Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Mene pa zanima če kdo ve kje bi lahko dobil zadnji blatnik za ER-6F, če se ga da kje naročiti?

Jaz sem ga kupil lani v Padovi,cena pobarvenega z vsem potrebnim za montažo 180 EU,Mislim pa če greš v Munchen na IMOT ga sigurno dobiš pa še ceneje bo,sicer pa se da vse naročit plačaš in ti pošljejo po pošti.Mk Nm gre v soboto 14.02.09 zjutraj ob 2.00 iz Nm v LJ (petrol Barje) smo ob 3.00 cena z vstopnico 40 EU več info na GSM:031/320877

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Pintarju v Kranju imajo samo od Puiga blatnik pa ni pretirano lep.Meni se osebno dopade od ermaxa ( spodaj ).Vprašal sem pri tc-motoshopu pa so mi odgovorili da mi tega blatnika ne morejo nabaviti.Ponujajo mi enega drugega.Kontaktiral sem tudi z Baraccudo v Italiji pa mi tudi niso nič kaj prav pomagali.Sem zainteresiran za kupnjo ampak ne najdem nič kaj pametnega.Vsaka inf. je dobrodošla.

post-11813-1233604835.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Pintarju v Kranju imajo samo od Puiga blatnik pa ni pretirano lep.Meni se osebno dopade od ermaxa ( spodaj ).Vprašal sem pri tc-motoshopu pa so mi odgovorili da mi tega blatnika ne morejo nabaviti.Ponujajo mi enega drugega.Kontaktiral sem tudi z Baraccudo v Italiji pa mi tudi niso nič kaj prav pomagali.Sem zainteresiran za kupnjo ampak ne najdem nič kaj pametnega.Vsaka inf. je dobrodošla.

...sorry ampak dobil si že nekaj informacij, pa se mi zdi, da si mal zbirčen.. :closedeyes: . jaz sem si ta blatnik izdelal sam - je objavljeno nekje v temi...

...ti pa svetujem, da v blatniku glej predvsem funkcionalnost in NE izgled... no vsaj to je bilo moje vodilo... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako Ferek, gledam prvotno na funkcionalnost, kupiti pa tudi ne morem nečesa kar mi ni všeč.Gledam da je blatnik in zaščita za verigo v enem kosu ter da blatnik pokriva čim večjo površino kar mi se zdi že omenjen tak.Baraccuda ima tudi ok blatnik vsaj po videzu sodeč.Bolha, zanima me cena in način dostave.A si ga ti nabavila od Baraccude.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga kupila kakšni dve leti nazaj, osnovna cena je bila enaka kot je trenutno navedena na njihovi strani (169) s tem, da mi je prodajalec naredil popust v višini davka, se pravi sem ga plačala nekje 135€ (carbon look).

Imaš pa na njihovi strani navedeno ceno poštnine v Slovenijo = 22€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naročil zadnji blatnik pri TC MOTOSHOP v Ljubljani. Cena je 170EU. :rolleyes:

Katerega si naročil.Ermax ali kaj drugega???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170e :headbang: To je verjetno original dodatna oprema? Na e-bayu se dajo poliestrske zadeve najt dost poceni. Npr:zadek 70 eur, bell pan 40-50 eur, blatnik 35-45 eur itd-vsaj kolker sem jst gledal za mojga. Je pa res da je te zadeve treba navadno še pobarvat pa mogoče še mal pripravt oz. dodelat/predelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170e :headbang: To je verjetno original dodatna oprema? Na e-bayu se dajo poliestrske zadeve najt dost poceni. Npr:zadek 70 eur, bell pan 40-50 eur, blatnik 35-45 eur itd-vsaj kolker sem jst gledal za mojga. Je pa res da je te zadeve treba navadno še pobarvat pa mogoče še mal pripravt oz. dodelat/predelat.

Pa zakaj takoj na nož. Ni vsak za to, da bi dodelaval/predelaval in barval oziroma mogoče nima časa.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj takoj na nož. Ni vsak za to, da bi dodelaval/predelaval in barval oziroma mogoče nima časa.

L.p.

Točno tako.Zakaj bi se matral, če pa se da original naročit. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem mislu kritizirat. Se popolnoma strinjam z vama da je najbol elegantna rešitev tko kot sta vidva nardila. Hotu sen zgolj opozorit koga, ki bi ga ta zadeva zanimala, pa nima denarja, da se da dobit tudi dost bol pocen pridet do teh stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne nosilce kovčkov uporabljate.

Doma imam že topcase Kappa K46, pa me zanima, če mogoče obstaja kak Kappin ali Givijev nosilec za ta kovček na er6.

Ali je bolje vzeti kar original kawasakijevega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne nosilce kovčkov uporabljate.

Doma imam že topcase Kappa K46, pa me zanima, če mogoče obstaja kak Kappin ali Givijev nosilec za ta kovček na er6.

Ali je bolje vzeti kar original kawasakijevega?

Obstaja vse... od kappe in od givija... poglej na njihovi WWW strani :rolleyes:

...sam sam kupil kar ob nakupu motorja givijev nosilec, veliko plato in kappa 49 l kufer. ...stranske nosilce sem izdelal sam ker sem nekak preračunal da za parkrat letno se mi jih ne splača kupovat. Na njih pa pritrdim wintexove tekstilne torbe... so slike nekje v temi... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne nosilce kovčkov uporabljate.

Jaz imam givijevga, sem ga kupil pri TC-MOTOSHOPU.Stane 55 Euro.

post-11813-1233777361_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Drosa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem mislu kritizirat. Se popolnoma strinjam z vama da je najbol elegantna rešitev tko kot sta vidva nardila. Hotu sen zgolj opozorit koga, ki bi ga ta zadeva zanimala, pa nima denarja, da se da dobit tudi dost bol pocen pridet do teh stvari.

še dobr da si napisal!

k glih to je to, kr sm sam študirov! Pa ne da ne bi mel za en bogi blatnik, sam se mi brezveze zdi dat npr 170 eur zanjga, če se ga da dobit za npr 50 eur pa mau svojga dela zravn. Pa 120 eur v žep! :D (al pa v tank...) ) Dobr, to pač pri takih manj pomembnih stvareh, kt je ta.

K eni smo pač taki tipi ljudi, da radi še mau svojga dela zravn vložimo, pa še uživamo zravn... (no, sam sm pa še vseen mau prelen, da bi ga šu čist iz nule delat, tko k ferek... :worship: ) ... aja, res pa morš met veselje, pa tud pogoje za to - če si kje v lublani v bloku najbrž težje kej sam nardiš, k pa če maš za bajto vsaj kšno delavnco al pa garažo z vsem potrebnim orodjem...

aja, pa še to: Kaj pa recimo od kakega druzga modela, a je že kdo probavu, če kater paše? oziroma da ga ni treba velik predelvat? Men ga je edn ponujal od tanove hornet za 35 eur, pa mi je že žal, k nism pogledu, če bi se ga dal tko zrihtat da bi pasal... :unsure:

Popravljeno . Popravil Kor13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da si napisal!

k glih to je to, kr sm sam študirov! Pa ne da ne bi mel za en bogi blatnik, sam se mi brezveze zdi dat npr 170 eur zanjga, če se ga da dobit za npr 50 eur pa mau svojga dela zravn. Pa 120 eur v žep! :D (al pa v tank...) ) Dobr, to pač pri takih manj pomembnih stvareh, kt je ta.

K eni smo pač taki tipi ljudi, da radi še mau svojga dela zravn vložimo, pa še uživamo zravn... (no, sam sm pa še vseen mau prelen, da bi ga šu čist iz nule delat, tko k ferek... :worship: ) ... aja, res pa morš met veselje, pa tud pogoje za to - če si kje v lublani v bloku najbrž težje kej sam nardiš, k pa če maš za bajto vsaj kšno delavnco al pa garažo z vsem potrebnim orodjem...

Je pa res še nekaj..

Včasih je lažje začet delat iz nule, kot popravljat neke polizdelke, ki so narejeni postrani in sploh ne pašejo na motor. Pa ga ne spraviš v sprejemljivo stanje niti če se na glavo postaviš.

Ni vedno rečeno, da če kupiš poceni, tudi prišparaš. Včasih samo denar vržeš stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso polizdelki-povečini so to izgotovljeni poliestrski izdelki z želkotom ter večinoma celo že v špricitu. Na nemškem e-bayu imajo skoraj vsi tudi TUV certifikat.Jih je pa treba navadno minimalno prilagodit motorju (sploh če so univerzalni) na primer, zvrtat luknje mogoč mal poliestra, pobarvat itd. Nikakor pa niso zviti in podobno. Zadeva, ki ima TUV bo 100% uredu. Osebno na e-bayu kupujem le od spletnih trgovin, kjer pa si lahko pogledaš tudi komentarje kupcev izdelkov in se do sedaj še nisem zaj...

Še enkrat poudarjam-seveda je najbolša možnost kupit originalni del in ne mislim nobenga kritizirat. Ampak z malo dela in iznajdlivosti so tele variante ravno tako dobre+prišparaš nekaj denarja (ki ga je pa v študentskem proračunu že tko mal :whistle: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso polizdelki-povečini so to izgotovljeni poliestrski izdelki z želkotom ter večinoma celo že v špricitu. Na nemškem e-bayu imajo skoraj vsi tudi TUV certifikat.Jih je pa treba navadno minimalno prilagodit motorju (sploh če so univerzalni) na primer, zvrtat luknje mogoč mal poliestra, pobarvat itd. Nikakor pa niso zviti in podobno. Zadeva, ki ima TUV bo 100% uredu. Osebno na e-bayu kupujem le od spletnih trgovin, kjer pa si lahko pogledaš tudi komentarje kupcev izdelkov in se do sedaj še nisem zaj...

Še enkrat poudarjam-seveda je najbolša možnost kupit originalni del in ne mislim nobenga kritizirat. Ampak z malo dela in iznajdlivosti so tele variante ravno tako dobre+prišparaš nekaj denarja (ki ga je pa v študentskem proračunu že tko mal :whistle: ).

Imaš prav ja. Vsak naj se odloči tako kot mu paše. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso polizdelki-povečini so to izgotovljeni poliestrski izdelki z želkotom ter večinoma celo že v špricitu. Na nemškem e-bayu imajo skoraj vsi tudi TUV certifikat.Jih je pa treba navadno minimalno prilagodit motorju (sploh če so univerzalni) na primer, zvrtat luknje mogoč mal poliestra, pobarvat itd. Nikakor pa niso zviti in podobno. Zadeva, ki ima TUV bo 100% uredu. Osebno na e-bayu kupujem le od spletnih trgovin, kjer pa si lahko pogledaš tudi komentarje kupcev izdelkov in se do sedaj še nisem zaj...

Še enkrat poudarjam-seveda je najbolša možnost kupit originalni del in ne mislim nobenga kritizirat. Ampak z malo dela in iznajdlivosti so tele variante ravno tako dobre+prišparaš nekaj denarja (ki ga je pa v študentskem proračunu že tko mal :whistle: ).

Ti lahko iz izkušenj povem, da kakšenkrat dobiš zvite stvari, nesimetrične, ki sploh ne pašejo nikamor.

Sicer pa, za primer:

Pokrov sedeža sopotnika za er-6n (ali pa f) od Barracude, lahko dobiš že pobarvan (čeprav so pri nas 2x zgrešili barvo, in to črno - enkrat je bila pomarančasta, enkrat pa rjava). V osnovi je tako slabo izdelana zadeva, da ga je treba s SAMOREZNIMI vijaki privit v spodnji del sedeža !!!! In priloženi so tako dolgi vijaki, da te verjetno pikajo v rit, če jih uporabiš. Sicer pa postane z dodatnimi modifikacijami zelo lepa stvar !!

Tako da, tudi pri nakupu takih reči od uveljavljenih proizvajalcev se velja vsaj malo pozanimat.

Popravljeno . Popravil hirabbit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model 2009 v moji garaži :)

LP vsem.

čestitke!

Velcome to the club!

...in zdaj se bom zadrl: če si začetnik ali povratnik TAKOJ NABAVI CRASH PADSE! ...čudno, da te ni že prodajalec spomnil nanje... :krneki:

teh 120€ boš prišparal ko ti bo prvič padel na mestu...

...SREČNO VOŽNJO! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!