Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ej sej slovenija je itak mejhna,tko da tistih 100km do ljubljane tut ni tok!

kwa je folk a ste za en piknik ta tedn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar mene pa miha takoj štej zravn :D za druge pa nevem čim več vs more pridt sam da ns na konc ne bo preveč pa bo zmankal čevapov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sej slovenija je itak mejhna,tko da tistih 100km do ljubljane tut ni tok!

kwa je folk a ste za en piknik ta tedn?

kdaj pa bi bil ta piknik? kr jz cez tedn ne morm ker delm :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja enkrat popoldne!!! nej vas čim več pride, nujno k zdej se bi mogl pa res že zment počas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes sir :D

Grčar kok folka pa lohk sprejme tvoja residenca? Pa jst ne mislm bit dolg če bo med tednom k delam pa morm ob 5.00 ustajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce bom tud jest reskerou pa prsu s cagivo.. ce bo ze prsla :glare: kok mislete da je velka sansa, da mene ustaujo pa uprasajo za izpit? :?

(maybe) C'ya :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte a še nimaš izpita? 1% da te ustavjo mene niso mojga bratranca tud ne pa sm se 2mesca na easy furu pa sm naredu 300km, moj bratranc clo 700km sosed je pa z varaderotom naredu mislm da clo 15.000km pa ga tud povohal še niso. Sploh dobr je da maš še dva frenda al pa enga da mata izpit pa da ti vozš zadnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Grčar, za piknik mene štej zravn .)

Drgač sm pa js naredu 3k km brez izpita, takoj nasledn dan k sm ga naredu so me pa ustavl kapsi (Hrvaški) :grim luck ni kj

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja rezidenca lahko sprejme ene 20 folka, al pa še kej več. tko da če se zmenmo sploh ni problema! pa tko da bi dau usak ene 1500 da bi nabavl čevape pa to. k jst mam zdej bl mal keša, ker bo šlo v 8 dneh 50k za motor!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz lohka verjetno pridm sam pol okli 9tih grem domov k grem na kopersko :OK: :OK:

aja mte lahko jz vozm pred tabo sej si iz logatca?tko d grem itk mimo tebe :D

glede dnarja jz neki lahko dam lahko kruh kupm :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr je če se dva skupi vozta tko da kapsi recimo tebe prej ustavjo bog ne daj odbratno. Pa še 4 očesa več vidjo kdaj je treba ket obrnt pa po drugi poti it :D

Aja grčar jst ne bom mogu bit dolg tok da se mal pogovorimo če bo to med tednom če bo v petk pa lahko dam za kšno maso za čevape pit pa ne smem ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teme ne spremljam in samo povem da je ql da ste zamenjal ime, ker killer bees je v motorističnih vodah že zasedeno... :)

Ne vem točno kje so se lastniki rumeno črnih GSXRov spomnili da se bodo povezali... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa MK Sršeni kar odpade :OK: Upejmo da vam bo ratalo kej s tega tudi na svet spravt :grim

Se trduimo po najbolših močeh.

ej gizmo a se ti DOpade al ODpade :slap: jp trudmo se , paperje že mamo, sam še folk je treba enkrt skupi spravt, pa bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če se ne bomo v kratkem kej zmenil bo vse propadl!

Pr Grčarju v 5k je idealno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če se ne bomo v kratkem kej zmenil bo vse propadl!

Pr Grčarju v 5k je idealno...

:yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitofreak a veš kje so vodice? No midva z bratrancom veva kje je grčar doma pa gremo lohk skupi pa še z bratrancom bosta mal en od druzga mitote pregledala :D

Aja grčar kakšne papirje že mamo? jst nč ne vem. Aja pa a se da da je piknik v četrtek k jst pa miha greva na morje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk en dan prideš do naju domou pa se bomo en krog mal zapelal k tuki okol ma še en mitota, pa se mal vozmo. A si biu ti pol v pineti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!