Skoči na vsebino

motoristke


vovin

Priporočene objave

Jaz sem se najprej vozila samo kot sopotnica, pa me je jezilo, ker nisem tako uživala kot vozniki motorjev.

Pa sem rekla, ni hudič, da tudi jaz ne bi mogla tako uživat.

Evo, pa imam zdaj svoj motor in ful uživam v vožnji. Nič druzga ni v ozadju. Če te pa še kakšen simpatičen motorist pogleda, še pa tolk lepš, a ne? :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem se pa krepko zamislil........

Kadarkoli se oblači v motoristično opremo, sem milo rečeno vzburjen

Ko jo slači......................uuuhhhhhhhhhhhh nebi o tem

Ko pelje pred mano in z občutkom prestavi ritko v ovinku...skoraj zapeljem naravnost

Dobesedno se v kolikor je možno največjem številu slinim po njej

Uživam, ko opazujem poglede okolice, ko sname čelado

Še bolj takrat, ko vidim začudene poglede, ko zalaufa motor in se odpelje

Sploh orgazmično pa je bilo,ko sem prisedel na njen zadnji zic........ :eek: :eek: ... :alien1:

Definitivno sem moška šovinistična svinja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem se pa krepko zamislil........

Kadarkoli se oblači v motoristično opremo, sem milo rečeno vzburjen

Ko jo slači......................uuuhhhhhhhhhhhh nebi o tem

Ko pelje pred mano in z občutkom prestavi ritko v ovinku...skoraj zapeljem naravnost

Dobesedno se v kolikor je možno največjem številu slinim po njej

Uživam, ko opazujem poglede okolice, ko sname čelado

Še bolj takrat, ko vidim začudene poglede, ko zalaufa motor in se odpelje

Sploh orgazmično pa je bilo,ko sem prisedel na njen zadnji zic........ :eek:  :eek: ... :alien1:

Definitivno sem moška šovinistična svinja

bodi priden pa povej, da bi bilo enako če bi se peljala s kolesom....

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi priden pa povej, da bi bilo enako če bi se  peljala s kolesom....

:doze:

:alien1: ................ to pa nikogar ne briga :fight2:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

briga...

v doborbit poante o enakosti <_<

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

briga...

v doborbit poante o enakosti <_<

Enakost bi dobila pomen samo v primeru.......če se njej dogaja isto.

Iz zaupnih virov vem, da se......torej je enakost že po defoltu na pravem mestu........

In sedaj naj še debatiram o drugih kolegicah motoristkah :hmm: .....bol da ne,ker lahko sam kako fašem....in to z več strani :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma meni je to malo nelogično Nagaya.. ne me narobe razumeti, nič te ne kritiziram, samo logično mi pa vseeno ni: odprla si temo Motovile, kjer SAMO ženske hodijo naokoli z motorji po raznih izletih, po drugi strani pa govoriš, da zakaj delamo razlike in kako lahko itd........ hudiča, če to ni delanje razlik..........

To je meni v bistvu še hujše predalčkanje, kot pa če en reče: lej babo na motorju, mater ma dobro rit, čeprav ženske pa niso ravno za na motor, sej še avta ne znajo vozt.....

se namreč same distancirate od moške populacije in na nek način izgleda, da so ženske druga kasta, ki se ne more primerjati z moškimi in se more posebej družiti....... enako koncept (meni osebno nelogičen) kot so Solo riderji........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW......nekako sem imel občutek, da je začetnica teme želela slišati, kakšne zanimive dogodke, morda tudi smešne in bizarne......povezane z dejstvo motorizma, druženja s civili, druženja z motoristi, druženje z mlajšimi, satrejšimi.......

Al pa v svoji zaplankanosti nisem pravilno dojel...... :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... enako koncept (meni osebno nelogičen) kot so Solo riderji........

Ne ti men koncepta SR...........tu ni kaj za razumet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če pa se one kot kolegice odločijo na skupne fuce.........bi bilo to lahko prej,da grejo mal izzivat kake take poglede :eek: ......... podobno kot če se bejba odloči za ekstremno globok dekolte in poleti naprimer v Mačka, 3M.....WE

BTW.......iza zaupnih virov vem, da so na takih ekspedicijah prisotni tudi humanoidi s priveskom med nogami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to sploh ne dvomim... sicer pa jaz nisem tista Klimbra, ki bi imela kaj proti s tem, če se punce skupaj dobijo in grejo kako furo, če se jih bolj tako pogleda, ko pride na 3M in da čelado dol in vidijo, da je ženska, da se moški slinijo na njeni ženski riti oblečeni v usnje na motorju, da se tudi one boljše počutijo, ko jih kak moški še bolj poželjivo pogleda, ko vidi, da je motoristka.... jaz s tem nimam problemov.....

kar se pa SR tiče..... ne bom se spuščala v te debate, ker sem že povedala, kaj si mislim........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motovile, kjer SAMO ženske hodijo naokoli z motorji po raznih izletih, po drugi strani pa govoriš, da zakaj delamo razlike in kako lahko itd........ hudiča, če to ni delanje razlik..........

To je meni v bistvu še hujše predalčkanje, kot pa če en reče: lej babo na motorju, mater ma dobro rit, čeprav ženske pa niso ravno za na motor, sej še avta ne znajo vozt.....

tema motovile je bila odprta zato, da bi se okoli "zenskih fur" kaj zgodilo....ker se od sedaj ni ....dokler se ni odprla tema...

kar ne pomeni da sem zagovornica delanja razlik.... :mellow:

zakaj zenske fure....ne vem...zelja je bila izrazena na vec koncih..meni ni jasna...

zakaj je bilo potrebno odganjanje zijal pa mislim da bi ti lahko bilo jasno.... :closedeyes:

in zakaj mi gre tale tema na jetra? zato ker se iz sicer popolnoma uporabenga vprašanja : kako se dekleta soočajo z motociklizmom, praviloma stvar prelevi v neko slinjenje nad zenskimi ritmi na mopedih, v šovinizem in drugo navlako...

na celem forumu ni ene uporabne teme, kjer bi lahko zacetnica nasla kakrsenkoli uporaben nasvet ....ker se, tko kot sem ze rekla, vse prelevi v neko slinjenje in dating service....in na koncu vse drsi zaradi obilice sline in nevemcesa......

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to sploh ne dvomim... sicer pa jaz nisem tista Klimbra, ki bi imela kaj proti s tem, če se punce skupaj dobijo in grejo kako furo, če se jih bolj tako pogleda, ko pride na 3M in da čelado dol in vidijo, da je ženska, da se moški slinijo na njeni ženski riti oblečeni v usnje na motorju, da se tudi one boljše počutijo, ko jih kak moški še bolj poželjivo pogleda, ko vidi, da je motoristka.... jaz s tem nimam problemov.....

Madonca......spet iz verodostojnih in zaupnih virov ti bom povedal en citat:

Rada sem z vami,ker me sprejemate kot človeka in ne kot objekt....WE

Le kaj je hotela povedati s tem :? :? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj nagaya... :headbang:

Sej to da vztrajaš pri svojem je pohvalno.. ampak samo do ene mere :doze:

No ja.. v odgovor na samo temo pa lahko rečem, da nikoli nisem rekel, da ženska ne more bolje vozit motorja kot moški, tako da so v mojih očeh popolnoma enakovredne motoristom B)

Seveda so pa zaenkrat še v manjšini in so kot vsaka redkost zato toliko bolj zanimive :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW......nekako sem imel občutek, da je začetnica teme želela slišati, kakšne zanimive dogodke, morda tudi smešne in bizarne......povezane z dejstvo motorizma, druženja s civili, druženja z motoristi, druženje z mlajšimi, satrejšimi.......

Al pa v svoji zaplankanosti nisem pravilno dojel...... :blush:  :blush:  :blush:

Mislim da si...

Link na mojo zgodbo (je v hrvascini)...

Spisek ;)

Je pa res, da sem zraven dala vec slik. Zalaganje ovinka, jaz prepotena na koncu dolge fure in tole poziranje na motorcku (ki so ga pol uporabli).

Pravi motoristi/tke so zasvicani, smrdeci packi in ne sexi disece deklice iz slik, ki vas bombandirajo iz neta :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in da bom vsaj delno fer ...

jest sem se zacela vozit naokoli pri 14ih z avtomatikom, pa smo ga hitro zamenjali za neko zvišano apn6....vecino tistih mizernih kilometrov je bilo seveda narejeno na zadnjem sedežu - zaradi vsesplošne varnosti je rekel Mr.B...

čez par let sem ugotovila da poba brez očal ne vidi nič...midva pa sva se naokoli vozila ne samo brez očal, ampak tudi brez celad.... :doze:

kasneje, ko sem na skrivaj naredila izpit za a kategorijo...na svoje stroške, ker se mi ni dalo pregovarjat s starši....za 18 rojstni dan nama je poba kupil MZ250 ETZ..legendarno :)...

le en problem mi je gves cas gubal čelo - nožni zaganjač. Prokleti hudič je bil bolj trmast kot jaz..... :blush:

po letu ali dveh sva mzja prodala in Mr. B je kupil xj500, čez par let ji je sledil VMax....čas ko sem ga presedela na sedežu sopotnika.....predolgo če me vprašate :doze:

predolgo tudi po mnenju Mr. B, ki me je nekega dne preprosto vrgel s sopotnikovega sedeža na moj lasten motorček.....

hvala bogu :) .....

še danes ga ne dohajam...

pa mi je čisto všeč tako :mellow:

letos sva se lepo ujeli z Nino....je prava Tzarica na cesti :wub:

vozim zato ker uživam...največ sama...obcasno v druzbi...a to praviloma ni voznja...bolj fijakanje :zzz: ....a je simpaticno.... :)

vozim tudi zato ker je prakticno....morda bom nekega dne koncept prakticnosti razširila z nakupom maksi skuterja...koncept uzitka za s selitvijo v gozd...enduro, ki me mika ze vsaj deset let..mogoce..če mi bodo noge zrasle do tal :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Sada znam, da nisam frajerica zbog toga jer vozim motor, nego zbog moje ljubavi prema motociklizmu..."

Teya, tole mi je blo pa še posebej všeč .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya......Slovenija 1000000000 points!!!!!!!!!!!!!!!

Bilo bi lepo.....upam si trditi,da tudi z več strani zelo zaželjeno, če bi podobno pisala tudi tu......na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še :topic: komentar za ledraste ženske riti: ženska rit je seksi, mopediranje je seksi, kombinacija pa je hočeš nočeš seksi v vsaki pregreti glavi šovinističnih moških svinj.. in lahko bentiš, kolikor hočeš, podzavest (hvalabogu) dela svoje.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je..... in jaz tudi rada pogledam moškega v leder opremi na motorju, ki mi je všeč... pa kaj..... če mi paše se sliniti, se bom pa malo slinila... saj se po svoji majčki navadno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

packa... :SS

:afro1: sej se hecam. meni osebno so motoristke prav fajn in sem vesel, da vidim babo ki vozi motor. priznam pa , da me stokrat bol stisne ko slišim o nesrečah motoristk... :( šovinizem al ne...malo :topic: v izraelski vojski se je pokazalo, da so v mešanih enotah žrtve večje kot normalno...prav zaradi moškiga"šovinizma" če se temu lahko reče...več tvegajo, da rešijo/pomagajo soborkam... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je..... in jaz tudi rada pogledam moškega v leder opremi na motorju, ki mi je všeč... pa kaj..... če mi paše se sliniti, se bom pa malo slinila... saj se po svoji majčki navadno :P

[/quoteSe strinjam stabo!!! :yea2: Ne vem pa kaj je narobe znami motoristkami da nas motoristi tko zviška gledajo!!! Pač nam tut paše mal ovinke podirat!!! ANE???? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!