Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

Jaz pa mislim da so fantje že v osnovi v veliki prednosti... vzgoja.. da sploh ne omenim fizičnih sposobnosti... :)

Ampak tako pač to je. Če imaš željo (ne pozabit taleta) pa lahko narediš skoraj vse.

Kakšen pa ima posameznica odnos do svojega početja, oz. kaj je njena motivacija, pa ni odvisno od spola ampak od vsebine v glavi. :)

LP,

Teja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim da so fantje že v osnovi v veliki prednosti... vzgoja.. da sploh ne omenim fizičnih sposobnosti... :)

Ampak tako pač to je. Če imaš željo (ne pozabit taleta) pa lahko narediš skoraj vse.

Kakšen pa ima posameznica odnos do svojega početja, oz. kaj je njena motivacija, pa ni odvisno od spola ampak od vsebine v glavi.  :)

LP,

Teja

:worship: :worship: couldn't agree more...... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!! Teme nism odprla da bi razpravljali o zenski manjvrednosti na motorcku, amapk cist zato ker se mi zdi zanimivo kej slist od drugih voznic...

Emm - ce si bejba motor kupi zato da bi nanj dobla tipa - hja, njena stvar. Ene si pac tlacijo silikon v joske, pa oblacijo seksi cunjce,... stvar taktike ;)

Ze vedno pa drzi da te ljudje bulijo... ko das dol celado. Jebat ga.

Tud to drzi da so druzbena pricakovanja se zmer zelo omejujoca - zenske v moskih domenah so se vedno precej "fascinacija per se" ampak vseeno se mi pa zdi, da gre na bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni manjka se par ur do izpita. No pa me zanima kaksen motor priporocate motoristke za zacetnice?

Yamaha ybr 125 ccm, priporočam ga vsakemu začetniku, malo denarja, majhna hitrost, za spoznavanje prometa okoli nas odlična zadeva.

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni manjka se par ur do izpita. No pa me zanima kaksen motor priporocate motoristke za zacetnice?

ne bi ti uporabila iskalnik in malo prebrala doticne teme.... :grim

da ne bo spet se ene debate kaj lahko/sme/je zmozen zacetnik voziti (ali ne). :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sm mislila na kej mocnejsega od 500 ccm naprej, ker tud izpit delam za neomejeno, pa namen se mam vozit s klubom, tko da jim bom s 125ccm težko sledila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristke ne rabijo svoje teme na MS, včasih pa nebi škodlo če bi imele svoje ceste :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janis:  :rtfm:

to ni tema kaj bi kdo zakaj priporocal komu.

No se opravičujem!

motoristke ne rabijo svoje teme na MS, včasih pa nebi škodlo če bi imele svoje ceste

Pa 90% motoristov prav tako :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prow kul videt žensko na motorju. Še posebej zato, ker so svojo željo tolk daleč pripeljale kljub (verjetno) negodovanju okolice. Če se zna pelat, pa še tolk bolš. Ravno zadnjič sem za eno pelal, in je blo fajn videt, kako je vse hršalo čez ovinke. :OK:

So bile, so in bojo babe na motorju vedno atrakcija, kenede? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So bile, so in bojo babe na motorju vedno atrakcija, kenede? :yes:

Ni lepšega kot ena napeta rita(ženska :rolleyes: ) v usnju, če je pa še za balanco pa sploh dobro :yea2: . Motoristko/e v vsako slovensko vas :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So bile, so in bojo babe na motorju vedno atrakcija, kenede? :yes:

narbolš si je eno tako vjagat pa domov zvlečt lahko vedno vidiš, kaki cirkus ti taka atrakcija zna delat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prow kul videt žensko na motorju. Še posebej zato, ker so svojo željo tolk daleč pripeljale kljub (verjetno) negodovanju okolice. Če se zna pelat, pa še tolk bolš. Ravno zadnjič sem za eno pelal, in je blo fajn videt, kako je vse hršalo čez ovinke. :OK:

So bile, so in bojo babe na motorju vedno atrakcija, kenede? :yes:

Ja, sem vidla ze kar nekaj bejb, ki so profesionalno polagale ovinke :OK: pa tud precej tipov ki so bli leseni ko da bi meli kol v riti :lol:

Tko da (pa ne me zdej napadat cela moska populacija MS :rolleyes: ) - nekak ni odvisno od spola kako bos rokoval z motorjem, po moje. Sigurno ma kej zraven praksa, ce recimo ze iz plenic ven frcote vozis, amapk ni pa nujno da bos brez teh izkusenj cisti levak.

Zanima me, kaksne motorje kaj vozite? (vem da je bla ze ena tema na to, pa nisem nasla nobenega zenskega odgovora) Pocestnice, nagice, kravce? :)

Jst zacela z ER, zdej na FZ, pa nisem se najdla primernega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Golici :OK: bjonda Suzuki-1000, črna 750ccm ne vem katera znamka je bila! :worship: in so kar muško peljale. :yea1:

Ps: črna me je nekaj ogledvala!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: črna me je nekaj ogledvala!!! :lol1:

Saj te doma najbrž tudi? :)

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Golici :OK: bjonda Suzuki-1000, črna 750ccm ne vem katera znamka je bila! :worship: in so kar muško peljale. :yea1:

Ps: črna me je nekaj ogledvala!!! :lol1:

bi sem na golici in sem ju videl tebe pa ne kako to :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristke ne rabijo svoje teme na MS, včasih pa nebi škodlo če bi imele svoje ceste  :devil:

:004

Meni je prow kul videt žensko na motorju. Še posebej zato, ker so svojo željo tolk daleč pripeljale kljub (verjetno) negodovanju okolice. Če se zna pelat, pa še tolk bolš. Ravno zadnjič sem za eno pelal, in je blo fajn videt, kako je vse hršalo čez ovinke. :OK:

brez veze :mellow:

So bile, so in bojo babe na motorju vedno atrakcija, kenede? :yes:

še bolj brez veze :mellow:

Ni lepšega kot ena napeta rita(ženska :rolleyes: ) v usnju, če je pa še za balanco pa sploh dobro :yea2: . Motoristko/e v vsako slovensko vas :yea1: .

...:wallbash:...res..zivljenski presezek

Zanima me, kaksne motorje kaj vozite? (vem da je bla ze ena tema na to, pa nisem nasla nobenega zenskega odgovora) Pocestnice, nagice, kravce? :)

Jst zacela z ER, zdej na FZ, pa nisem se najdla primernega.

misim da je paleta mopedov ki jih vozijo deklice ravno tako pisana kot tista ki jo vozi moška populacija...

od 125-kubičnih mališanov pa do 1200 Gs-ov...

a če malce pogledaš naokoli vidiš da je zlata sredina u sedlu 600-kubičnih mopedov...vseh vrst.... :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na golici (ah, spet) ena teta, krepko sivolasa, na sport touringu neznanega porekla in pogumnim desnim zapestjem.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pravm pa tko, če ima ženska željo, da bi vozila motor, je to hvalevredno :OK: , sploh če pomislm, kako je lahko nevarno. Vsak ima svoje hobije, zakaj ne bi ženske počele enakih stvari kot moški ali pa še bolj ekstremne.

Veliko varnih kilometrov želim vsem motoristkam :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!