Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

Evo, moj zimski projekt je že toliko napredoval, da sem včeraj prvič zagnal mašino :grim .

Dela samo en cilinder (spodnji) zgornji nima iskre :cry: . Vžigalne tuljave so OK, glede ostalega na elektriki pa priznam - :blush: nimam pojma.

Prdno se zopet za cel popoldan zakopljem v literaturo bi rad slišal še kakšno mnenje o možnem vzroku napake.

če zgornji nima iskre pol vrjetno cinšpula ne dela...al je pa hin kabl ko gre od cinšpule do svečke...vrjetno vsaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vžigalne tuljave - "cinšpule" so OK, obe sem navkrižem preizkusil na zg. in na sp. cilindru, delata BP :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher imaš volt meter doma. začni merit po kablih do kot pride štrom, z to metodo sem že parim odkril kje je napaka na kablih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moj zimski projekt je že toliko napredoval, da sem včeraj prvič zagnal mašino grim.gif .

Dela samo en cilinder (spodnji) zgornji nima iskre trance_13_cry.gif . Vžigalne tuljave so OK, glede ostalega na elektriki pa priznam - blush.gif nimam pojma.

Prdno se zopet za cel popoldan zakopljem v literaturo bi rad slišal še kakšno mnenje o možnem vzroku napake.

če zgornji nima iskre pol vrjetno cinšpula ne dela...al je pa hin kabl ko gre od cinšpule do svečke...vrjetno vsaj...

lepo je povedal, da je to OK

ups, ste me prehiteli...

Popravljeno . Popravil cation
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher imaš volt meter doma. začni merit po kablih do kot pride štrom, z to metodo sem že parim odkril kje je napaka na kablih.

Nope :grrr , nobenega voltmetra pri hiši, foter muzičar, stari foter tišler, men tut samo mehanika gre od rok :blush:

Ej norc 16, če se boš kaj fural okrog se oglasi z voltmetrom v Sl.Bistrici :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope :grrr , nobenega voltmetra pri hiši, foter muzičar, stari foter tišler, men tut samo mehanika gre od rok :blush:

Ej norc 16, če se boš kaj fural okrog se oglasi z voltmetrom v Sl.Bistrici :grim .

ce ne bos prej nic dobil ga lahko jaz drugi teden pripeljem pa sproti se pogledam motor,...drugac pa ce mas viska cajta se pa lahko v mbju oglasis pa ti ga posodim(samo treba baterijo zamenjat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: pridi kaj naokoli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totih 10 eurov pa lahko reskiraš pa kupiš eniga se nerabim bit neki mojsterski tolko da številke skačejo. pa bo to naložba še za kdaj če ga boš rabil pri razno raznih drugih stvareh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj ni problem voltmeter, problem je zilion žičk in konektorjev :eek: , meni pa razen osnov avto-moto elekrike zadeva ni preveč blizu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope :grrr , nobenega voltmetra pri hiši, foter muzičar, stari foter tišler, men tut samo mehanika gre od rok :blush:

Ej norc 16, če se boš kaj fural okrog se oglasi z voltmetrom v Sl.Bistrici :grim .

voltmeter ti lahko posodim, kaj pa moraš z njim naredit pa ti ne morem pomagat, tudi meni je taka štromarija tuja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem za štos poskusu kok porab če se pelem normalno (100-130) brez tišancije ena turca skratka po beli krajini in je porabla 5,3 litra na 100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem za štos poskusu kok porab če se pelem normalno (100-130) brez tišancije ena turca skratka po beli krajini in je porabla 5,3 litra na 100km.

to je res malo ja, ampak težko se je s tem motorjem počasi peljat...hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so gume za v smeti, se bp potrudš da se lepo peleš :)

...al pa burnout doma narejiš .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moj zimski projekt je že toliko napredoval, da sem včeraj prvič zagnal mašino :grim .

Dela samo en cilinder (spodnji) zgornji nima iskre :cry: . Vžigalne tuljave so OK, glede ostalega na elektriki pa priznam - :blush: nimam pojma.

Prdno se zopet za cel popoldan zakopljem v literaturo bi rad slišal še kakšno mnenje o možnem vzroku napake.

Izgleda, da je šel CDI rakom žvižgat :cry: , tester ne obstaja, edina varjanta, da probam z CDI jem, ki zagotovo dela. Predno se vržem v nove stroške iščem morebitnega dobrotnika O:-) , ki bi bil pripravljen posodit delujočo CDI enoto za par minut v zameno za znatne količine birra ali podobnega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

nekaj neumnih vprašanj, na katere rabim predvsem potrditev:

katerega leta so nehali delati aprilio RS 250?

kaj s tem novim modelom rs250? (to sem nekaj zasledil v tej temi, nisem pa bral vsega, zdaj pa ne najdem...)

tudi linki so dovolj!

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj neumnih vprašanj, na katere rabim predvsem potrditev:

katerega leta so nehali delati aprilio RS 250?

kaj s tem novim modelom rs250? (to sem nekaj zasledil v tej temi, nisem pa bral vsega, zdaj pa ne najdem...)

tudi linki so dovolj!

hvala

kolk jaz vem je bla zadnja narejena leta 2004( pa še to enaki modeli kot letnik 2001), novi model rs 250 ne obstaja, je samo možno da je nov motor, pač ni bil prodan takrat ko je vun prišo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

kaj s tem novim modelom rs250? (to sem nekaj zasledil v tej temi, nisem pa bral vsega, zdaj pa ne najdem...)

tudi linki so dovolj!

hvala

vrjetno si misllil na tisto aprilio kje en tip dau na gištel od rs 250, mašino ne vem od kere aprilie, okol 500cc, 4t se mi zdi da je bla, pa suprmoto, to vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno si misllil na tisto aprilio kje en tip dau na gištel od rs 250, mašino ne vem od kere aprilie, okol 500cc, 4t se mi zdi da je bla, pa suprmoto, to vem :D

res ne bi vedu kua sm mislu (to se neumn sliš), ampak sm nahitr preletu temo in najdu neki o tem! možno da je to to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno si misllil na tisto aprilio kje en tip dau na gištel od rs 250, mašino ne vem od kere aprilie, okol 500cc, 4t se mi zdi da je bla, pa suprmoto, to vem :D

Od RS250 sta men znane 2 predelave......ena je 500cc o keri je Mte govoru, pol je pa še tista k je bla na MS predstavlena.....od aprilije 550 supermoto mašina not.

Bom mau pobrsku še.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!