Skoči na vsebino

MOTO oprema - kakšna, kje kupovati...


maurina

Priporočene objave

Sem prečekiral forum glede opreme in prišel do zaključka da bo zadeva zgoraj/spodaj tekstil oziroma zgoraj tekstil, spodaj leder če bo možna kombinacija.

Gledal sem Komine ki so ga lastniki le tega kar pohvalili, modelov je spet preveč in se lovim, gledal sem tole jakno oziroma link do strani, model drugi po vrsti "jakna 016 KOMINE -30% TITANIUM 2X MEMBRANA" KOMINE TITANIUM 2x

Pomembno mi je predvsem da je večplastna, da se da malo kombinirati na poti in se prialgajati trenutnim razmeram

Mennja o tej zadevi, kombiniral bi pa s tekstilnimi ali usnjenimi hlačami prav tako Komine. oblačila

Popravljeno . Popravil u-r-o-s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima ali se seštevilke velikosti usnjenih kombinezonov različnih proizvajalcev med seboj razlikujejo ali so vsi enako veliki?

Zanima me zato, da vem, če si lahko v trgovini sprobam neko številko kombinezona (x proizvajalca) in potem naročim preko spleta drugi kombineon (y proizvajalca) v enaki velikosti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali se seštevilke velikosti usnjenih kombinezonov različnih proizvajalcev med seboj razlikujejo ali so vsi enako veliki?

Zanima me zato, da vem, če si lahko v trgovini sprobam neko številko kombinezona (x proizvajalca) in potem naročim preko spleta drugi kombineon (y proizvajalca) v enaki velikosti..

Žal niso različne samo med firmami, ampak včasih tudi med modeli iste firme ti na enem kombinezonu paše bolj ena, na drugem pa druga cifra..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

POMEMBNO!

"piskači" za odganjanje divjačine, oddaja visokofrekvenčne tone, ki človeku niso slišni, "na živce" pa gredo divjačini.

To je ena od stvari, ki je ZELOOOO pomembna, a ji ne posvečamo dovolj pozornosti!

Najceneje jo dobite v trgovini z rezervno avto-moto opremo Tavčar v Depali vasi (ob glavni cesti Trzin - Domžale). Cena: 3,90 EUR

(Pri Potokarju je 5,78 EUR! Samo v info)

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da se splača it na kak sejem. januarja sem bila na sejmu v veroni in sem dobila jakno dainese za 100 eur, čelado suomy ta nov model pa za 260 eur. se mi zdi da se za določene stvari kar splača. pa še fajn izlet je bil. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :)

Včeraj je bla punca dol u palmanova outlet-u pa je bla tam ena moto trgovina z norimi popusti (tako kot cela palmanova trenutno = 90% na ene izdelke).

Je kdo že bil tam? Se splača it pogledat?

Lp sebar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je ok trgovina? Če so zaupanja vredni? kakšne izkušnje imate..

Kaj pa nebi bilo zaupanja vredno? Sej ne prodajajo rabljenih motorjev .) Jaz sem pri njih kupil kombinezon in sem bil zadovoljen. Velika izbira, res dobra cena, prijazen prodajalec. Pač pokličeš prej in se pozanimaš kaj vse ima na zalogi, da ne hodiš zastojn v MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede opreme ma trenutno tc-motoshop dobre popuste. Pred par dnevi sem od tam odkorakal z top touring jakno, hlačami in škornji za 600€, sicer bi zapravil pa okrog 900€. Ni najcenejša roba, je pa najboljša. Aja, komplet je pa revit cayenne pro

cayenne-pro-green.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nebi bilo zaupanja vredno? Sej ne prodajajo rabljenih motorjev .) Jaz sem pri njih kupil kombinezon in sem bil zadovoljen. Velika izbira, res dobra cena, prijazen prodajalec. Pač pokličeš prej in se pozanimaš kaj vse ima na zalogi, da ne hodiš zastojn v MS.

Ok hvala za info :)

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Včeraj je bla punca dol u palmanova outlet-u pa je bla tam ena moto trgovina z norimi popusti (tako kot cela palmanova trenutno = 90% na ene izdelke).

Je kdo že bil tam? Se splača it pogledat?

No upam da si se v tem tednu "pomiril" od navdušenja; Sedaj nas sprašuješ, če se splača it pogledat. Kaj pa če bi punco zaslišal in potem še nam povedal, kje je to v Palmanovi ... ali je to autlet village (kakor je meni znano, je tam samo Suomi trgovina, ki diši po motorni opremi ... ) Čakam(o) ... če kaj srečaš to punco čez vikend pa jo le povprašaj in nam tukaj napiši.

Hvala in LP.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nebi bilo zaupanja vredno? Sej ne prodajajo rabljenih motorjev .) Jaz sem pri njih kupil kombinezon in sem bil zadovoljen. Velika izbira, res dobra cena, prijazen prodajalec. Pač pokličeš prej in se pozanimaš kaj vse ima na zalogi, da ne hodiš zastojn v MS.

Ampak v Murski je (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in ne .si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja opažam :) kje pa je m0tooprema.si? jih pozna kdo? imajo prodajalno? ali je samo spletna trgovina?

Kakršenkoli odgovor bi kdo napisal o tej trgovini ga administrator zbriše. Za moje pojme ena najbolje založenih trgovin s kombinezoni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ima kdo izkušnje z kupovanjem preko spletne trgovine louis?

kaj recimo če ti izdelek ne ustreza lahko vrneš pa ti vrnejo denar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede opreme ma trenutno tc-motoshop dobre popuste. Pred par dnevi sem od tam odkorakal z top touring jakno, hlačami in škornji za 600€, sicer bi zapravil pa okrog 900€. Ni najcenejša roba, je pa najboljša. Aja, komplet je pa revit cayenne pro

cayenne-pro-green.jpg

Pa so imeli tole kej na spletu reklamo?

Ker sem malo spremlajl njihovo stran, trenutno tega ni več v akciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so imeli tole kej na spletu reklamo?

Ker sem malo spremlajl njihovo stran, trenutno tega ni več v akciji.

Je blo na strani ja, isto kot je zdaj reklama za te stranske torbe... Pokliči pa bo vse jasno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!