastonj sem se vozil 30 km po dežju tja in 30 km nazaj. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v petek v Maratonu od 19.55 do 20.35. Pri sosednji mizi trije gosti, za šankom dva gosta. Mlada kelnerca ( :OK: ), nobenga motorista.

Zastonj sem se vozil 30 km po dežju tja in 30 km nazaj.  :BUA:

:eek: ja kje si bil? jaz sem sicer prišel s standardno zamudo 10 min, ampak sem bil ziher od 20.10 do enajstih tam. Pol je pa prišel še Jaša. Ostali so sicer res nekaj štrajkali, ampak midva sva bla tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  ja kje si bil? jaz sem sicer prišel s standardno zamudo 10 min, ampak sem bil ziher od 20.10 do enajstih tam. Pol je pa prišel še Jaša. Ostali so sicer res nekaj  štrajkali, ampak midva sva bla tam.

Sedel sam za mizo zapuščen od boga in motoristov :cry: , s polliterskim kozarcem coca cole z radensko v roki. Kot ponavadi.

Pridem drugič v bojni opremi, da se ne sfalimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedel sam za mizo zapuščen od boga in motoristov  :cry: , s polliterskim kozarcem coca cole z radensko v roki. Kot ponavadi.

Pridem drugič v bojni opremi, da se ne sfalimo.

ja ja seveda ti kar vleti. jaz sem bil tudi v civilki, pa si me mogoče zato sfalil. je pa Jaša pol prišel v polni opremi (moker ko cucek :D ), ampak takrat si ti menda že odšel.

Pa mene si ziher videl - sem za šankom sedel pa kelnarci razlagal, kako se točen pir natoči. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja seveda ti kar vleti. jaz sem bil tudi v civilki, pa si me mogoče zato sfalil. je pa Jaša pol prišel v polni opremi (moker ko cucek  :D  ), ampak takrat si ti menda že odšel.

Pa mene si ziher videl - sem za šankom sedel pa kelnarci razlagal, kako se točen pir natoči.  :grim

E pol pa si res bil tam. Imaš kozjo bradico? En tak je res delal doktorsko dizertacijo okoli pir avtomata. Škoda, da nisem skapiral kam spadaš. Vem za drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E pol pa si res bil tam. Imaš kozjo bradico? En tak je res delal doktorsko dizertacijo okoli pir avtomata. Škoda, da nisem skapiral kam spadaš. Vem za drugič.

Jep. Korekt. :grim To sem jaz. Pira pa ni znala pupika vredu natočit, pa sem ji malo pomagal z nasveti. Ampak se je potem izkazalo, da je Mirko pozabil sod zamenjat in sem se odločil za ustekleničeno izvedbo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oohhhh  :wub:  samo da sem vaju skupaj spravila in sta se pomenila  :wub:

Pupa ajde oladi, ...

Bo še kdo dobil napačni vtis o nas.

Vseeno pa hvala za pomoč. Maš nekaj v dobrem pri meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta petek sem delal naslednji pa pridem.V soboto sem srečal mačico v Gajševcih zvečer pa je pobegnila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta petek sem delal naslednji pa pridem.V soboto sem srečal mačico v Gajševcih zvečer pa je pobegnila

Naju pa zvečer nisi vido? :angry:

Saj jaz vaju tud ne bi, če tamala ne bi tak lepo pozdravla, pol pa preden mi je prišlo do one ene sive celice, pa... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo za vikend k Kurentom  :D ?????

O ti bokca, toti vikend so pa Kurenti

Čist podabu. Valjda da gremo. Samo bom verjetno šla šele zvečer. V Gajševcih sem po vožnji šla domov, pol pa sem hotla zvečer prit nazaj, pa se mi več ni dalo. Stigmata, daj ti mene malo zvrcni drugič. Aja pa zment se mormo, da gremo skupaj tja. Sami mi je dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta petek sem delal naslednji pa pridem.V soboto sem srečal mačico v Gajševcih zvečer pa je pobegnila

Ti samo pridi. Mamo še kar nekaj denarja za zapit. Čeprav Mirkota menda še vedno ne bo. Sicer pa se prejšnji teden prisotni niso preveč pritoževali nad postrežbo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa se prejšnji teden prisotni niso preveč pritoževali nad postrežbo :D

Niti najmanj. :grrr :whistle:

Sicer pa za ta petek javljam svojo odsotnost, ker grem čez vikend malo rokavčke pa šlauh sprobat, če še dihtata :grim

sicer pa tipično - ko me ne bo, takrat se bote spravli skupen keš zapijat. :doze:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti najmanj.  :grrr  :whistle:

Sicer pa za ta petek javljam svojo odsotnost, ker grem čez vikend malo rokavčke pa šlauh sprobat, če še dihtata  :grim

sicer pa tipično - ko me ne bo, takrat se bote spravli skupen keš zapijat.  :doze:

Če bi se prikazala prejšnji teden, bi bilo malo kriza, ker bi samo trije morali vse zapit ;)

Kje pa se pravzaprav Wind skriva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se prikazala prejšnji teden, bi bilo malo kriza, ker bi samo trije morali vse zapit ;)

Kje pa se pravzaprav Wind skriva?

trije? :eek: ne ne, ti bi bila samo plačilna - tolko keša pa tudi ni ostalo :lol: :whistle:

windek pa se od nedelje dalje s svojo barkačo gor pa dol po jadranu vozi.

laki bastardo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trije?  :eek:  ne ne, ti bi bila samo plačilna - tolko keša pa tudi ni ostalo  :lol:  :whistle:

windek pa se od nedelje dalje s svojo barkačo gor pa dol po jadranu vozi.

laki bastardo.  :devil:

Trije: Pirrulz, Jaša, Lobo :lol: :lol: :lol: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naju pa zvečer nisi vido?  :angry:

Saj jaz vaju tud ne bi, če tamala ne bi tak lepo pozdravla, pol pa preden mi je prišlo do one ene sive celice, pa...  :whistle:

sem verjetno bil zagledan v kakšno.....yamaho.Se opravičujem ,saj mačice tudi nisem pravi čas opazil pa me je lepo po štajersko skurcala,češ da jo ignoriram.pa nisem nalašč ,se opravičujem :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ti mene vedno najdeš?

.................... In po 100 km vožnje po dežju sem imela poln kufer. Tak da me res ni bilo. Se posipam s pepelom.

Ja mačica, bi si zaprla kufer, pa ti ne bi voda noter tekla......

:lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem verjetno bil zagledan v kakšno.....yamaho.Se opravičujem ,saj mačice tudi nisem pravi čas opazil pa me je lepo po štajersko skurcala,češ da jo ignoriram.pa nisem nalašč ,se opravičujem  :huh:

Haloooooooooooo

Zakaj pa si si ti nick spremenil? In a si dobil moje dovoljenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhaha kak ga treska tu naokoli. letim hitro kable ven s štekarjev vlečt. tega feršterka pa res ne dam nekim strelam. :ninja: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!