Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

lahko se en dan zapeljemo ja... biu u pineti 3 dni pa se drugega dneva ne spomnim :yea2: :yea2: :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidm da mogoče se bomo pa le zmenl

a bi lahk jst pr teb prespal(nek na tleh) grčar? k mislm da po pikniku ne bom za vozt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam ce je u cetrtek pol nrdimo piknik ze tm oklo 5 k jz drugi dan delm pa morm domov pridt :D :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no kaj pa piknik za dna dni :>>>> ne sej jok3 :>

CagivaMito biu sm u Maredi..no tam sem samo spau pa jedu, drgac sm biu pa tam k majo kolonijo zdele k eni frendi so tam vzgojitelji pa sm se mogu navadit pit ker sm jest vzgojitelj tam avgusta ....

sm rabu pivsko kondicijo lol :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidm da mogoče se bomo pa le zmenl

a bi lahk jst pr teb prespal(nek na tleh) grčar? k mislm da po pikniku ne bom za vozt :D

za prespat ni problema! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk, u petk nimam cajta :( tko da je možn četrtk! četrtek ob 5h popoudne! pa tist k pride, bomo dal keš na kup, pol pa tok k bo keša bomo letel do merkatorja (čist bliz) pa bomo tm nabavl tok kukr bo keša! tko da bi dal ene 1500-2000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov zmenjen...se bomo probal zment da mi u petk zutri ne bo treba prec zutri na šiht pridt :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov zmenjen...se bomo probal zment da mi u petk zutri ne bo treba prec zutri na šiht pridt :D  :OK:

:yes: bom jst že zjutri prpravu pečko, tko da k pridete, da sam po maso za čevape in ostalo letimo u merkatorja, pol pa sam na pečko, pa žur .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol nebom nc jedu bom sam krof kupu :D k bom vse pokuru za bencin :D :D :D

jao mene bo na koncu še davčna lovila :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha upam d bom mev js u četrtk cajt, sam je za tkt fuuuul neki slab vreme napovedan, jutri naj bi blo ful sončno, kr js mam gume skor brez profila pa kr lepo drsam po mokrih in mastnih cestah :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr prpel .)  drugač sm pa dons vidu, da ma probiker ene hude frendice :P

a kšnih luštnih sosed k so kej počene na motorje pa nimaš??? .) :OK:

Aja pa če bo dež mene 100% ni...drhač pa pridm mal pogledat do ene 7ih več ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti

V četrtek bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, popoldne in zvečer bodo spet krajevne nevihte. V petek bo delno jasno in suho.

Jst mislm da ne bo sile, tko k dons k so nevem kakšn dž napovedoval zjutri se je uscal pol pa sonce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej do tja se bomo že prpelal....nazaj gremo pa šele u petek ane :D :OK: k bo lep vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!