Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

pred 3 minutami, Rogerg pravi:

pare na sunce pa je tvoj

Enkrat ja, zaenkrat pa raje še rinem v 7mo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mogoce kdo ve ce imajo starejsi in novejsi modeli isti radiator? rad bi narocu zascitno mrezo za hladilnik in ne upam ker nism zihr ce bo pasalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://evotech-performance.com/collections/kawasaki-er6n-motorcycle-parts/products/kawasaki-er6-2009-onwards-radiator-guard

najboljše na trgu

Citiraj

Evotech radiator guards fit like original factory equipment should, using the existing mountings and requires no modification to your Kawasaki.

Elegant in concept, the matrix is pierced with hexagonal holes to optimise airflow whilst providing maximum protection from road debris.

They have a remarkable strength to weight ratio and typically weigh between 250 and 400 grammes.

The guard is CNC machined from aircraft quality aluminium.

The radiator guards are finished in durable black powder coating and the kit includes any required fixings and easy to follow instructions.

The quality of our radiator guards is superior to anything that we have seen from our competitors and we are sure that you will be proud to have one on your Kawasaki.

So confident are we in the quality of our products, that we operate a 'no-quibble' returns policy if you are not completely satisfied.

A hole in your radiator will be inconvenient and very expensive, peace of mind is only one step away.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Jst bom spet eno pomoč rabil...

In sicer eno zanimivo zadevo imam, ne vem če je ok al ni.

Torej stojič pri miru motor ugasnjen na ravnini ni v brzini in nič bremz.

Ko balanco obrnem iz skrajno levo ali desno se na srednini malo ustavi. Torej ko je kolo naravnost se ustavi oz. ima tak mali odpor it v levo ali desno.

A je to normalno al mam jst kšn ležaj zjahan?

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja... Sem service manual gledal kako je skup sestavljeno pa sem zdej tud jst 100% da so ležaji...

Ah well, tega pa ne bom sam šfaufal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno en teden nazaj sem menjal krmilna lezaja na enem ER6n. Kljub temu, da je sam postopek na videz enostaven in na prvi pogled straight forward, to ni delo za domacega mojstra - rabis precej (dobrega) orodja, dvigalo, zanesljivega kolega in kar nekaj prakse. Tudi jaz priporocam Marinca.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se dobi mogoče kak digitalni merilnik hitrosti, da bi ga prklopu na način  kot prikazovalnik prestav ? :D 

moj l. 09  ma  tok majhno narjeno in na cagr da mi gre res na jetra, to je edino kar me moti na tem motorju.... mal  sm razvajen od versysa kjer se je res top videlo hitrost, lepo osvetljeno in veliki številki.....

prvi modeli so imeli digitalno, nevem kaj so šli to spreminjat ?  bi pasal  tastr števec oz. deloval na 09? 

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem malo guglal... in sta videt konektorja ista..

imam takega..

er09.thumb.png.b0a6b532bc90005797e84af1f04cbf49.png1574321845_er09(2).thumb.png.4e59381d87086e834a3797432d6476e2.png

 

tanov pa izgleda tako..

err12.thumb.png.73c3c519f239823be3e6a1074eea8d9d.pnger12.thumb.png.0954c8be4368d8a9d1a233802150f162.png

 

mislite da bi delal ok glede na to da imata isti konektor? to da ne pašejo vijaki za montažo vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, GregaSLO said:

Kje si pa nabavu lezaje?

Trgovina Gita Celje - specializirana trgovina za lezaje in tesnila. Je imel celo dva na zalogi. :)

Sta pa oba lezaja (zgornji in spodnji) enaka.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni, naj najprej povem da sem bolj "frišen" voznik motorja. V lasti imam ER6N 2009.

Ko sem šel po motor prodajalec ni našel zadnjih stranskih držal za sovoznika (nameščen je nosilec in kovček) in je rekel da mi jih bo poslal. Zdaj je okoli že 3 mesece držal pa še vedno ne najde (in jih tudi ne bo).

Zdaj me pa zanima če ima kdo od vas mogoče kakšne kje v kotu, za solidno ceno, ali pa kakšno informacijo kje bi kupil nove?

LP Tevž

IMG_20190818_163628.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, tewz187 pravi:

Pozdravljeni, naj najprej povem da sem bolj "frišen" voznik motorja. V lasti imam ER6N 2009.

Ko sem šel po motor prodajalec ni našel zadnjih stranskih držal za sovoznika (nameščen je nosilec in kovček) in je rekel da mi jih bo poslal. Zdaj je okoli že 3 mesece držal pa še vedno ne najde (in jih tudi ne bo).

Zdaj me pa zanima če ima kdo od vas mogoče kakšne kje v kotu, za solidno ceno, ali pa kakšno informacijo kje bi kupil nove?

LP Tevž

IMG_20190818_163628.jpg

poskusi na ebayu poiskat, drugače pa servis ti lahko naroči nove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, tewz187 pravi:

Opa našel nov offer na ebayu, in naročil! 

za koliko si dobil? to zna biti kar zasoljeno, ima pa enake sx1000, če se ne motim

ali boš dal zadnji kufer dol? ker sicer se lahko sopotnica primer za nosilce kovčka na strani, moja s tem ni imela težav, ko se je vozila, ni ročk pogrešala, mislim pa da ima @Rogerg drugačno rešitev, da ima montirano oboje, eno preko drugega :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!