Skoči na vsebino

MOTO oprema - kakšna, kje kupovati...


maurina

Priporočene objave

Jest sem se pa zafu* ker nisem vzel Alpinestarts Celer v Labi - bila je na popustu 375€, pa mi je punca rekla :" A jo res rabiš?" in si mislim "No, res že imam jakno." in potem ko nisem nehal nanjo mislit en teden, dvignejo na 470€ - AAAARGH :headbang:

 

Za Novo leto dobi samo belo tehniko, ker to je edino kar RES rabi!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v Grazu in sem mimogrede zavil v Louisa, da se ne zaletim prevec v TC,kjer imam namen kupit topcase Maxia 3 in eno Givi tanktorbo s tistim sistemom,ne magnetno..KAKŠNE CENE! Slovenske brez popusta so mnogo nižje, recimo Maxia 3 je v Ljubljani redna cena 225, v Louisu pa 268..podobna zgodba s tank torbami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Rabil bi ene poletne hlače s ščitniki iz cordure. Nekaj zračnega. Podvržen sem potenju. Rabim pa podaljšan kroj (L2XL).

Našel sem tele:

http://www.kmc.si/si/ixs-motoristicne-hlace-namib-ii-i13771.shtml

 

Kaj mi svetujete kaj drugega?

Svetujem svetlo barvo. Je pa res, umazanija se bolj vidi.

Izbira pa je tvoja.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se precej znojim. 

Moja je že prešla na svetlejša oblačila in pravi da je super. Letos bom štartal s svetlejšimi.

Jaz na to gledam kot na delovna oblačila in če si umazan si pač. Edino jih bom verjetno pral večkrat na leto.

Pomembno mi je, da se v njih počutim čimbolj udobno in da mi je v njih čim manj vroče.

Imam Revit Sand. Nabavil sem pa še hladilni jopič. Ko ga stestiram bom poročal, no tam nekje junija.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je za premisliti, za prehod na svetlejša oblačila... Včasih je veljalo, da za chopper mora biti črno in samo črno. Ampak... komu na čast pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je za premisliti, za prehod na svetlejša oblačila... Včasih je veljalo, da za chopper mora biti črno in samo črno. Ampak... komu na čast pa?

Črno, usnjeno, smrdljivo  :lol1: , pa par kil železovja. Jebenti, ko že itak nikamor ne gre.  :lol: 

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se precej znojim. 

Moja je že prešla na svetlejša oblačila in pravi da je super. Letos bom štartal s svetlejšimi.

Jaz na to gledam kot na delovna oblačila in če si umazan si pač. Edino jih bom verjetno pral večkrat na leto.

Pomembno mi je, da se v njih počutim čimbolj udobno in da mi je v njih čim manj vroče.

Imam Revit Sand. Nabavil sem pa še hladilni jopič. Ko ga stestiram bom poročal, no tam nekje junija.

 

Scarabeo

Hehe, se spomnim ko sem sredi sezone preizkušal Revit Sand2 v TC-ju. Moker ko miš v trgovini. Pa imel gor le dve minutke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, se spomnim ko sem sredi sezone preizkušal Revit Sand2 v TC-ju. Moker ko miš v trgovini. Pa imel gor le dve minutke.

 

Sredi poletja še v kratki majici in hlačah švicaš, ne da ne bi v polni motoopremi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredi poletja še v kratki majici in hlačah švicaš, ne da ne bi v polni motoopremi.

Sej ko se pelješ še gre.... Sam ne smeš se ustavit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem izpit delal pri 35°C (brez ene sence), na poligonu, pri 10km\h (osmica, polžja vožnja, porivanje motorja, prestopanje, počasni slalom itd itd) sem skoraj izdahnil, kar lilo je od mene, imam pa skoraj čisto črn kombinezon

Popravljeno . Popravil negr0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črno, usnjeno, smrdljivo  :lol1: , pa par kil železovja. Jebenti, ko že itak nikamor ne gre.  :lol:

 

Scarabeo

Ja, ja... čoperist je prešvican, zašmiran, pa kosmat. To so stereotipi, ki veljajo že od nekdaj.

Mi je v oko padla ona jakna, ko jo je Rouke nosil v filmu 'Harley Davidson in Marlboro man'...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC-ju sem testiral Revit-ove jakne.

 

Sedaj sem naročil Revit Airwave iz Anglije, čeprav mi barva ni 100% všeč, je bila pa cena 98€ s poštnino dobra :blush: .

http://www.ebay.co.uk/itm/REVIT-XX-LARGE-ANTHRACITE-BLACK-AIRWAVE-TEXTILE-MOTORCYCLE-JACKET-NEW-RRP-140-/281259686335?item=281259686335&pt=UK_Motorcycle_Clothing&hash=item417c6239bf

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem izpit delal pri 35°C (brez ene sence), na poligonu, pri 10km\h (osmica, polžja vožnja, porivanje motorja, prestopanje, počasni slalom itd itd) sem skoraj izdahnil, kar lilo je od mene, imam pa skoraj čisto črn kombinezon

 

jst sem delala inštruktorsko za A kategorijo v podobnih vremenskih razmerah. in sem imela gor praktično bel kombinezon, pa ni bilo nič boljše. kar se tiče vročine: če ti je vroče, ti je vroče, če ti ni, pa hvala bogu! men je še pozim na smučanju vroče, pa nisem oblečena kot večina smučarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to ne bo držalo,obleči pri 35+ črn kombinezon in drug dan bel pri isti temperaturi,razlika je očitna(preverjeno)!!!

Isto velja za črn avtomobil ali beli...razlika tudi do 4stopinje v notranjosti(govorim če sta oba parkirana pod istimi pogoji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem delala inštruktorsko za A kategorijo v podobnih vremenskih razmerah. in sem imela gor praktično bel kombinezon, pa ni bilo nič boljše. kar se tiče vročine: če ti je vroče, ti je vroče, če ti ni, pa hvala bogu! men je še pozim na smučanju vroče, pa nisem oblečena kot večina smučarjev.

Vroče ti je bilo od nervoze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ampak leder pri 30+ stopinjah je vroč. Pa naj bo kakršnekoli barve. Mogoče je kakšna stopinja razlike v notranjosti, to ne rečem, samo kolk se to občuti je pa druga stvar. Mislim, da je bolj pomembno, da je pod kombinezonom kakšno 'pametno' perilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjem da je velika razlika med belim in črnim,se pa strinjam,kot ti je vroče je vroče in par stopinj ne občutiš sam na dolgi rok (potovanje)pa si hvaležen beli barvi!

Jaz bele ne maram in trpim lepo črno,prav tako čelado,žena je pametnejša in ne da veliko na estetiko,pa saj to se vidi k je mene vzela :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ampak leder pri 30+ stopinjah je vroč. Pa naj bo kakršnekoli barve. Mogoče je kakšna stopinja razlike v notranjosti, to ne rečem, samo kolk se to občuti je pa druga stvar. Mislim, da je bolj pomembno, da je pod kombinezonom kakšno 'pametno' perilo.

 

Največji problem je če premalo piješ. To se je men parkrat nardil, ampak sem jo še pocen odnesu (samo hud glavobol).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sopotnica ima brez problema bel kombinezon, saj ves mrčes ti poloviš zanjo. Ti prideš obložen ko pica na cilj, ona pa očara vse okoli v lepi beli "oblek'ci". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!