Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

ja sej...ko je gonja s strani istospolnikov za sprejemanje istospolnih zvez...se pojavijo take statistike z "močnimi" procenti....nič novega :doze:

in lahko napišem oceno, da če je 40% to počelo z nekom istega spola in, da je med temi, ki so odgovarjali vsaj 50% takih, ki so všteti v teh 40% vseh...lahko mirne duše prištejemo tem 40% še 20% in jih rata minimalno 60%. evo pa imamo večino pedrov in lejzbik v narodu in primeren procent. :SS

anglija=pederland. :SS

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vednost in razgledanost !

v angliji je raziskava pokazala da je 40% maldoletnikov imelo prvo spolno izkušnjo z istospolnim partnerjem !  O:-)

Da ni mogoče razlog tega v tolerantni družbi, ki ji je to normalno, sprejemljivo.

Če gledam isključno iz sebe...spoznam fanta, ki bi mi povedal da je imel prvo spolno iskušnjo s fantom....hm...hvala za sodelovanje in več sreče prihodnjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso predsodki, ker če bi se kaj takega zgodilo tebi...bi mi bilo vseeno v bistvu čist vseeno, po vsej verjetnosti blazno smešno...pač poslušam samo sebe, ko gre za izbiro partnerja...in ta detaj pač pri MENI ne gre skozi in bi mi bil moteč. Preko sebe pa ne morem in niti ne nameravam.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar, ko pomislim...YAMAHI je ime Bulldog...

Ali sem sedaj biseksualec???

sodomist?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vednost in razgledanost !

v angliji je raziskava pokazala da je 40% maldoletnikov imelo prvo spolno izkušnjo z istospolnim partnerjem !  O:-)

prvi grupni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vednost in razgledanost !

v angliji je raziskava pokazala da je 40% maldoletnikov imelo prvo spolno izkušnjo z istospolnim partnerjem !  O:-)

Meni pa je sotrpin v nekdanji JNA, gospod M.S. iz sela S***ci kod Z*******ića zaupal, da je imel prvo spolno izkušnjo z ovco. Tik pred vrhuncem je živinče neotesano hotelo pobegniti v grmovje, tako da si je fant do krvi ogulil kolena. Prvič menda vedno malo boli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledam isključno iz sebe...spoznam fanta, ki bi mi povedal da je imel prvo spolno iskušnjo s fantom....hm...hvala za sodelovanje in več sreče prihodnjič.

spolna izkušnja ni= spolni odnos !!! :angry2:

ti pa ga kar vprašaj :P komu ga je prvo pokazal..... itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predsodki, predsodki.............

Ne bom cele tema bral. Sem jih gledal tele pederajse, ki so se v soboto dopoldne vozili na dveh kamionih po LJ in delali gužvo.

Navijali so neki techno in plesali in se sami sebi zdeli imenitni.

Jaz sem se pa spraševal in si probal razložiti, kako da teh fantov ne zanimajo kakšne lepe, mehke, nežne, gladke, vlažne golice. Pa sej ne moreš verjet :slap: :slap: :slap: :slap:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom cele tema bral. Sem jih gledal tele pederajse, ki so se v soboto dopoldne vozili na dveh kamionih po LJ in delali gužvo.

Navijali so neki techno in plesali in se sami sebi zdeli imenitni.

Jaz sem se pa spraševal in si probal razložiti, kako da teh fantov ne zanimajo kakšne lepe, mehke, nežne, gladke, vlažne golice. Pa sej ne moreš verjet  :slap:  :slap:  :slap:  :slap:

Tadej

Bi moral biti jako dobre volje, ker zate več ostane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spolna izkušnja ni= spolni odnos !!!  :angry2:

ti pa ga kar vprašaj  :P komu ga je prvo pokazal..... itd.

OK...vzamem nazaj ...torej je definicija...spolne izkušnje zelo širok pojem in torej je taka anketa zavajujoča, in popolnoma brez vrednosti in nima nikakršneveze z prikazovanjem homoseksualnosti kot nekaj kar se je zgodilo 40% procentom angležev...v bistvu sploh nima nobene veze z istospolno usmerjenostjo ampak se je znašla tu.. :? kar tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, lezbače te pa ne motijo ... samo pederajsi  :hmm:

:devil: vse zapret v celice in in jih tuširat s plinom!!!!!!!!!! :devil: :devil: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa spraševal in si probal razložiti, kako da teh fantov ne zanimajo kakšne lepe, mehke, nežne, gladke, vlažne golice. Pa sej ne moreš verjet  :slap:  :slap:  :slap:  :slap:

sj jih zanimajo gladke ritke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne... samo bi bilo pa zabavno, da malo razrečimo vrste...... ;-) :devil:

Zanimiv podpis imaš, glede na svoje izjave :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

live and let die

ta bi bil bolj primeren :ninja:

Shag and let them be shagged ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti resno misliš, da jaz resno mislim??

:slap:

:nono:   :grrr

Ob vsej tvoji strpnosti ne bi niti pomislila, da se lahko šališ o takih zadevah :xx:

Kaj pa če se vsi ostali šalijo??? :alien1:

Pupa bi rekla, da se iz takih zadev ni za šalit!!! :ninja:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. bilo je napisano ironično...... uff... podnapise rabim spet......

Vedno ... ne spet .... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!